Psovanje kao ventil nezadovoljstva i strahova ili nekultura

Juče sam opomenut od strane mudrog moderatora iznad mene da ne psujem, te da mi je obrisana poruka u kojoj psujem...
Meni je to sastavni deo rečnika...
I nije to do nekulture, jer znamo svi mi mnogo kulturnih i lepo vaspitanih ljudi koji opsuju ponekad...
Pre će biti ono prvo u naslovu...

Opomenut si jer znas kakva su pravila na forumu.
Ja ih nisam izmislio, samo ih sprovodim.
A neka cvecka u pogledu psovanja nisam i ne mislim da je to nesto bljaaaaak.
Finim recima te zloban covek moze vise uvrediti nego prost psovkom
 
Hahahaha....strogo zakonski kaznjavati.
Give me a break.

Psujem kako ne, u saobracaju posebno.
Imam tri cetiri uobicajene psovke koje nisu nista posebno i obilato ih koristim :)

...jedino tad!!!
A, uz to obavezno uradim i ovo
m045.gif


Joj, što volim da vidim kad muškarac pobenavi na taj moj "šarm"....:mrgreen:
 
Ponekada psujem ali biram drustvo...ne mogu bas pred starijim ljudima.
A apsolutno ne podnosim kada neko psuje Boga.Eto to mi je glupo cuti.



joj a ja sam naročito alergična i baš me ljuti kad neko psuje Majku Božju...uf
ja psujem ponekad al to je stvarno ružna navika, koju ne vole svi iz moje okoline da čuju, mada ne psujem baš mnogo tj psovke nisu upućene lično , nego više tipa: a u k... ili a u pm...
a nekad sam i ja mrzela da se psuje....
 
Psujem samo kada sam jako ljuta ..... ovako i ne baš, omakne se ponekad, ali ništa strašno (i to najčešće je.bo.te) .... ali generalno ne umem da komuniciram na taj način.

Za mene je psovanje odraz nekulture i nedovoljne načitanosti ... pa psovke koristiš da bi popunio siromašne rečenice.

Mada, ima ljudi kojima psovanje jako dobro stoji i ne bih ni mogla da ih zamislim kako drugačije komuniciraju ..... ali takvi ljudi su retkost.
 
Kako voziti u Beogradu, a ne psovati i to sočno!?
Samo tada. Inače ne volim da da budem u društvu ljudi koji psuju "ko dobar dan".
Jedan dugogodišnji prijatelj, psiholog, mi je rekao da je zdravo psovati i da psovke sadrže veliku količinu energije. Ali, njega retko čujem da psuje.

E, taj će jednog dana da se rasprsne k'o balon!:lol:
 

Back
Top