zlatnici
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: zlatnici

Početnik
    Učlanjen
    06.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano zlatnici

posedujem dosta zlatnika FRANC IOS I D G AVSTRIAE IMPERATOR HVNGAR BOHEM GAL LOD ILL REX A A iz 1868 1877 1879 1883 1911 imam jos jedan prednja strana je ista samo ima ispod slike slovo B ali na zadnjoj pise HVNG BOH LOMB ET VEN GAL LOD ILL REX A A IZ 1853 slika je cini mi se od istog lika ali bez brade i mladjeg i grb nije ukrasen u sredini je prazan i orlovi nemaju perije kao na ovim drugima ko moze da mi kaze nesto o tome unapred zahvalan

Primećen član
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano Re: zlatnici

Citat Original postavio elmer-davez Pogledaj poruku
    posedujem dosta zlatnika FRANC IOS I D G AVSTRIAE IMPERATOR HVNGAR BOHEM GAL LOD ILL REX A A iz 1868 1877 1879 1883 1911 imam jos jedan prednja strana je ista samo ima ispod slike slovo B ali na zadnjoj pise HVNG BOH LOMB ET VEN GAL LOD ILL REX A A IZ 1853 slika je cini mi se od istog lika ali bez brade i mladjeg i grb nije ukrasen u sredini je prazan i orlovi nemaju perije kao na ovim drugima ko moze da mi kaze nesto o tome unapred zahvalan
    TO SU AUSTROUGARSKI NOVCICI IZ PERIODA VLADAVINE FRANC JOZEFA , ZOG OBIMNOSTI KOVANJA U TOM PERIODU POSOJE RAZNE VARIJANTE OD KOJIH NEKE IMAJU VISOKU CENU, ZATO JE NAJBOLJE DA MI POSALJETE SLIKE NA betimet@eunet.yu ili da mi se javite na 064-00-77-555 pa da dodete da pogledam sta je i kako je sacuvano, u svakom slucaju ja sam vrlo zainteresovan za kupovinu

Slične teme

1. PRODAJEM / KUPUJEM (obavezno pročitati prvu poruku na temi)
    Autor u forumu Numizmatika i filatelija
    Odgovora: 1339
    Poslednja poruka: 16.10.2017., 13:39
  2. Zlatnici i srebrenjaci
    Autor Dario Čuljak u forumu Numizmatika i filatelija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 18.10.2011., 13:02

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku