cekam objasnjenje i nadam se resenje
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: cekam objasnjenje i nadam se resenje

Početnik
    Učlanjen
    25.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano cekam objasnjenje i nadam se resenje

Pre 2 nedelje sam dobila ADSL cije sam prednosti pre svega htela da iskoristim za skidanje filmova.O brzini skidanja ne zelim ni da govorim,ali problem koji me uzasava danima je taj,da posle visednevnog cekanja na torrentu skinem film,koji kad pokusam da otvorim restartuje kompijuter.Ekran poplavi na secund,ne uspem da vidim sta je ispisano i sve se pogasi.Koristim bs player koji sam skinula kod kuce kao i na poslu,sa svim onim predvidjenim codecima i fleska sa tim istim filmovima na poslu radi bez problema.Volela bih da poruku procita neko ko je imao ovaj problem i da mi da resenje,jer sam zaista veliki ljubitelj filmske umetnosti,pokusavam da nadjem retke filmove koji ili imaju zelenu vertikalnu traku preko slike ili restartuju racunar.Mozda sam bila preopsirna...Pozdrav.

Poznat ssstefansss (avatar)
    Učlanjen
    12.10.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    115

Podrazumevano Re: cekam objasnjenje i nadam se resenje

Od sada skidaj filmove sa rapidshare-a i megaupload-a

Aktivan član leprosy (avatar)
    Učlanjen
    17.10.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    63

Citat Original postavio mosa Pogledaj poruku
    Pre 2 nedelje sam dobila ADSL cije sam prednosti pre svega htela da iskoristim za skidanje filmova.O brzini skidanja ne zelim ni da govorim,ali problem koji me uzasava danima je taj,da posle visednevnog cekanja na torrentu skinem film,koji kad pokusam da otvorim restartuje kompijuter.Ekran poplavi na secund,ne uspem da vidim sta je ispisano i sve se pogasi.Koristim bs player koji sam skinula kod kuce kao i na poslu,sa svim onim predvidjenim codecima i fleska sa tim istim filmovima na poslu radi bez problema.Volela bih da poruku procita neko ko je imao ovaj problem i da mi da resenje,jer sam zaista veliki ljubitelj filmske umetnosti,pokusavam da nadjem retke filmove koji ili imaju zelenu vertikalnu traku preko slike ili restartuju racunar.Mozda sam bila preopsirna...Pozdrav.
    Davno sam odustao od skidanja filmova ili bilo cega drudod sa torrenta. Rapidshare i slicni rade mnoogo bolji posao.Bar meni.
    Kod drugara je bio slican problem i resio sam ga download-ovanjem i instalacijom novih drivera za graficku karticu i instalacijom K-Lite kodeka i KM Player-a. Ako ne zelis da menjas kodeke i player ipak instaliraj novi driver za graficku karticu.
    "A Team is Not a Team if You Don't Give a Damn About Each Other"

Veoma poznat Avetinja (avatar)
    Učlanjen
    04.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    184

Ma reinstaliraj windows

Slične teme

1. Ja se stvarno nadam....