Albanska propaganda!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stranac74

Zainteresovan član
Poruka
321
Evo jos jedan primer kako se siri laz o nasim crkvama na kosovu!
Ovde pokusaju Albanci da pokazu da su neke nase crkvi poreklu Albanske!
Kao dokaz pokazuju ove slike!


decaniga7pc3.jpg



pejapatriakanahz5ju2.jpg



savajy4rz3.jpg



Evo vam i link ali to je sve na Nemackim!

http://www.balkanforum.info/f61/serbische-kirchen-kosovo-wirklich-serbisch-37007/
 
Е, јбига, ако смо дошли дотле да Албанци имају своју пропаганду и да буде јача и присутнија од наше, не треба да се жалимо него да се покријемо ушима.

А што ми њих неби мало игнорисали ? Ајде да нешто одрадимо пре других а не само да реагујемо на њихово деловање.
Dosta toga već postoji, problem je u izboru.
Prosečni stranac će pre da otvori stranicu koja piše o njihovom vidjenju, nego neku sa našim vidjenjem. Jednostavno - za Evropu i svet mi smo zli momci, oni su dobri.
Oni nemaju šanse jedino kad se suočimo u debati, ali su te prilike vrlo retke.
 
Sutra debata:Srbi protiv Albanaca,Tema:Čije je Kosovo(i Metohija),da li Srbi uspjeti dokazati da je Kosovo duhvno srediste srpskog naroda,ili ce pak Albanci dokazati da us potomci ilira koji su na Kosovo zivjeli davno prije Dolaska slavena,ne propustite sutra uzivo!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
 
Ma nekad ste bi smijesni sa neki vasim tezema,ko da ste najstariji narod ko da ste egipćani,ili sumerani,sto je stvarno smijesno.

Pa mozda nismo najstariji narod ali smo zato najvise trpani u dupe. Prvo smo stitili zapad od istoka pa popili *****. Pa smo stitili istok od zapada,pa smo opet popili *****. I ko nam za to kaze hvala? Niko. Nego svi podrzavaju cepljenje Srbije.

Nikojem,ja sam kosmopolit,i zat mi je smiejsno kad neko preuvelicava svoju istoriju,npr kod vas boj na kosovu,ono turci vas potukli do koljenja,a vi na tom izgradili mit,tog ima jedino na balkanu xd

Prvo,niko ovde ne preuvelicava svoju istoriju. Ako ko preuvelicava svoju istoriju onda su to Amerikanci i Scipetari. Drugo,srpska vojska je mlela,takoreci,tursku armadu za vreme boja. Da nas nisu izjebali braca Hrvati nikad Turci ne bi krocili na Balkan.A ti preispitaj svoje znanje pre nego sto krenes da sudis.
 
Nikojem,ja sam kosmopolit,i zat mi je smiejsno kad neko preuvelicava svoju istoriju,npr kod vas boj na kosovu,ono turci vas potukli do koljenja,a vi na tom izgradili mit,tog ima jedino na balkanu xd

Jeste smešno i kontraproduktivno kad neko preuveličava svoju istoriju.
Srbi nisu izgubili Kosovski boj. U predhodnom boju s Turcima, Maričkom boju, bili su potučeni do nogu. Za Kosovski boj su skupili sve snage i posle te bitke Turci su se povukli da "ližu rane". Problem je bio taj što na našoj strani nije više ostala nikakva značajnija snaga, tako da su Turci imali nebranjenu zemlju za sledeći napad. Zato i nije bilo više velikih bitaka posle Kosovske bitke.
Da su se za bitku na Marici Srbi pripremali kao za Kosovsku, Evropa bi imala drugačiju istoriju. Da je moja baba imala točkove...
 
Sutra debata:Srbi protiv Albanaca,Tema:Čije je Kosovo(i Metohija),da li Srbi uspjeti dokazati da je Kosovo duhvno srediste srpskog naroda,ili ce pak Albanci dokazati da us potomci ilira koji su na Kosovo zivjeli davno prije Dolaska slavena,ne propustite sutra uzivo!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Nije lepo što se podsmevaš, ali to govori o tebi.
Debata je sučeljavanje stavova, ne mora da bude ni zakazana, ni organizovana. Imao sam priliku da u Nemačkoj sučelim svoje stavove sa stavovima Šiptara, preciznije - dve brzojezičaste Šiptarke (u tome su iste kao i sve ostale žene) pred grupom sastavljenom od pripadnika više nacija, uglavnom muslimanske veroispovesti i u početku vrlo naklonjenom njima. Već posle nekoliko rečenica, njihovi argumenti su počeli da padaju, što nije ni čudo, jer oni stvarnih argumenata i nemaju.
Ako ti nije jasno, probaj da se staviš na njihovo mesto i nadji neki ozbiljan argument u njihovu korist.
 
Bosna i hercegovina polaze pravo na citav sandžak jer je u vrijeme Osmanskog carstva bio sastavu Bosanskog pasaluka,a sto se tice srbije,pogledajte prvo se odvojla crna gora,vasa pravoslavna braca su vas napustila,ona kosovo,ono albanci preko 90 vecina,a vi govorite kosovo nase,jedino vas rusija cuje xd,a i vojvodina se polako priprema,ono ostace centralana srbija,bas ko Beogradski pasaluk
 
Nije lepo što se podsmevaš, ali to govori o tebi.
Debata je sučeljavanje stavova, ne mora da bude ni zakazana, ni organizovana. Imao sam priliku da u Nemačkoj sučelim svoje stavove sa stavovima Šiptara, preciznije - dve brzojezičaste Šiptarke (u tome su iste kao i sve ostale žene) pred grupom sastavljenom od pripadnika više nacija, uglavnom muslimanske veroispovesti i u početku vrlo naklonjenom njima. Već posle nekoliko rečenica, njihovi argumenti su počeli da padaju, što nije ni čudo, jer oni stvarnih argumenata i nemaju.
Ako ti nije jasno, probaj da se staviš na njihovo mesto i nadji neki ozbiljan argument u njihovu korist.

To pod uslovom da gospodin Kosmopolit zna ista o njima.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top