hipnoza

jedan plivac je trazio da ga hipnotisu, tako da misli da ga jure ajkule.. i stigao je 2. na trci a nije bio favorit. ovo je OK upotreba. ali vec negde pishe. (iz zabavnika preuzeto)
 
Sizif:
Veliki procenat ljudi ne mogu uopšte da se hipnotišu, tj. svi oni koji to zaista ne žele. Ja sam jedan od takvih...
Veliki procenat ljudi MOZE da bude hipnotisan, ali SAMO ako zeli.
Tacnije, moras da saradjujes ako zelis biti hipnotisan.
To sto ti ne zelis da saradjujes ne znaci da ti je volja extra-jaka, jer skoro svi mozemo da se odupremo nasilnoj hipnozi, vec mozda znaci da nisi dovoljno hrabar da probas...svasta tu moze da ispliva...
 
Sizif:
Baby Kate:
Poenta je u tome da i ljudi sa najjacom voljom i sa natprosecnom inteligencijom MOGU biti hipnotisani, ako zele da saradjuju, tj. ako ih to zanima...
Mene to zanima, ali nikad ništa do sada jednostavno nije uspelo.
Nije dovoljno da tvoj pristanak na hipnozu bude formalan, moras ZAISTA zeleti da budes hipnotisan, moras naci osobu koja DOBRO zna kako se to radi i moras imati neograniceno poverenje u njega/nju.

Bez ovoga, nista nije moguce, osim da te neko hipnotise u snu kada ti je gard spusten...
 
Sizif:
Baby Kate:
Bez ovoga, nista nije moguce, osim da te neko hipnotise u snu kada ti je gard spusten...
Ne verujem da bi u snu izvukao mnogo činjenica... zzZZZzzzz... zzzZZZzzzz... :lol:
Vratio bi te iz stanja sna u stanje hipnotickog sna koje moze da kontrolise...
Ali ti si sam rekao da ne zelis biti hipnotisan, tako da je verovatno to glavni razlog tvojih dosadasnjih neuspeha po tom pitanju.
 
Ukoliko je čovek budan, dovoljno je da žvaće žvaku i nema šanse da ga hipnotišeš. Ali dok spavaš, postoji mogućnost hipnoze, to kod nas znaju dobro da rade osobe koje se bave crnom magijom i članovi satanističke sekte (većina). Samo, nađi neke profesionalce ako hoćeš to nekome da uradiš :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top