Sterilizacija maca - gde?
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Sterilizacija maca - gde?

Nov član
    Učlanjen
    10.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Unhappy Sterilizacija maca - gde?

Dobar dan!

Ja sam ponosna vlasnica dve preslatke i prepametne mace od 9 meseci. Kako zive iskljucivo u stanu, neophodno je da ih sterilisem.Jedna od njih je vec dobila svoje prvo teranje i ne podnosimo to bas sjajno - ja ne mogu da gledam na oci od ne spavanja, a ona je sasvim sigurno iscrpljena od svog tog kocenja. .
    Inace nas tri smo iz Uzica pa bi bilo divno ako neko ima bilo kakvu preporuku za veterinara koji bi to sto bezbolnije sproveo u delo, posto sam vec u panici od operacije.
    Molim Vas da nam pomognete.

P.S. Veterinar ne mora biti iz Uzica, moze i Cacak, Pozega, Beograd samo da je profesionalac i spreman da pruzi i postoperativni oporavak ukoliko nije iz naseg grada - verujem da bi im bilo tesko da putuju posle te nocne more

Hvala unapred!

Iskusan
    Učlanjen
    13.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    105

Podrazumevano Re: Sterilizacija maca - gde?

Ja mislim da bi najbolje bilo da veterinar iz grada u kome živiš obavi sterilizaciju jer je nakon toga potrebano da mačke vodiš na kontrolu.

Nadam se da u Užicu postoji veterinar koji ti može pomoći, jer pored toga što je sama sterilizacija traumatična za životinje a i same vlasnike, čemu dodatno maltretiranje... Raspitaj se po gradu.

Sve najbolje.

mimi's mom nije na forumu
    Life ain't not having problems, it's being able to deal with ones ya got.
    Buduća legenda mimi's mom (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    818

Pogledaj za veterinare u Čačku, ja sam za dr Šojića čula sve najlepše, da je odličan hirurg, dijagnostičar... a Galadriel i još jedna forumašica iz Čačka hvale dr Cerića. I ne verujem da bi im put nazad predstavljao neku preteranu traumu, ionako bi i dalje bile u totalnoj narkozi a svakako bi im emocionalno lakše palo da ti budeš uz njih dok se oporavljaju. Pogledaj malo temu Sterilizacija kuja i mačaka, nije poželjno raditi dok je cica u teranju, svojim očima sam gledala koliko više krvare čak i od visokoskotnih ženki! Čula sam da se u GM dosta reklamira neki Rade veterinar, tako mu se zove i stanica. Ako e zaboravim pošto 1 000 000 drugih stvari imam na pameti, pitaću muža zna li on nekog svog kolegu iz Užica.

Početnik mica.mala (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

U vet.ambulanti Radičevic u Kragujevcu su mi super kasrirali mačka. Uspavali su ga, ništa ga nije bolelo, i popodne je jurcao po sobi kao da se ništa nije desilo. Ne brini, u većim gradovima Srbije sigurno ćeš naći privatnu ambulantu koja će to profesionalno i bezbolno da uradi.

Nov član
    Učlanjen
    12.03.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Post Re: Sterilizacija maca - gde?

Najbolje je na Vetrinarskom fakultetu u Beogradu a terapije mogu i u Užicu.

Početnik viddo (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

To se radi injekcijama , kod nas u vojvodini neki veterinari rade to besplatno ,raspitaj se
    sigurno neko ublizini to radi.
    Uglavnom neboj se, mace su strasne cak i da je operacija one su cudo,devet zivota imaju veruj mi.
    Meni je jednom prilikom zenka od mog macora ,kada je osetila da ce uginuti unela u kucu svoja tri maceta a nisu ni progledali, othranjeno je jedno bez pomoci vetrinara.

Slične teme

1. Sterilizacija kuja i macaka
    Autor Oljica-Bg u forumu Svet životinja
    Odgovora: 596
    Poslednja poruka: 19.02.2014., 22:21
  2. MACA
    Autor shiftyxxpc u forumu Srećno udomljenje :o)
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 15.12.2008., 17:12

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •