Pricam ti pricu.....

Nash junak se konachno izborio sa groznicom. Tri zgodne sestre su ga negovale dok je bio u komi. Izgledalo je kao da su ga prihvatile. Zakopali su ratnu sekiru. Azis je pregledao svoje telo. Ipak je postao transsexualac. Sestre su mu predlozile da to unovchi.I nakon godinu dana:
,,O Azis vratio si se s' turneje,kako je bilo, jel imash snimak, sta si nam doneo,daj poklon, di mi je Prada...'' sestre su opkolile Azisa koji se vratio sa uspeshne turneje po zapadnoj Evropi.On im podeli skupocene poklone i reche : ,, Seke ,aj sad da vidimo kaki sam bio'' Azis ubaci disc u comp


,,Azis ti si car'' rekoshe u glas odushevljene sestre...
 
i dok je nas junak Azis uzivao u slastima svoje slave,
Agis se za to vreme smejao izopacenosti svog brata bliznaca,
koji uze coveciji oblik i htede da bude junak kao on pa je krenuo njegovim stopama,
ali se spotace o svoju seksualnost i od tada njega istorija poznaje kao Azisa,
tada se Agis okrete i rece "Ipak sam ja vragov sin, a ne svetac!"
zatim hitrim potezom skoci Lemu na ledja u uzjaha u nove avanture koje ce nama smrtnicima doveka ostati nepoznate.......KRAJ........

:cao:

:hej: Nova prica :hej:

Na jednom radnom stolu zivele su tri olovke....
 
strast mu preuze kontrolu nad umom, poce je sve jace stezati, okretati, ona je vristala, bolelo je,
ali je i uzivala, cudan osecaj, jos neprozivljen, ostavio je trag na njoj, promenila se i postala....
 
Poslednja izmena:
Smejao se da, ali sebi, po glavi su mu se zamotavali konci misli.
-"Pa zar opet, kako to da uvek isto delo stvorim,
kako to da kada hocu nesto da unapredim ja to srozam do kica!"
Pao je u bunilo.
Tuga, jad, seta, bol, i suicidne misli motale su se u klupko i tada on uzviku...
-"Gotovo je, resio sam, otupecu sam sebe!"...
 
Mladic koji je bio ostrio olovke to jutro na pijaci upoznao je kineza koji je imao veliki kineski slamnati sesir i prodavao je razne djindjuve.Mladic pomisli "Vidi kinez,al bih sada pojeo pohovanu kinesku pacetinu sa cipsom od racica sa hladnim bambusovim sokom i zalio to jednim vinom Caberne Sovignon"
 
"Moji portreti se opet prodaju, i to za velike pare, naizad imam dovoljno novca da obnovim moj pribor za crtanje!"
zatim podize casu dragocenog vina i uzviknu
"Pijem u zdravlje svega lepog i uzvisenog!"
Za to vreme mali zarezac je spavao izmoren teskim mislima, ne shvatajuci da ce se tocak sudbine ovaj put okrenuti u njegovu korist....
 

Back
Top