Cija je krivica veca..

A zasto je bitno osuditi nekog ili svaliti krivicu? :roll:
Valjda je tu vise za osudu sto smo danas svi (i muskarci i zene :lol:) nesposobni da radimo na svojim vezama i odnosima pa trazimo nesto sa strane , nesposobni i suvise kukavicki orjentisani da nesto promenimo, porazgovaramo sa partnerom i priznamo istinu.. ;):neutral:
 
Da me dechko prevari sa devojkom koja zna da ja postojim i uchestvuje u laganju i obmanjivanju mene, onda su mi gnjide i on i ona.
Ako me dechko prevari sa devojkom koju je slagao da je slobodan, njemu razbijem glavu a sa njom odem na pivo.

Mada mi chine uslugu jer chu se reshiti droljka iz svog zzivota. Zahvalichu im na tome odmah.
 
Poslednja izmena:
kako zasto je kriva?
pa da nje nema ne bi je ni prevario , agagagaggaa :lol:

Svako gleda sebe. Da se ja zaljubim u muskarca koji je u vezi, sigurno da bih ga zelela za sebe. Nikad to ne bih ucinila prijateljici, ali ako je u pitanju nepoznata osoba, to nije moj problem. To je problem muskarca koji vara.
Nikad nisam prevarila osobu sa kojom sam u vezi. Ako je on mene prevario, ON je kriv, a ne neko drugi.
Bila sam u obe situacije!
 
Upravo to. Malo sutra bi varao tako lako da nema i neke voljne da mu u tome pomogne.

Тако некако и ја мислим. Највећа кривица је код оног који вара, али то не ослобађа њу, која зна да овај вара неку. Значи 67-33 у процентима...:hahaha:

...ето мени да се деси нпр и да сазнам...прво бих мало ишамарао тог типа, али баш мало онако, реда ради (ипак 33% није био добар :hahaha:)...а онда бих га одвео на ћепи...да се лепо договоримо којим ћемо данима да зовемо дрољекса да се мало неемоционално сексуално иживљавамо над њом (мислим да не упаднемо у термин један другоме).
Чисто мало спорта док не решимо да смо спремни да улетимо у нешто озбиљније поново...
 
....па сигурно да није баш најчистија у свему томе.
Мислим, не осуђујем...капирам да се деси људима да се заљубе у заузете или да их обузме велика страст.
...а и видим да се теби тако нешто дешава...

...не кажем да не може да се деси, може се десити свакоме...али нешто резонујем......да ја нпр хоћу девојку која је заузета, разочарао бих се у њу што може тако паралелно, аутоматски би ми свака емоционална веза с њом била немогућа. Значи само пражњење тестиса...
 
Тако некако и ја мислим. Највећа кривица је код оног који вара, али то не ослобађа њу, која зна да овај вара неку. Значи 67-33 у процентима...:hahaha:

...ето мени да се деси нпр и да сазнам...прво бих мало ишамарао тог типа, али баш мало онако, реда ради (ипак 33% није био добар :hahaha:)...а онда бих га одвео на ћепи...да се лепо договоримо којим ћемо данима да зовемо дрољекса да се мало неемоционално сексуално иживљавамо над њом (мислим да не упаднемо у термин један другоме).
Чисто мало спорта док не решимо да смо спремни да улетимо у нешто озбиљније поново...

Cemu samaranje, on ti nije nista kriv, a nju ostavis i to je to...
Balkan jos cuci u mnogima.
 
pa ono, i ja mislim da je onaj koji vara jedini krivac..
medjutim... na forumu, kad god se pojavi tema o prevari apsolutno svi pocnu sa pljuvanjem "ljubavnice" i pricama " kako bih je ja ocherupala" itd.
zato pitam :)

Ma dobro,ko je tu kriv ko nije nije ni vazhno.... npr ako si sa tipom koji sa tobom vara ili je prevario ribu ( sa kojom mozhe,a i ne mora vishe biti u vezi) pitanje je kakvi su tvoji planovi sa njim..... koliko se mozhe ozbiljna veza izgraditi sa chovekom kome si ti bila druga..... kako da znash da to nece tebi sutra uraditi...
Ako si mu druga i lepo vam je kad se vidite,onako neobavezno,onda je ovaj momenat krivice chini mi se bitan jedino za tvoju savest.... onda nas to vodi do pitanja a gde ti je bila savest kad si se upetljala sa njim? Moj utisak je da se zapravo o tome radi,olakshati savest devojci sa kojom tip vara svoju ribu..... I shta reci tu? Savest te ne grize bez razloga,jer da si postupila ispravno,ne bi ovo ni pitala. A realno,nisi.
I krivi ste oboje.

Ybt,odakle mi ovo? :lol: :lol:
 
Cemu samaranje, on ti nije nista kriv, a nju ostavis i to je to...
Balkan jos cuci u mnogima.

Ма то је оно братско шамарање...знаш оно...братеее мојјјјјјј дођи да ти звекнем дандару јојјјјјјјјјј....и онда се онако загрлите и онако балкански тапшете по леђима и љубите и расплачете једно другом на рамену...:hahaha:


...а не капираш ти ствари баш најбоље а?
 
Ма то је оно братско шамарање...знаш оно...братеее мојјјјјјј дођи да ти звекнем дандару јојјјјјјјјјј....и онда се онако загрлите и онако балкански тапшете по леђима и љубите и расплачете једно другом на рамену...:hahaha:

...а не капираш ти ствари баш најбоље а?

Slabo ti se ja kapiram sa osobama sklonim samaranju (pa, bilo to i bratskom) i lupetanju. Nista licno... :per:
 
...да би било лично, било би потребно да сам присан са неким и да га поштујем (интелектуално, културолошки...итд)...

...тако да...у реду је :mrgreen:
 
Svako gleda sebe. Da se ja zaljubim u muskarca koji je u vezi, sigurno da bih ga zelela za sebe. Nikad to ne bih ucinila prijateljici, ali ako je u pitanju nepoznata osoba, to nije moj problem. To je problem muskarca koji vara.
Nikad nisam prevarila osobu sa kojom sam u vezi. Ako je on mene prevario, ON je kriv, a ne neko drugi.
Bila sam u obe situacije!

A zashto ne bi onda i prijateljici uchinila ako to nije nishta? Poenta je da nekog povredjujesh svojim ponashanjem i nije bitno da li tu osobu poznajesh ili ne. Jer to bi onda zaista oslobadjalo krivice svakog americhkog vojmika koji pritisne dugme na avionu da izbaci bombu jer te ljude chije che zzivote uzeti ili unishtiti ne poznaje. Ili bi za silovanja i ubistva bili oslobodjeni svi oni koji to uchine osobi koju ne poznaju.
Razumem ja tebe, da si bila u toj situaciji, da se nisi najbolje izborila i da si nashla opravdanja za svoj postpupak. Mada je bolje rechi - nije ispravno, ali ja nisam mogla drugachije....pa onda oprostish sebi...nego nachi opravdanja za koja znash da su klimava...jer da nisu, ne bi ti smetalo ni kada je drugarica u pitanju.
Da se razumemo, ne osudjujem te....niko od nas nije savrshen i bezgreshan...ali je bitno da nam to ne iskrivi sliku....
 
A zashto ne bi onda i prijateljici uchinila ako to nije nishta? Poenta je da nekog povredjujesh svojim ponashanjem i nije bitno da li tu osobu poznajesh ili ne. Jer to bi onda zaista oslobadjalo krivice svakog americhkog vojmika koji pritisne dugme na avionu da izbaci bombu jer te ljude chije che zzivote uzeti ili unishtiti ne poznaje. Ili bi za silovanja i ubistva bili oslobodjeni svi oni koji to uchine osobi koju ne poznaju.
Razumem ja tebe, da si bila u toj situaciji, da se nisi najbolje izborila i da si nashla opravdanja za svoj postpupak. Mada je bolje rechi - nije ispravno, ali ja nisam mogla drugachije....pa onda oprostish sebi...nego nachi opravdanja za koja znash da su klimava...jer da nisu, ne bi ti smetalo ni kada je drugarica u pitanju.
Pipisone, to je klasičian primer Noj sindroma, tj ako ne vidi i ne čuje (tj ne poznaje) nekoga onda ga i nije povredila. Valjda to koristi da bi svoju sasvest umirila...

Mada pitanje se postavlja koji će joj vrag savest u toj situaciji.
 

Back
Top