Trenutak istine

Poruka
15.196
Novi reality show - kviz..
Takmicar koji je prikacen na poligraf odgovara na jako intimna i skakljiva pitanja o svom sexualnom zivotu.. Vec u prvoj emisiji (naravno u Srbiji):mrgreen: nastala je drama kada je covek javno priznao da dovodi ljubavnicu u kucu ;)
Po meni je to uzasno eksponiranje i mozda je povezano sa blagim ezgibionizmom ili cak nekim kompleksima.. Mislim ko zeli 250 000 din ako mu posle sledi rasturanje porodice ( u konkretnom slucaju u braku su 35 god). :eek: I na kraju javno izvrgivanje ruglu svoje zene i porodice koji ispadaju budale u celoj prici
Koliko intimne detalje pricate drugima ? Da li ste jako otvoreni kada je vas ljubavni zivot u pitanju ili 'mudrujete' i cuvate sve inf za sebe? Da li ogovarate partnera?
I da li biste za sebe rekli da ste egzibicionista u nekom smislu?:think:
:hvala:
 
Novi reality show - kviz..
Takmicar koji je prikacen na poligraf odgovara na jako intimna i skakljiva pitanja o svom sexualnom zivotu.. Vec u prvoj emisiji (naravno u Srbiji):mrgreen: nastala je drama kada je covek javno priznao da dovodi ljubavnicu u kucu ;)
Po meni je to uzasno eksponiranje i mozda je povezano sa blagim ezgibionizmom ili cak nekim kompleksima.. Mislim ko zeli 250 000 din ako mu posle sledi rasturanje porodice ( u konkretnom slucaju u braku su 35 god). :eek: I na kraju javno izvrgivanje ruglu svoje zene i porodice koji ispadaju budale u celoj prici
Koliko intimne detalje pricate drugima ? Da li ste jako otvoreni kada je vas ljubavni zivot u pitanju ili 'mudrujete' i cuvate sve inf za sebe? Da li ogovarate partnera?
I da li biste za sebe rekli da ste egzibicionista u nekom smislu?:think:
:hvala:

Ne da mislim da je u pitanju egzibicionizam nego je u pitanju bolesni oblik egzibicionizma.
Na stranu to sto je to krajnje nepristojno, idiotski i pokazuje da mu je novac i popularnost bitnija od bilo cega.
Ne kazem ja da bi on bio ista bolji da sve to nije javno priznao, ali bi makar drugi bili postedjeni saznanja o tome sa kakvim covekom zive. To sto je radio ide na njegovu sramotu, ali odakle potreba da to svi znaju, pa i oni (zena, deca) koji tome nisu doprineli i ne treba da snose posledice njegovog ponasanja.

Nisam uopste otvoren kad je moj ljubavni zivot u pitanju. Niti sam nekad bio. U toj meri sam bio stur da je to do ludila dovodilo moje drugare koji su milion puta i na milion nacina probali da iz mene izvuku nesto vise od onoga sto su i sami znali ili mogli da vide.
Nisam nikad ogovarao moje partnerke. Cak i onda kad bi me povredile.

Jesam ponekad rekao nesto ruzno u besu, dao neku ruznu kvalifikaciju ili opis, ali nikad se nisam drugima zalio i pljuvao po mojim izborima.
 
Imam naj drugaricu kojoj sve pricham(skoro sve, ipak nije svaki detalj za svachije ushi)... Pricham i sestri, sa njom sam najbliza, ali znam koje stvari njoj ne bi prijale obema da chuju od mene, pa precutim.

Ali ova glupost na TV-u... olichenje ljudske gluposti u Srbiji, "skakljiva pitanja", ponizavanje osoba sa kojima deli zivotni prostor, sa kojima jede, sa kojima chini porodicu... Neverovatna budalashtina!
 
Koliko intimne detalje pricate drugima ? Da li ste jako otvoreni kada je vas ljubavni zivot u pitanju ili 'mudrujete' i cuvate sve inf za sebe? Da li ogovarate partnera?
I da li biste za sebe rekli da ste egzibicionista u nekom smislu?

o onim bas, bas detaljima retko s kim razgovaram, iskreno.
mnogo toga zadrzavam za sebe, takva sam.
sta znaci - da li ogovarate partnera? ne razumem, zasto bih ga ogovarala?
ako mislis o pricanju o nasoj intimnosti sa nekim trecim,
ne, to ne radim.
egzibicionista...ne znam, stvarno.

p.s. o pomenutoj emisiji...fuj.
ovaj jadni narod danas samo takve nebuloze mogu da zabave,
nasladjivanje tudjim greskama,
detalji iz tudjih zivota,
uzivanje u posmatranju necijeg raspadanja.
zalosno.
:neutral:
 
Novi reality show - kviz..
Takmicar koji je prikacen na poligraf odgovara na jako intimna i skakljiva pitanja o svom sexualnom zivotu.. Vec u prvoj emisiji (naravno u Srbiji):mrgreen: nastala je drama kada je covek javno priznao da dovodi ljubavnicu u kucu ;)
Po meni je to uzasno eksponiranje i mozda je povezano sa blagim ezgibionizmom ili cak nekim kompleksima.. Mislim ko zeli 250 000 din ako mu posle sledi rasturanje porodice ( u konkretnom slucaju u braku su 35 god). :eek: I na kraju javno izvrgivanje ruglu svoje zene i porodice koji ispadaju budale u celoj prici
Koliko intimne detalje pricate drugima ? Da li ste jako otvoreni kada je vas ljubavni zivot u pitanju ili 'mudrujete' i cuvate sve inf za sebe? Da li ogovarate partnera?
I da li biste za sebe rekli da ste egzibicionista u nekom smislu?:think:
:hvala:

sta ste se svi nalozili oko tog kviza pa namestaljka sta vam je...

ne volim mnogo da pricam o svom ljubavnom zivotu sa drugima...malo da naravno ... ali manje od proseka (sto moje drustvo nervira jer su zeljni socnih detalja sto je iprirodno do nekle al sta cu im ja nemaju srece :mrgreen: )

a sto se tice pitanja da li bih za sebe rekla da sam egzibicionista...uf ne znam...to je malo siroko... smatram to kao jednu krajnost...a to ne volim
 
Ne da mislim da je u pitanju egzibicionizam nego je u pitanju bolesni oblik egzibicionizma.
Na stranu to sto je to krajnje nepristojno, idiotski i pokazuje da mu je novac i popularnost bitnija od bilo cega.
Ne kazem ja da bi on bio ista bolji da sve to nije javno priznao, ali bi makar drugi bili postedjeni saznanja o tome sa kakvim covekom zive. To sto je radio ide na njegovu sramotu, ali odakle potreba da to svi znaju, pa i oni (zena, deca) koji tome nisu doprineli i ne treba da snose posledice njegovog ponasanja.

Nisam uopste otvoren kad je moj ljubavni zivot u pitanju. Niti sam nekad bio. U toj meri sam bio stur da je to do ludila dovodilo moje drugare koji su milion puta i na milion nacina probali da iz mene izvuku nesto vise od onoga sto su i sami znali ili mogli da vide.
Nisam nikad ogovarao moje partnerke. Cak i onda kad bi me povredile.

Jesam ponekad rekao nesto ruzno u besu, dao neku ruznu kvalifikaciju ili opis, ali nikad se nisam drugima zalio i pljuvao po mojim izborima.

Ja npr imam drugaricu koja mi je fenomenalna i sad ja njoj nesto kazem, naravno ne sve detalje, nesto o svojo vezi , super me ona posavetuje i to je sve ok, al' kad ne dobijem povratnu reakciju osecam se nekako glupo receno ali izdano .. Postujem taj izbor da neko ne govori nista o svojoj vezi i da je cutolog, ali mislim da je malo zeznuto ;)
 
kad neko kaze ogovaranje ja mislim na pricanje o nekome u negativnom kontekstu...zaboravih to pitanje...pitala si da li ogovaramo partnere...meni odma prolazi kroz glavu pricanje o partneru u negativnom kontekstu pred drugima...sto se mene tice ne volim to, cak sta vise odvrano mi je...kosto rekoh ne pricam mnogo ljudima oko sebe kako, de, sta se desava u mom zivotu ...
 
Ja npr imam drugaricu koja mi je fenomenalna i sad ja njoj nesto kazem, naravno ne sve detalje, nesto o svojo vezi , super me ona posavetuje i to je sve ok, al' kad ne dobijem povratnu reakciju osecam se nekako glupo receno ali izdano .. Postujem taj izbor da neko ne govori nista o svojoj vezi i da je cutolog, ali mislim da je malo zeznuto ;)

Moji drugovi su se vremenom navikli na mene i prihvatili da sam takav.
Zadovoljili su se time da sam ih uvek slusao kad bi hteli nesto da kazu, a ne bi znali kome.

Inace mi se oduvek desava da mi ljudi kazu svakakve vrlo intimne stvari, da mi se poveravaju a da ja to sve mogu da slusam i da me ne opterecuje sto nikom ne smem da kazem.
Nekad to i smara doduse, ali kad mi nije do slusanja ja izbegnem.

Gde god odem uvek se nadje neko ko mi se ispovedi, doslo mi bilo da kupim ono sto popovi nabace preko mantije, pa kad pocnu a ja da izvadim to iz torbice i prebacim preko glave :lol:
 
Nebitan je kviz, on je samo inspiracija ;)

da ukopcah...ali sve jedno razvezala si u uvodnom postu dosta o njemu...pa reko da ga potkacim malo...totalno je nebitno da li je ili nije namesten bitna je poruka koju on nosi...znam da ti je to poenta...i aj sad konkretno...odvratno mi je sve to...zalosno... ljutskoj gluposti nema kraja... iz dana u dan padamo sve nize i nize...a mislimo kako smo razvijeniji i inteligentniji svakim danom sve vise...e pa malo smo se zeznuli :confused:
 
Kviz je uzhasan.... znam da sam oftopik ali shta cu,jache je od mene....
Koliko sam chula,zhena sedi pored sestre svog muzha,koji u tom trenutku priznaje da je u sestrinu kucu dovodio svoje ljubavnice,a njih dve se smeshkaju,na shta zhena odgovara da je sumnjala,ali nije bila sigurna... Pretpostavljam da su posle toga svi otishli na Happy meal ili tako neshto....bljak...shta ti je nash mentalitet..tuzhna li je ova slika Srbije.....
 
Pa da potvrdi da li je istina ili ne .. Gubi sav novac ako je laz ;)

poznato je da poligraf može da se isfolira, pa se uzima sa rezervom i tek usput kao nekakvo dokazno sredstvo..
e strašno, al mislim, poenta je što ti ljudi uživaju da odgovaraju na takva pitanja...
nisam ti odgovorio: o svojoj intimi - pričam sa ženom, al ne baš ogoljeno, imam svoje tajne i svoje rezerve i ne mora sve da zna. nije potrebno, da je potrebno, rekao bih joj, a to nije ni mnogo važno. ranije sam mnogo pričao i kad imam tako neku frku sa ženama, sa najboljom drugaricom. i detalje, i detalje...ne znam kako je počela priča, i takav odnos, al ona je bila prva bila otvorena sa mnom i onda sam stekao poverenje. znala je da mi pomogne i posavetuje me korisno mnogo puta...tako da odgovorim na obe teme i o mž prijateljstvu. obostrano nema privlačnosti i volemo se ko ljudi..sa prijateljima razgovaram o svemu, pa i o ljubavnim problemima...to je nešto sasvim drugo...i nijee u smislu kako se na temi podrazumeva- niti su oni previše otvoreni, niti ja volim da govorim o intimnim stvarima.....
 
Koliko intimne detalje pricate drugima ? Da li ste jako otvoreni kada je vas ljubavni zivot u pitanju ili 'mudrujete' i cuvate sve inf za sebe? Da li ogovarate partnera?
I da li biste za sebe rekli da ste egzibicionista u nekom smislu?:think:
:hvala:

Nisam egzibicionista,bas naprotiv,ne volim kad sam u centru paznje.
O partneru pricam samo na pocetku veze,neke najosnovnije podatke,ime,prezime,godine i tako to :) cisto da zadovoljim znatizelju drugarica,posle zadrzavam za sebe,svoju intimu.
Jedino ako iskrsne neki problem ili sam u dilemi,popricam sa najboljom drugaricom,ona mi dodje kao psihijatar.
Ona mi je najbliza osoba,"covek' od poverenja. :-)
Inace se ne ispovedem preterano drugim ljudima.
 
Poslednja izmena:
Ja njet egzibicionista.
TV ne gledam skoro uopšte, pa ne znam taj kviz.
Delim mnogo stvari sa najboljom drugaricom. :zurka:
Ne ogovaram partnera, svašta, pa ako bih imala razloga za ogovaranje, koj ću k.urac s njim?
 
Aj sto mi ne trebaju saveti od nekog ko nije iskusniji..nego sto ispadam glup ako ga trazim od nekoga ko ne poznaje bolje od mene devojku s kojom sam..tako da je to pljuvanje sebe i cista izdaja voljene osobe pricati o intimnim stvarima..imam par likova koji to rade nonstop..i bas jadno zvuci..dizu se u nebesa i nikad ne priznaju krivicu koja je ocigledna
 
По том питању сам сигурно досадна...јер нисам егзибициониста ни у једном сегменту живота...

Мада то не значи и да не причам са својим набољим пријатељицама о интимним стварима, мада наравно и ту има граница докле се иде. Само једну особу имам којој би могла све да кажем и она мени али то ми је другарица од детињства, одрасле смо заједно и знамо се веома добро. И ценим њено мишљење а и она моје. Њу могу када сам у недоумици да питам за мишљење ма како шкакљиво питање било.
А за поменути квиз немам шта рећи сем да је оно грозно...и ти људи што ради пара пристају на тако нешто. Свака част оној жени што је оно све издржала са осмехом на уснама, мада сам сигурна да се у њој одвијала драма. Не могу да поверујем да су људи у стању да јавно признају такве ствари и да бламирају своју породицу само зато што сматрају да ће тако бити бољи фрајери и још зарадити на томе. Јадан је онај тип био....бар мени...јер све оно признао, све рескирао и бацио под ноге, а пао на егу....жалосно бар за мене.
 

Back
Top