Najpovoljniji hotel u Bg

moja baba Grozdana izdaje renoviranu sobu za 75e studentu nepusacu....
ana marija sta je sa vama deco pa jel imate sjatove i adrese i telefone svih hotela u bg?

ja mora da sam retardiran ali sumnjam da je iko sa krste koritio neki hotel u BG...
 
Sumadija? Best Western Sumadija? Pa oni deru po usima, znam jer sam radila u hotelu M koji je isto BW i cene su:eek:
Ne razumem koji je tvoj doprinos na temi :???: Ako tvoj standard ne dozvoljava i smatra luxuzom tako nesto, to je razumljivo, ali meni ova reklama ne ide u dzep. Trudim se pomoci osobi koja trazi smestaj. Ja VOLIM Beograd i volim da ga predstavim sto bolje mogu, narocito nekome ko nije odavde... i nemam nista protiv ljudi koji nemaju tu naviku, ali iz tvog posta bilo ko moze zakljuciti da Sumadija ne vredi tih para.

Sumadija je oko 65eu po coveku za nocenje i dorucak. Za pristojan smestaj, svaki stranac (osoba koja pristojno zaradjuje) bi mogao izdvojiti tu kolicinu novca.
Ono zasto sam nju navela je, jer recimo hotel Union koji je u Kosovskoj kosta ja mislim nesto vise od Sumadije ali je GADAN! Slike koje imaju su lazne, sobe koje rezervisete i dobijete nisu te... dakle fuj fuj fuj, dno dna, a za iste pare. Ja u Unionu ne bih mogla da prenocim da mi daju taj novac.

Za sve koji traze hostel sam dala nesto sto je znacajno jeftinije, a opet pristojno.

Dakle imas li ti koju bolju/IKAKVU ideju osim da pljunes po tudjem misljenju?!
 
Ne razumem koji je tvoj doprinos na temi :???: Ako tvoj standard ne dozvoljava i smatra luxuzom tako nesto, to je razumljivo, ali meni ova reklama ne ide u dzep. Trudim se pomoci osobi koja trazi smestaj. Ja VOLIM Beograd i volim da ga predstavim sto bolje mogu, narocito nekome ko nije odavde... i nemam nista protiv ljudi koji nemaju tu naviku, ali iz tvog posta bilo ko moze zakljuciti da Sumadija ne vredi tih para.

Sumadija je oko 65eu po coveku za nocenje i dorucak. Za pristojan smestaj, svaki stranac (osoba koja pristojno zaradjuje) bi mogao izdvojiti tu kolicinu novca.
Ono zasto sam nju navela je, jer recimo hotel Union koji je u Kosovskoj kosta ja mislim nesto vise od Sumadije ali je GADAN! Slike koje imaju su lazne, sobe koje rezervisete i dobijete nisu te... dakle fuj fuj fuj, dno dna, a za iste pare. Ja u Unionu ne bih mogla da prenocim da mi daju taj novac.

Za sve koji traze hostel sam dala nesto sto je znacajno jeftinije, a opet pristojno.

Dakle imas li ti koju bolju/IKAKVU ideju osim da pljunes po tudjem misljenju?!

Western Sumadija je oko 11000 din za dve osobe, to je puno.
 
letos kada sam bila u bgu, dovela sam drugaricu iz toronta i mi smo spavale 2 veceri u slaviji...kostalo nas je oko 110 eura ukupno, sa doruckom. hotelu je potrebno renoviranje ali nasa soba je bila fanasticna! cista, pogled ka beograskoj ul.....a hotelsko osoblje je nesto drugo! ludi su 100%. jedno vece nakon splavova sam ostala sa njima 2 sata na recepciji :)

dakle, hotel je dobar i na super lokaciji! ja ga preporucujem iako su mu je potrebno renoviranje..jer ti si u njemu samo da prenocis.
 
ps. cari beograda se nalaze u kalisu, bulevaru, knezu, skadarliji i u nasim ljudima. tvoji prijatelji ce biti odusevljeni samo time sto su u beogradu. veruj mi, moja drugarica se raspametila! dakle, ja sam za slaviju, a mozes i u moskvi da pogledas. oni su malo malo skuplji, ali je lakse u slaviji jer te jatov autobus dovede direktno do hotela. ako zelis nesto sto je vise za inostrane standarde onda ces morati da ulozis dosta kinte, kao i svuda....gooooood luck!
 
Pregledala sam ovo i molim Vas ako imate jos neke povoljne ponude da ostavite upis.

Ja sam trenutno u procesu dobijanja vize za USA, i ako sve bude ok, imat cu let iz Beograda ponedeljkom. Znaci, ja bih trebala doci u BG u nedelju, da se smestim u hotel i prenocim tu noc. A ujutro rano na aerodrom! S obzirom da nista ne znam po BG, verujem da hoteli/hosteli imaju telefonske brojeve od taxi, koji ce me to jutro moci odvesti na aerodrom.

Eto, ako mi mozete dati savete i za hotele/hostele i koliko bi me otpilike kostao taxi do aerodroma, jer ne znam ni gde se nalazi aerodrom u BG, odnosno, koliko je daleko od grada i koliko ce me kostati?
 
Eto, ako mi mozete dati savete i za hotele/hostele i koliko bi me otpilike kostao taxi do aerodroma, jer ne znam ni gde se nalazi aerodrom u BG, odnosno, koliko je daleko od grada i koliko ce me kostati?
tebe bas mrzi da koristis pretrazivac na netu?imas sve adrese hostela i hotela,brojeve telefona i cene.
hostela imas nekoliko bas preko puta glavne zeleznicke/bus stanice..cena hostela u bg-u se krecu od 10-15e...od hotela povoljni su hotel posta,bg i slavija staro zdanje,koji su takodje blizu gl.zelezn/bus stanice.
aerodrom je daleko od grada otprilike 10ez:p toliko valjda kosta taxi (imas temu najbolji taxi u bg,tu je glavni jerotije taxista pa pitaj njega)
imas i jatov bus koji saobraca do tamo,polazi sa slavije i sa glavne zeleznicke stanice,a cena karte je oko 200 din...valjda
a imas i minibus koji polazi sa glavne zel.stanice,mislim da je karta 80din..

leleee sto sam nesto dobra danas:sanke:
 
Interesantno koliko malo Beograđana zna elementarne stvari o svom gradu.
Nije obavezno da ste korisnik nekog od hotela ali ponekada je potrebno gostu obezbediti hotelski smeštaj.
Da se ipak držim teme...
Jedan od najpovoljnijih hotela je hotel "Prag" noćenje u dvokrevetnoj sobi košta sa taksama oko 5000 din.
U tom rangu i sa cenom i kvalitetom je hotel "Rojal"
Hotel "Park" je takođe tu negde.
Mažestik iako u samom centru grada ima više kategorija soba i tu se može proći povoljno.

Oni hoteli koji se nalaze van užeg gradskog područja su još povoljniji.
"Radmilovac" je sasvim pristojan hotel i tu je noć u dvokrevetnoj sobi oko 4000 dinara.

Eto, ako sam malo uspeo da pomognem bilo mi je zadovoljstvo.
 

Back
Top