problem sa system restore??

nolle17

Zainteresovan član
Poruka
370
e ovako,kad god ugasim racunar ili restartujem kad mi udje na radnu povrsinu svaki put mi se pojavi onako kad kad sam instalirao sistem ,znaci bez ikonica bez icega,ali cudno programi mi nisu izbrisani,e sad dal je to do system restora,dal sam ga mozda ukljucio da stalno vraca na prvobitan polozaj ili ne??ako jeste kako da to iskljucim ili ako nije do sistem restore do cega je onda,dal zna neko????:dontunderstand:
 
ma jeste sve je to u redu,nego mi sve postavke vraca na pocetak,znaci znas kad sistem dizes kad udje na radnu povrsinu imas samo par ikonica i bude ti plava altna traka i moras praviti postavke,a kod mene sad stalno moram praviti sve jovo-nanovo
 
mozda je problem bio kad sam usao u windows task menager(ctrl+alt+delete)i isao sam na procese i ja mislim da sam stisnuo na explorer koji mi je trosio puno resursa,hteo sam ga ugasiti da mogu igrati counter na serveru i od tada mi se pojavljuju problemi,jel ima ko kakav predlog kako da to resim?
 
Uradio sam system restore,koji mu je sad nece anti virus da se pokrene "avira" (nece da se otvori yebeni kisobran) kad kliknem na start system posle izvesnog cekanja pojavi se help i dalje nista,kad kliknem na start update to zavrsi za 10 sec. a na scan system now tad mi se pojavi
"While looading the module (aecore dll) the following error occured: The specified modules cannot be loaded. ( OK )
Kako pokrenuti ?
 
Koliko cesto se smije radit System Restore i da li ponovo treba raditi defragmentaciju hdd jer sam je radio pre System Restore.
Antivirus sam ponovo aktivirao (uninstall pa install uz pomoc programa Your uninstall)
 
Poslednja izmena:

Back
Top