Arilje

FONTANA U CENTRU ARILJA ISPRED TRZNOG CENTRA USKLADJENA SA PROSTOROM
 

Prilozi

  • arilje mitrovic 2.jpg
    arilje mitrovic 2.jpg
    21,2 KB · Pregleda: 65
Pozdrav svim vernim ljubiteljima fudbala iz Arilja i okoline!!!
Bavim se skupljanjem starih fudbalskih ulaznica. Na prvom mestu mi je bitna C.ZVezda i od nje skupljam ulaznice iz svih mogucih takmicenja - prvenstvo,domaci kup, medjunarodna takmicenja, prijateljske utakmice. Pored C.zvezde, zanimljiva mi je reprezetnacija Srbije (tj. Jugoslavije) kao i utakmice ostalih srpskih klubova (Partizan,Vojvodina,OFK Beograd,Sevojno,Napredak,RAdnicki Nis,Obilic,Zeleznik) koji su igrali u evropskim takmicenjima.
Da li neko moze da mi pomogne u pronalazenju tih starih ulaznica koje ljudi cesto bacaju.
Ukoliko bilo ko ima nesto slicno ili neku zanimljivu informaciju neka me pozove na 063/68 39 39 ili mi se obrati putem mejla markovaleron@yahoo.com
Pozdrav za sve ljubitelje fudbala
 
Arilje je grad u zapadnoj Srbiji.Ima 18000 stanovnika sa okolnim selima.Poznat je po malini i tekstilu kao u po crkvi koju je podigao kralj Dragutin i koja se zove Crkva svetog Ahilija.Iz Arilja dolazi mnogo poznatih lichosti kao sto je Era Ojdanic,Dobrilo Nenadic i naravno head-admin CS 1.6 Yuznjaci public beta <@PI_O (ip: 79.101.56.20:27045).Ako sam nesto propustio o svom gradu a verujem da jesam ,stavicu na krstaricu kad se setim.
 

Back
Top