Pred zenidbom je,a ja...luda i zaljubljena

zbunjena2008

Obećava
Poruka
69
Upoznali smo se pre par godina i druzili smo se neko vreme.a bilo je tu i
"hemije" ali nista se nije desilo,jer smo oboje bili u vezi.Zaljubila sam se u njega jos tada.
Prestali smo da se druzimo i nismo se bas dugo videli ...(u medjuvremenu sam ja trazila od vas savet kako da ga zavedem;-)).Kada smo se konacno videli,nisam ga zavodila,jer je
rekao da je poceo da zivi sa devojkom;-((((( Nisam se ni trudila da ga zavedem,ali
me je on neprestano gledao...hmm...nekako cudno...i ...poljubili smo se i nastavili smo da se ljubimo malo duze...malo smo se i mazili,ali je sve ostalo na tome (iskreno,uz dosta truda,ni sama ne znam kako smo se obuzdali),rekla sam mu da mi se svidja,ali da to nije u redu i sl.sve u svemu,bilo mi je bezveze.Pred zenidbom je i to nije bilo u redu,ali ja sam zaljubljena u njega...Luda i zaljubljena...a ona je luda i ljubomorna;-)
Ja ne znam sta zelim,tj.znam-zelim njega,ali opet ne bih da mu samo posluzim za valjanje po krevetu,a svesna sam da su sanse da on nju ostavi 0.5 %,pre svega zato sto je u kasnim 30-im i nema vremena on vise za igranje.Culi smo se nakon toga,rekla sam da je mozda najbolje da zaboravimo na tu "glupost",a on je rekao da se uskoro zeni i da ce se "smiriti",ali sada se u meni pojavilo nesto...Zelim da ga "osvojim".

Kako da to uradim?Ili je najbolje da dignem ruke od toga?

Da li je neka devojka sa ovog fforuma uspela da osvoji momka koji samo sto se nije ozenio?

Momci,kakav je vas stav?
 
Upoznali smo se pre par godina i druzili smo se neko vreme.a bilo je tu i
"hemije" ali nista se nije desilo,jer smo oboje bili u vezi.Zaljubila sam se u njega jos tada.
Prestali smo da se druzimo i nismo se bas dugo videli ...(u medjuvremenu sam ja trazila od vas savet kako da ga zavedem;-)).Kada smo se konacno videli,nisam ga zavodila,jer je
rekao da je poceo da zivi sa devojkom;-((((( Nisam se ni trudila da ga zavedem,ali
me je on neprestano gledao...hmm...nekako cudno...i ...poljubili smo se i nastavili smo da se ljubimo malo duze...malo smo se i mazili,ali je sve ostalo na tome (iskreno,uz dosta truda,ni sama ne znam kako smo se obuzdali),rekla sam mu da mi se svidja,ali da to nije u redu i sl.sve u svemu,bilo mi je bezveze.Pred zenidbom je i to nije bilo u redu,ali ja sam zaljubljena u njega...Luda i zaljubljena...a ona je luda i ljubomorna;-)
Ja ne znam sta zelim,tj.znam-zelim njega,ali opet ne bih da mu samo posluzim za valjanje po krevetu,a svesna sam da su sanse da on nju ostavi 0.5 %,pre svega zato sto je u kasnim 30-im i nema vremena on vise za igranje.Culi smo se nakon toga,rekla sam da je mozda najbolje da zaboravimo na tu "glupost",a on je rekao da se uskoro zeni i da ce se "smiriti",ali sada se u meni pojavilo nesto...Zelim da ga "osvojim".

Kako da to uradim?Ili je najbolje da dignem ruke od toga?

Da li je neka devojka sa ovog fforuma uspela da osvoji momka koji samo sto se nije ozenio?

Momci,kakav je vas stav?

jeste :rumenko:
 
Upoznali smo se pre par godina i druzili smo se neko vreme.a bilo je tu i
"hemije" ali nista se nije desilo,jer smo oboje bili u vezi.Zaljubila sam se u njega jos tada.
Prestali smo da se druzimo i nismo se bas dugo videli ...(u medjuvremenu sam ja trazila od vas savet kako da ga zavedem;-)).Kada smo se konacno videli,nisam ga zavodila,jer je
rekao da je poceo da zivi sa devojkom;-((((( Nisam se ni trudila da ga zavedem,ali
me je on neprestano gledao...hmm...nekako cudno...i ...poljubili smo se i nastavili smo da se ljubimo malo duze...malo smo se i mazili,ali je sve ostalo na tome (iskreno,uz dosta truda,ni sama ne znam kako smo se obuzdali),rekla sam mu da mi se svidja,ali da to nije u redu i sl.sve u svemu,bilo mi je bezveze.Pred zenidbom je i to nije bilo u redu,ali ja sam zaljubljena u njega...Luda i zaljubljena...a ona je luda i ljubomorna;-)
Ja ne znam sta zelim,tj.znam-zelim njega,ali opet ne bih da mu samo posluzim za valjanje po krevetu,a svesna sam da su sanse da on nju ostavi 0.5 %,pre svega zato sto je u kasnim 30-im i nema vremena on vise za igranje.Culi smo se nakon toga,rekla sam da je mozda najbolje da zaboravimo na tu "glupost",a on je rekao da se uskoro zeni i da ce se "smiriti",ali sada se u meni pojavilo nesto...Zelim da ga "osvojim".

Kako da to uradim?Ili je najbolje da dignem ruke od toga?

Da li je neka devojka sa ovog fforuma uspela da osvoji momka koji samo sto se nije ozenio?

Momci,kakav je vas stav?

Kaži mu kratko i jasno -"Ako ti je već krajnje vreme da se ženiš, oženi mene! Bolje nego da se celog života kaješ što to nisi uradio."
 
Uspela si?Kako?
Znam da sve ovo jako ruzno zvuci,ali osecanja su osecanja...
Krivo mi je sto sam glumila neosvojivu tvrdjavu kako je neko rekao,
a sada kada je vec kasno...sada bih da uradim nesto...
Kako god,naucila sam iz ovoga da nista ne treba odlagati...
ne treba previse razmisljati,vec Uzmi ili ostavi

znam mila kako ti je
ja sam sve to vec proshla ali sam sada konacno srecna :heart:
moj savjet ti je da mu pokazesh da ga bezgranichno zelish i da cesh mu roditi tri sina!
 
muskarac ce ostaviti devojku pred oltarom i otici drugoj u zagrljaj samo na filmu.

14. februara ce godinu dana otkako se ozenio momak za kojim sam bila odlepila.
mislim, vencali su se na dan zaljubljenih, oh, kako romanticno.

saopstio mi da se zeni,
a tako reci do juce govorio o nekim osecanjima, je li.
no, iskustvo vise, nema veze.
uglavnom, ja se tad raspadala,
a on dosao da mi donese pozivnicu za svadbu,
i rekao kako ce mu srce prepuci ako ne dodjem.
ocigledno da mu je falilo malo gradje u glavi.

nesto se mislim, cini mi se da sam ovo vec pisala, ali nema veze.

uglavnom, kada tog jutra,
kad se pojavio sa pozivnicom (?!?)
nisam otisla na robiju,
necu nikada.

samo sam rekla - izadji, necu gledati sta cu da dohvatim i cime cu da te gadjam.

okani ga se, prestani da mucis sebe.
meni bi bilo mnogo lakse da je on jednostavno otisao i zavrsio pricu,
nego sto je bio ljiga koja je 4 dana posle svadbe dolazila na vrata da mi govori "koliko me samo voli".
mislim...:neutral:

ali, zaljubljenost je cudo.
nista nisam videla dok me nije tresnulo po glavi. :)
 

Back
Top