Neobicni slucaj Bendzamina Batona
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Neobicni slucaj Bendzamina Batona

Aktivan član ivana bg (avatar)
    Učlanjen
    01.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Cool Neobicni slucaj Bendzamina Batona

Jel gledao neko? Kako vam se cini?
    Ja ga sinoc odgledah u bioskopu i prilicno me razocarao. U pocetku je delovao obecavajuce, ali posle Prilicno los kraj, cak morbidan, a sve vreme podseca na Forrest Gump-a (atmosfera mi je nekako bas slicna) i u nekim delovima na Ameliju Pulen. I ne dopada mi se kako su odradili sminku, narocito one delove kad su kao stari. Ne znam, nije me bas odusevio... Ili sam ocekivala mnogo vise...
    Postoje ljudi koji žive pravolinijski. Postoje i oni drugi. Čas odlete u nebo. Čas ih polupane dižeš sa zemlje i lepiš.

Obećava deja vu (avatar)
    Učlanjen
    25.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    33

Podrazumevano Re: Neobicni slucaj Bendzamina Batona

Sto se mene tice film je uopsteno gledano, ok...postoji, doza originalnosti i zanimljive emocije, doduse, dobro si primetila, ta emocija je kopirana iz nekih drugih ostvarenja, kao sto je "Bilo jednom u Americi", recimo...ili "Engleskog pacijenta"...tako da se vec, moze podvesti pod sablon, bez obzira na originalnost price...
    Ono sto meni najvise smeta u ostvarenjima kao sto je ovo je da su to "tipski" filmovi...filmovi koji se prave za Oskara i to kao da je potpisano u svakom kadru, tako da ih neminovno, uporedjujete sa nekim drugim filmovima recimo sa oni gore navedenim...i onda ovaj film izgubi na snazi jer realno je mnogo bledje ostvarenje... ipak moram priznati da je zasigurno bolji film od onog, tuznog proslogodisnjeg, Skorcezesovog ostvarenja...
    Bred Pit je odlican i pored sve ikonografije oko njega, covek ne dozvoljava da to utice na njegov umetnicki izraz...
    ...pozitivno iznenadjenje za mene su druga dva filma iz holivudske produkcije...koji nemaju toliku nameru da fasciniraju originalnoscu price i skupom produkcijom, vec se bave zivotnim istinama i zivotom obicnih ljudi...do te mere da podsecaju na evropske, autorske, filmove...iznenadjenje je vece jer su u glavnim ulogama u oba filma holivudski superstarovi poput De Nira ((sa Sean Penn-om i Bruceom Willis-om u epizodama), L. DI. Capria i Kate Winslet...ali o tome, mozda u nekoj drugoj temi ili drugi put...za kraj samo da kazem da se radi o filmovima "Revolutionary Road", Sama Mendesa i "What just hapend" koji je najvaljen kao komedija ali ako ga budete tako gledali misliom da cete se razocarati...
    Poslednji put ažurirao/la deja vu : 08.02.2009. u 16:22

Elita MadonnaGirl (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    279

Podrazumevano Re: Neobicni slucaj Bendzamina Batona

tema postoji, koristite pretragu pre nego što otvorite novu temu
    http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=256481
    Tebe ne prepada što propadaš - važno da pripadaš vecini: