Molim Vas, potrebna mi je pomoc... POTREBAN MI JE VAS SAVET. :-(
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Molim Vas, potrebna mi je pomoc... POTREBAN MI JE VAS SAVET. :-(

Zainteresovan član MyWorld (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Podrazumevano Molim Vas, potrebna mi je pomoc... POTREBAN MI JE VAS SAVET. :-(

Ljudi, u zadnje vreme mi se desava nesto cudno sa racunarem, tj. kao da ja ne upravljam sa njim. Danas, dok sam bila prikljucena na skype komp je sam odgovorio na dva poziva, a da ja nista nisam ni kliknula. Kad sam pogledala, taj korisnik je bio na vezi. To mi se vise puta desavalo, kao i to da kad pricam sa doticnom osobom, cam mi se sama pali, iako ja to ne zelim.
    Inace ta doticna osoba se razume dosta u tehnologiju racunara, i ona vodi racuna o mom kompu.
    Desilo se i jednom prilikom da je provalio kompletnu istoriju razgovora sa msn-a, sad ne znam kako je to moguce jer je taj decko cak iz Austrije. Znaci, nije imalo pojma da tako nesto sazna jer je bio u inostranstvu. A i uvek kad se posvadjam sa njim, meni ce...ili da padne net (jednom mi je tako ukradena IP adresa), ili da mi padne sistem.
    Zaista bih volela kad bi mi neko odgovorio na ovo, jako me buni jer ja kao da vise nemam svoj racunar u svojim rukama?
    Kako to funkcionise, postoji li neki program koji mi je vec ubacen u racunar da bi mogao ove navedene funkcije da radi.

HITNO MI ODGOVORITE, OTICI CE MI KOMP U BESTRAGA KOLIKO VIDIM....

Obećava deja vu (avatar)
    Učlanjen
    25.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    33

Podrazumevano Re: Molim Vas, potrebna mi je pomoc... POTREBAN MI JE VAS SAVET. :-(

Citat Original postavio MyWorld Pogledaj poruku
    Ljudi, u zadnje vreme mi se desava nesto cudno sa racunarem, tj. kao da ja ne upravljam sa njim. Danas, dok sam bila prikljucena na skype komp je sam odgovorio na dva poziva, a da ja nista nisam ni kliknula. Kad sam pogledala, taj korisnik je bio na vezi. To mi se vise puta desavalo, kao i to da kad pricam sa doticnom osobom, cam mi se sama pali, iako ja to ne zelim.
    Inace ta doticna osoba se razume dosta u tehnologiju racunara, i ona vodi racuna o mom kompu.
    Desilo se i jednom prilikom da je provalio kompletnu istoriju razgovora sa msn-a, sad ne znam kako je to moguce jer je taj decko cak iz Austrije. Znaci, nije imalo pojma da tako nesto sazna jer je bio u inostranstvu. A i uvek kad se posvadjam sa njim, meni ce...ili da padne net (jednom mi je tako ukradena IP adresa), ili da mi padne sistem.
    Zaista bih volela kad bi mi neko odgovorio na ovo, jako me buni jer ja kao da vise nemam svoj racunar u svojim rukama?
    Kako to funkcionise, postoji li neki program koji mi je vec ubacen u racunar da bi mogao ove navedene funkcije da radi.

HITNO MI ODGOVORITE, OTICI CE MI KOMP U BESTRAGA KOLIKO VIDIM....
    ...podhitno promeni servisera i sve ce biti ok...

Zainteresovan član MyWorld (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Podrazumevano Re: Molim Vas, potrebna mi je pomoc... POTREBAN MI JE VAS SAVET. :-(

Znaci, postoji verovatnoca da ta osoba moze upravljati mojim racunarom posto je ona ubacivala sve programe?

Ističe se
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Da, postoji verovatnoća da 'ta osoba' može imati pristupa tvom kompu, čak i na daljinu, kao i da zna svako slovo koje otkucaš preko tastature.

...
    BTW. Pošto naslov teme ne ukazuje na problem koji imaš, ovo ide pod ključ, a sledeći put temi daj smisleniji naziv i povedi računa kome ćeš poveriti održavanje kompa!

Slične teme

1. Hitno mi je potreban savet (pomoć oko malih štenaca)
    Autor Pocahontas u forumu Svet životinja
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 03.07.2009., 18:00
  2. Molim savet oko graničnih vrednosti funkcija POMOC
    Autor zmajbk u forumu Prirodne nauke
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 07.01.2009., 01:35
  3. molim za pomoć i savet
    Autor tajtom u forumu Satelitska televizija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.12.2006., 15:12
  4. Potrebna mi je pomoc tj savet u vezi ostavinske rasprave