Malo patetike nije na odmet

Sally_Solomon

Poznat
Poruka
9.519
Da li ste bili u nekoj situaciji (i koja je to situacija) kad ste se osetili toliko zivim, srecnim i svesnim sebe i sveta, lepote postojanja da ste sa osmehom na usnama rekli u sebi
"E, posle ovog mogu i da umrem srecna, i mogu da kazem-zivela sam"
(isto i u muskom licu)
 
Da li ste bili u nekoj situaciji (i koja je to situacija) kad ste se osetili toliko zivim, srecnim i svesnim sebe i sveta, lepote postojanja da ste sa osmehom na usnama rekli u sebi
"E, posle ovog mogu i da umrem srecna, i mogu da kazem-zivela sam"
(isto i u muskom licu)

jesam, bilo je takvih situacija. neke su trajale bas bas i tada si stvarno ispunjen neizrecivom srecom.
i posle posebno dobrog orgazma imam taj osecaj- e jebbem ti zivot, sad i nek umrem, nije vazno :lol:
 
samo ne odgovara naslov temi. ovo nije patetika, ovo je zivot, kao prolecna bujica, kao erupcija, kad eksplodiras od srece do zvezda i vise i to je tako jak i mocan impuls. sasvim suprotan patetici.

Ma znam,ali ja nekako cim pricam o preteranim emocijama odmah se ogradim patetikom da ne ispadnem mekushac valjda..tj meni je patetika svako prenaglasavanje osecanja, ne samo negativno nego i pozitivno..i volim tu malo da se sprdam radije nego da ispadnem sladunjava..valjda.. eto malo samoanalize :)
 

Back
Top