Sjecam se prvog poljupca

Jel se secate svog PRVOG poljupca?

Slusam trenutno tu pesmu pa sam se setio...

Zvala se Goca, i bila je iz nekog sela, u Vojvodini. Bas selendra. Mosorin. I upoznali bas se bzvz.. I smuvali smo se. I to je bio moj prvi poljubac! Inace devojka je bila malo slobodnija, bas, bas.. Mislim, volela je sex i bila je prilicno iskusna (nije je bo samo ko je zurio na bus MOsorin - Novi Sad), s obzirom na to da smo bili u srednjoj skoli! I jako se dobro ljubila...!!! :heart:

Prvi poljubac nam je trajao dugo, dugo.... Secam se slusao sam jednu pesmu, pa jos jednu, pa jos jednu...

Mimo svega, bas sam dobro prosao. Nije bila neka ljankase koja nema pojma.... :) Sada mislim, mada su je svi pregazlil, ona je izgleda samo trazila malo paznje, ali to je za drugu temu...

NA kraju krajeva i dan danas je se secam... ;)


Secam se nesto malo, jer nije ostavilo neki utisak na mene. Jedino mi je super sto je to bilo prvi put.

Ona je super izgledala svi je ganjali, bila macka i po, ali meni nije nesto previse znacila kao ni jedna tada jer sam ih sve gledao kao sponzoruse. A nisam ni ja njoj znacio nego je valjda nju iritiralo sto me zene ne zanimaju i za sve mislim kako su sponzoruse.
Ona me je pozvala kod sebe na zurku da cekamo novu godinu i tada me poljubila nesto pre ponoci. I tako smo se ljubili, ja sebe silio na nju, jer falilo mi je emocija, mislim bilo ih je nego meni treba bas puno da bi to bilo kako treba. I ona mi tu noc pocela drobiti o njenom bivsem i tada sam shvatio da je hartava kuja i otpilio je.

Retke su zene koje ja stvarno gotivim, valjda zato sto ih vecinu odmah provalim. Ali nije bilo lose bar sam vidio kako to izgleda i nastavio drkati.:)
 
e sad mogu i ja
bila osmi razred i onda me taj dasa pitao da pođemo. a on je bio stariji frajer
=)
i sve
i onda odemo u park de su svi išli da se ljube i onda smo se ljubili i bio je pažljiv i sve me je lepo naučio
i bilo je mnogo lepo =rumenko=

al nije vic u tome
nego u tome što je celo moje odeljenje znalo da ću ja te večeri prvi put da se ljubim
(kojim pacovskim kanalima, pitam se sada)
pa sam dobila 540735528728 netraženih saveta:
- vidi parka, može brzo i polako. lepše je polako.
itd
 
Prvi poljubac sam imao sa 16, bilo je to kod glavnog ulaza u skolu, pred gomilom ljudi, pa me je bio malo blam, ja smatram da nisam dobro to tad odradio, mada je moja devojka tvrdila da se super ljubim... I da, prekinula nas je jedna drugarica koja je počela da viče OOOOOOOO... Simpatično, sve u svemu.
 
Сећам се.
Ишла сам у осми разред, он је био две године старији од мене.
Забављали смо се већ неке три недеље, шетали загрљени и држали се за руке, и ја сам мислила да се никад нећемо пољубити...и било ми мало криво, то је већ била ,,дуга веза'' у тим годинама.
А онда ме изненада пољубио поред реке, полако, само једном, и отпратио ме кући. Нисам спавала целе ноћи.
 
Мој први пољубац и није био нешто... Тим речима сам то и записала у дневнику одмах то вече, 4. децембра.
Све моје другарице су одавно имале момке, а он ме је мувао пар месеци већ, али ми се није свиђао. Био је старији од мене 6 година (ја 14 он 20), сав у хипи фазону, са дугачком коврџавом косом... То вече ми је рецитовао Јесењина на руском, држао ме за руку... После ме пратио на последњи бус и ту на буској станици ме пољубио. Дошла сам кући и узбуђена и усхићена јер се то коначно десило...а са друге стране и мало разочарана јер то љубљење и није нешто тако магично као што сам очекивала.:confused:
Ипак смо се доста дуго забављали после...(дуго - за оно време)...
 
blah
u sedmom razredu se upoznali, na bazenu, on god stariji od mene.
sutradan o5 bili na bazenu, on me pitao da prosetamo, i tako izadjemo napolje.
malo setali, on prebacio ruku preko mog ramena i zeznuo me.
pih
dosla kuci i obecala sebi da se vise nikada necu ljubiti.
krajnike mi je olizao
ugh
i tako...
 

Back
Top