Cija je krivica veca..

Ma nije kriv niko.
Prevara nije zlocin ni krivicno delo i ja to tako ne posmatram.
Mislim da je bolje reci da svako mora biti spreman da snosi posledice onoga sto radi.
A motivi zasto to radi su stvarno mnogobrojni.
Ne mozemo nikako kriviti trece osobe za ono sto druga osoba svesno radi svom partneru.
Ta devojka sa kojom je on prevario svoju, nije ni duzna ni obavezna ni odgovorna zbog toga sto neki momak sa njom vara svoju devojku.
Kako se to na forumu posmatra, niko se ni sa kim nije ni muvao, ni poljubio ni kresnuo dok je bio u vezi.
Kad tako nesto osete, forumasi und forumasice najpre raskinu staru vezu pa tek onda itd itd.
I niko nikoga i nikada i ni pod kakvim uslovima nije prevario. I za to nema nikakvog razumevanja. I to je nedopustivo. I toga se forumasi gnushaju....

:mrgreen:
 
Kako se to na forumu posmatra, niko se ni sa kim nije ni muvao, ni poljubio ni kresnuo dok je bio u vezi.
Kad tako nesto osete, forumasi und forumasice najpre raskinu staru vezu pa tek onda itd itd.
I niko nikoga i nikada i ni pod kakvim uslovima nije prevario. I za to nema nikakvog razumevanja. I to je nedopustivo. I toga se forumasi gnushaju....

:mrgreen:

:per: zato sam i postavila pitanje :lol:
 
Nikad mi nije bilo jasno zasto neke devojke kad ih decko prevari usmere svu svoju agresiju prema devojci sa kojom ih je prevario.
Kao da je bitno sa kim je to uradio.
On je kriv.

Naravno i obrnuta situacija.
Decka prevari devojka a on juri njenog svalera da ga ubije.

Radi se o teritoriji.
Kako je on/ona smeo/la da pomisli da uzme nesto sto je moje.
 
Poslednja izmena:
Znaci ko je jednu osobu varao, varace svaku? Ja se ne bih slozila..ljudi varaju uglavnom kad su nezadovoljni sa postojecom vezom, ne opravdam uopste, ali to sto je prevario jednu devojku apsolutno ne znaci da ce da vara svaku. POgotovo ako je ta prevara nesto sto se desilo jednom ili dva puta, a ako je to dvostruki zivot, tj 2 paralelne veze gde laze duze vreme obe, onda je to skot od coveka ili zene pa je posebna prica..

Да. То значи управо то. Ако нису задовољни постојећом везом, што је лепо прво не прекину и поштено уђу у нов однос? То су кукавице. И није важно колико пута се десило.

To bi znacilo da svi zele da varaju, samo im partner ne dozvoljava??

Како ли си само успела да извучеш овакав закључак?
 

Back
Top