Zabranjena arheologija

M-1980

Iskusan
Poruka
6.821
Bilo je nekoliko kratkih emisija na naucnim kanalima povodom ove teme. Piramide u Kini nisu bas neka tajna vise, ali kineska vlast i dalje odbija da malo vise saznanja podeli sa svetom. Videla sam u emisiji da postoje neke masovne grobnice u okolini piramida. I da ih proucavaju iskljucivo kineski naucnici...
Ne mislim da kriju bog-zna-sta, pa se pitam zasto sve to ne otvore za svetsku javnost....
Ionako bi samo profitirali na turizmu...

http://www.crystalinks.com/pyramidchina.html


http://sr.wikipedia.org/sr-el/Кинеске_пирамиде
 
Poslednja izmena:
Ovde je ocigledno u pitanju nesto mnogo vise od politike. Ova otkrica definitivno menjaju status quo koji je serviran narodu kao istina a tice se porekla coveka,istorije ,evolucije i ko zna cega jos.
U tekstu pise da su u okolini pronadjeni grobovi ali ne ljudski.
Oblik ove piramide levo podseća na piramide u Srednjoj Americi, kod kojih je poravnat vrh.Dali sve te piramide vode poreklo od iste civilizacije, velika je zagonetka.Poreklo i starost ovih piramida mogli bi objasniti razni artefakti pronađeni u njihovoj blizini, kao i hijeroglifi koji su pronađeni na zidovima piramida.Prema nekim postojećim izvorima u okolini piramida nađeni su grobovi sa kosturima.Ali ne baš bilo kakvim...Radi se o čudnim humanoidnim bićima koja imaju veliku glavu i malo telo, od nekih samo metar i dvadeset centimetara visine.U ovim tajanstvenim grobovima pronađeni su i stotine kamenih diskova sa nepoznatim hijeroglifima.

Ako je ovo tacno razlog skrivanja je jasan, a on nadilazi i drzave i politiku, vec ovim ocito rukovodi sam vrh vrhova.... sami vladaoci sveta. A ako na ovaj nacin cuvaju te piramide, onda znaci da za to imaju veoma jak razlog.
Interesantno je ono ... Google earth.

Šta se nalazi u kineskim piramidama i zašto se planski sakrivaju pošumljavanjem, odgovor znaju samo kineske vlasti.Ono što vi možete da uradite je, ako imate brzu internet vezu i program Google Earth, da probate da nađete oblast Šensi i grad Ksian (Xian) i da pokušate da malo provirite u ovu misterioznu oblast.Samo pazite...
 
Poslednja izmena:
Ovde je ocigledno u pitanju nesto mnogo vise od politike. Ova otkrica definitivno menjaju status quo koji je serviran narodu kao istina a tice se porekla coveka,istorije ,evolucije i ko zna cega jos.
U tekstu pise da su u okolini pronadjeni grobovi ali ne ljudski.


Ako je ovo tacno razlog skrivanja je jasan, a on nadilazi i drzave i politiku, vec ovim ocito rukovodi sam vrh vrhova.... sami vladaoci sveta. A ako na ovaj nacin cuvaju te piramide, onda znaci da za to imaju veoma jak razlog.
Interesantno je ono ... Google earth.

ko zna koliko su ti skeleti stari....ne mora da znaci da su iz vremena piramida.....mozda je nesto odvratno, neki masakr, zataskan......a i ko zna sta mogu da rade (eksperimentisu) u i ispod piramida....stvarno svasta moze da se pomisli, usled takve tajnosti....hm
 
ko zna koliko su ti skeleti stari....ne mora da znaci da su iz vremena piramida.....mozda je nesto odvratno, neki masakr, zataskan......a i ko zna sta mogu da rade (eksperimentisu) u i ispod piramida....stvarno svasta moze da se pomisli, usled takve tajnosti....hm



Могуће је, али не верујем, пошто нам преостаје само да нагађамо, да додам једну претпоставку...

Наиме могуће је да су ти из старе цивилизације Кине (која је, знамо јако стара и древна) као што је случај са Египтом или Јужном Америком...Што се тиче да то (не баш вешто скривају) да ни они сами не знају тачно ко је те пирамиде правио...

Наравано под претпоставком да уопште постоје
:ok:
 
ma postoje bre...bila je emisija ...bili su na terenu...

cak su i te kosti prikazali...i prokomentarisali kako to mora da su bile neke velike bitke, ali se ne zna cija je strana tu sahranjena i zasto tako. ili je neki pomor u pitanju....i ko zna sta, sve u svemu.

Kinezi su kao u prici..evo tek smo poceli...ne znamo ni mi mnogo...i to...a znaju da zasade sumicu:lol:
 
...:think:...i to je moguce....jedino (iskreno) ne shvatam motiv za to.....doduse ni za skrivanje uopste..:confused:

jedan od motiva je RELIGIJA, evo sada je velika diskusija u Parizu povodom Darvinovog rodjusa,monoteistickim verama ne odgovara da se zna previse,vec imaju problem sa genetikom i metafizikom (koje pocinjemo da razumemo sve bolje i bolje) izgubice sve vernike ako se dokaze da su bogovi vanzemalci ili da ih uopste nema,znas ona istorija koju ucimo u skoli ja i ti i nasi roditelji ta istorija je pisana za vreme kada je RELIGIJA IMALA VELIKI UTICAJ NA VLAST to ne smemo da zaboravimo

ima mozda i drugih motiva koji su mozda nucnofantasticne prirode,koji me plase vise od religije,u koje cak i ne zelim da verujem,mozda smo neciji experiment ili domace zivotinje:eek:
 
jedan od motiva je RELIGIJA, evo sada je velika diskusija u Parizu povodom Darvinovog rodjusa,monoteistickim verama ne odgovara da se zna previse,vec imaju problem sa genetikom i metafizikom (koje pocinjemo da razumemo sve bolje i bolje) izgubice sve vernike ako se dokaze da su bogovi vanzemalci ili da ih uopste nema,znas ona istorija koju ucimo u skoli ja i ti i nasi roditelji ta istorija je pisana za vreme kada je RELIGIJA IMALA VELIKI UTICAJ NA VLAST to ne smemo da zaboravimo

ima mozda i drugih motiva koji su mozda nucnofantasticne prirode,koji me plase vise od religije,u koje cak i ne zelim da verujem,mozda smo neciji experiment ili domace zivotinje:eek:

:lol::lol:...pa mi i jesmo eksperiment i domace zivotinje vlasnika megakorporacija
 
moram da priznam da sam pesimista kada je u pitanju stanje sveta i njegova tj.nasa buducnost :(

prosto mi nesto ponestaje opravdanja i sve je manje stvari kojima bih sebe mogla da lazem da mi nesto deluje kao da ide na bolje :(

znas potrebna nam je jedna velika revolucija na svetskom nivou ali moralo bi mnogo ljudi da pogine i toga su svi lideri antikapitalistickih partija svesni,tako da tesko da cemo bilo sta od promena videti,jer da bi razbil sve korporacije i akcionarka drustva treba delovati u isto vreme svuda :think: udaljismo se sa teme :confused:
 
Moramo spomenuti Dr Khalil Messiha koji je proucavao neobicne i nemoguce predmete kao sto su makete raznih letecih naprava pronadjene u Egiptu,Mexiku
picture.php
[/IMG]
 
moram da priznam da sam pesimista kada je u pitanju stanje sveta i njegova tj.nasa buducnost :(

prosto mi nesto ponestaje opravdanja i sve je manje stvari kojima bih sebe mogla da lazem da mi nesto deluje kao da ide na bolje :(


Не знам како сте толики песимтисти...Па овај живот је леп, овај свет је леп (има неке мане, али зар га то и не чини занимљивијим), можда је ово мало патетично, али са осмехом се све побеђује...Наравно нисам ни ја за ружичасте наочаре. већ само за реалност:)

Осмех је једина крива линија која може да исправи многе ствари;)
 
Treba dobro analizirati stvari jer cesti ima mnogo komercijalnog i drugog interesa u takvim otkricima, da bi se kasnije ispostavilo da je u pitanju prevara.
Medjutim, uvek kad se nesto krije ili zabranjuje, to se cini sa dobrim razlogom.
 
Medjutim, uvek kad se nesto krije ili zabranjuje, to se cini sa dobrim razlogom.


Da, to samo kada neko kaze da se nesto zabranjuje.
Stvarnost je sasvim drugacija, znanje je dostupno svima, ali naravno da nije dostupno diletantima koji nisu sigurno ni da se Zemlja okrece oko Sunca.....

I onda takav shaban kaze da je nesto zabranjeno....i onda ostali shabani poveruju i to....i onda dobijemo razne vanzemaljce, zabranjene istorije i arheologije itd.....
 
Svabov

Svima pa verovatno i tebi. Onda sta kaze to znanje ? Ko je sagradio one piramide u Kini ? Zasto ih kriju? Sta kaze svima dostupno znanje. Izvoli? Zapevaj i zaigraj. :)
01439850.gif

Sagradili ih Kinezi :)
Ne znam otkud ti ideja da ih neko krije, kada mozemo da ih vidimo na GE kako hocemo :)
A znanje jeste dostupno svima, samo trebaa vise da posecujes sajtove sa ekstenzijom .edu
 

Back
Top