Nevinost i "prvi put"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

pufnicaaa

Početnik
Poruka
1
pricajte o vasim iskustvima....kako je to "prvi put"...jer sam ja neupucena....i to izgleda mnogo...citala sam po forumima....i saznala neke stvari....ali tek sada imam pitanja...
kako to i koliko devojka "krvari" posle prvog puta?
da li menstrulani ciklus sledi kao i obicno ili se racuna 28-35 dana od prestanka tog "krvarenja"od prvog puta
kako se bre uopste racuna menstrualni ciklus...od dana kada si dobila ili od dana kada je prestao ciklus???:rumenko::rumenko::rumenko::rumenko::rumenko::rumenko::rumenko:
PLEASE HELP!!!
 
Ova pitanja (ako su obiljna) vise pripadaju pordforumu Zdravlje.
Koliko ja znam (a treba se bolje raspitati na pdf Zdravlje), memstrualni ciklus se racuna od prvog dana menstruacije (jer nekome traje 3 dana, nekome 7, a to nema istovremeno i veze sa ovulacijom).

Krvarenje od "prvog puta" nema nikakve veze sa menstruacijom.

Krvarenje od "prvog puta" zavisi od himena i ne traje kao menstruacija. Sad, moze biti nepostojece, jedva primetno, a bogami moze da bude i obilno, ali ne traje dugo.

Sad, ne znam cemu ova tema na LJiS...
 
pricajte o vasim iskustvima....kako je to "prvi put"...jer sam ja neupucena....i to izgleda mnogo...citala sam po forumima....i saznala neke stvari....ali tek sada imam pitanja...
kako to i koliko devojka "krvari" posle prvog puta?
da li menstrulani ciklus sledi kao i obicno ili se racuna 28-35 dana od prestanka tog "krvarenja"od prvog puta
kako se bre uopste racuna menstrualni ciklus...od dana kada si dobila ili od dana kada je prestao ciklus???:rumenko::rumenko::rumenko::rumenko::rumenko::rumenko::rumenko:
PLEASE HELP!!!

A koliko ti, Pufnice, imaš godina??!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top