Sjecam se prvog poljupca

gost 170502

Veoma poznat
Poruka
13.608
Sjecam se prvog poljupca

Ref.
Sjecam se prvog poljupca
samo on je bio sladak
sjecam se prvog dodira
samo tada sam drhtao
a onda su nestala osjecanja
ne osjecam nista samo se sjecam

Imao sam stotinu djevojaka
i one su imale mene
dao sam im moju ljubav
i zato je vise nemam
to je dobro vise nema problema
ne osjecam nista samo se sjecam

Vjeruj, nema zivota od sjecanja
dao bi milijardu dinara
za jedan sekund prvog poljupca
(2x)

Ref.

Nema zivota od sjecanja
dao bi milijardu dinara
za jedan sekund prvog poljupca

Vjeruj, nema zivota od sjecanja
dao bi milijardu dinara
za jedan sekund prvog poljupca

Vjeruj, nema zivota od sjecanja
dao bi milijardu dinara
za jedan sekund prvog poljupca

Jel se secate svog PRVOG poljupca?

Slusam trenutno tu pesmu pa sam se setio...

Zvala se Goca, i bila je iz nekog sela, u Vojvodini. Bas selendra. Mosorin. I upoznali bas se bzvz.. I smuvali smo se. I to je bio moj prvi poljubac! Inace devojka je bila malo slobodnija, bas, bas.. Mislim, volela je sex i bila je prilicno iskusna (nije je bo samo ko je zurio na bus MOsorin - Novi Sad), s obzirom na to da smo bili u srednjoj skoli! I jako se dobro ljubila...!!! :heart:

Prvi poljubac nam je trajao dugo, dugo.... Secam se slusao sam jednu pesmu, pa jos jednu, pa jos jednu...

Mimo svega, bas sam dobro prosao. Nije bila neka ljankase koja nema pojma.... :) Sada mislim, mada su je svi pregazlil, ona je izgleda samo trazila malo paznje, ali to je za drugu temu...

NA kraju krajeva i dan danas je se secam... ;)
 
Secam se i bila sam blago receno razocarana...ocekivala sam mnogo vise.
Kasnije sam se ,na svu srecu,uverila da sve moze mnogo bolje da se izvede...mozda ima veze sa iskustvom,nije presudno,ali taj prvi poljubac je bio cist promasaj.:(
 
Ja se secam kao da je bilo juce, a bilo je pre tacno 10 godina!

Znaci ja sam bas imao srece - naleteo sam na devojku koja je bas znala znanje! ;)

Ali ma koliko sam bio nevin i neiskusan - ZNAO sam to tada! Da je to bilo vrh, a kasnije sam se i uverio u to, bilo je puno devojaka koje nisu imale pojma...
 
Jaoj, Aleksej, ja te obožavam...:heart: Ti si jedna romantična dušica...:)
Kad sam pročitala naslov, odmah sam počela ovu pesmu da pevušim...;)
Sećam se, bilo je više smešno, sudarili su nam se zubići...:D
Znali smo se još kao klinci i išli smo zajedno u školu i poljubili smo se na nekom rođendanu, verovatno smo bili 7-8 razred, toga se ne sećam baš najbolje...
 
Jaoj, Aleksej, ja te obožavam...:heart: Ti si jedna romantična dušica...:)
Kad sam pročitala naslov, odmah sam počela ovu pesmu da pevušim...;)
Sećam se, bilo je više smešno, sudarili su nam se zubići...:D
Znali smo se još kao klinci i išli smo zajedno u školu i poljubili smo se na nekom rođendanu, verovatno smo bili 7-8 razred, toga se ne sećam baš najbolje...

:rumenko: Sta mi to vredi kada nisam tvoj komsija...:(

E vidio, ubaciJo sam u DJ Winamp neki folder sa domacim pesmama, pa sada slusam i tako.. KO zna kojih ce jos "temi" (akuzativ od "tema") biti do ujutru! ;) Ali Majke mi! Sve sto sam napisao je istiona...

Kasnije se nikad vise nisam video sa toom Gocom, ali ostala mi je u secanju i danas!
 
Cak sta vise, taj lik sto me je upozano sa tom Gocom.. I danas se znamo, i bas smo skoro izalzili zajedno i navatli neke madjarice. Ali na kraju nije bilo sexa.. AliI uvek kada izadjem sa njim navatamo neke zenskice! J b t, sada mi pade na pamet... Neka ljude jednostavno prati dobra karma izgleda!
 

Back
Top