Musko-zensko prijateljstvo
Strana 1 od 14 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 338

Tema: Musko-zensko prijateljstvo

Poznat Sally_Solomon (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    217

Podrazumevano Musko-zensko prijateljstvo

Ovaj mali iz teme latinoamericke me podseti..jel tvrdite da postoji musko-zensko prijateljstvo ali ono gde su bas bas bliski, cesto se cuju, vidjaju, imaju potrebu jedan za drugim a da apsolutno nista ne postoji u "romanticnom smislu" ni sa jedne ni sa druge strane?
    ZNaci ne racunam ono poznanik, koleginica, ili od momka drugar pa smo dobri..nego bas bas bliski kao prijatelji, a bez sexualne privlacnosti sa obe strane?
    Freedom is just another word for nothing left to lose

Buduća legenda Pipi Langstrumpf (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    1125

Podrazumevano Re: Musko-zensko prijateljstvo

Samo tako i postoji ako je prijateljstvo. I chesto je.
    Kommunistische Zeitungen gaben bedauernd zu, daß christliche Metzger
    als Einwickelpapier für Fleisch und Wurst Evangeliumstraktate benutzten.

Elita Ванда (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2396

Citat Original postavio Pipi Langstrumpf Pogledaj poruku

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5968

U mom slucaju nije bas cesto..bio zanimljiv ili los loze seuopsteno to moze biti nesto od malih nogu..neke bracne varijante..mada i to mi je sumnjivo
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Učlanjen
    31.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    217

Drago mi je to cuti, ja nemam drugare bas..uvek je bilo nesto vise, ili sa njihove ili moje strane, jedini drugar sa kojim sam jaaako bliska-je iz detinjstva, ali on mi je vise kao drugarica osim toga samo poznanici..nekako su oni sa kojima sam htela samo druzenje uglavnom hteli vise, a sad je malo teze naci nove prijatelje nego ranije...

Iskusan
    Učlanjen
    27.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    89

imam drugaricu koja dozivljava mnoge situacije kao i ja
    tu smo jedno za drugo
    i mada su mi rekli da je pri kraju srednje imala simpatija u tom vasem smislu prema meni
    nista nisom pokusali
    a ostali super drugari
    moguce je i cak vrednije od mnogih muskih drugarstava
    al nisam zenski-petko

Buduća legenda Pipi Langstrumpf (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    1125

Imam puno prijatelja. I vodim rachuna o tome da su oni mushkarci i da im ne dajem nikakve dvosmislene signale koji bi im probudili instinkte (ulovi,zaskochi! )
    Deshavalo se da se neko zbuni ali uglavnom je uvek sve izbalansirano. Problem tog tipa smo imali chesto kada smo bili tinejdzeri. Ali tada nam svakako udaraju hormoni u glavu i nismo svoji...
    Kommunistische Zeitungen gaben bedauernd zu, daß christliche Metzger
    als Einwickelpapier für Fleisch und Wurst Evangeliumstraktate benutzten.

Učlanjen
    31.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    217

Citat Original postavio Chovechuljak Pogledaj poruku
    imam drugaricu koja dozivljava mnoge situacije kao i ja
    tu smo jedno za drugo
    i mada su mi rekli da je pri kraju srednje imala simpatija u tom vasem smislu prema meni
    nista nisom pokusali
    a ostali super drugari
    moguce je i cak vrednije od mnogih muskih drugarstava
    al nisam zenski-petko
    Mene zanima ako sa sa nekim toliko dobro slazes, da imas potrebu da ga/je vidjas cesto i sve delite...zar nece u nekom trenutnku doci i do seksualne privlacnosti? Mislim da je fizicki izgled nebitan tu, mozda i nije tvoj tip, ali ako se tako dobro uklapate, provodite, razumete zar nece doci momenat kad cete privuci jedno drugog? Ne znam...

Učlanjen
    31.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    217

Imam puno prijatelja. I vodim rachuna o tome da su oni mushkarci i da im ne dajem nikakve dvosmislene signale koji bi im probudili instinkte (ulovi,zaskochi! )
    Deshavalo se da se neko zbuni ali uglavnom je uvek sve izbalansirano. Problem tog tipa smo imali chesto kada smo bili tinejdzeri. Ali tada nam svakako udaraju hormoni u glavu i nismo svoji...
    Ja shvatam to, ali mozda eto sa njihove strane se jave neke zelje, pa ih ignorisu radi prijateljstva.... Ili je sto posto da je sve samo platonski cak i u glavi?

Iskusan
    Učlanjen
    27.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    89

Citat Original postavio Sally_Solomon Pogledaj poruku
    Mene zanima ako sa sa nekim toliko dobro slazes, da imas potrebu da ga/je vidjas cesto i sve delite...zar nece u nekom trenutnku doci i do seksualne privlacnosti? Mislim da je fizicki izgled nebitan tu, mozda i nije tvoj tip, ali ako se tako dobro uklapate, provodite, razumete zar nece doci momenat kad cete privuci jedno drugog? Ne znam...
    nece
    ja sam ti mnogo cudan tip
    i kod mene je sve kontra, seksualnu privlacnost vezujem samo za lice i oci
    znaci moze u telu biti i morz
    a kako me ona ne privlaci u tom smislu, ostacemo dobri drugari za vek
    mi smo nekliko puta zajedno i spavali pored jedno drugog
    i nista se nije desilo iako smo drzali spojene ruke

Poznat
    Učlanjen
    15.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Mislim da muskarci mogu da se druze sa zenom koja ih ne privlaci fizicki u toj meri da je pozele. Sto ne znaci da ona nije zgodna ili da nije lepa, ali eto, nekog klika u glavi prosto nema, a svidja nam se njen karakter, njeni stavovi, osobine, kakav je drug, zabavna nam je, simpaticna ali ne gledamo je kao zenu i ne zelimo je kao zenu.

Opet, kao sto rece Pipi na drugoj temi, muskarci su tako uslovljeni da lako i brzo reaguju na stimulanse pa ne garantujem da bi bas svako mogao sa drugaricom da spava u istom krevetu, da je gleda dok se presvlaci, da mu sedi u krilu, ili da je grli i mazi a da ne reaguje instinktivno.
    To i dalje ne znaci da ga ona privlaci kao zena, nego da ce se probuditi stari embeded mehanizam koji reaguje na zenu, njene fizicke atribute, situaciju ili blizinu.

Elita Violetna (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1138

Ovaj mali iz teme latinoamericke me podseti..jel tvrdite da postoji musko-zensko prijateljstvo ali ono gde su bas bas bliski, cesto se cuju, vidjaju, imaju potrebu jedan za drugim a da apsolutno nista ne postoji u "romanticnom smislu" ni sa jedne ni sa druge strane?
    ZNaci ne racunam ono poznanik, koleginica, ili od momka drugar pa smo dobri..nego bas bas bliski kao prijatelji, a bez sexualne privlacnosti sa obe strane?
    obično je dopadanje sa jedne strane, ali to ne znači i sexualna želja (postoji i samokontrola)
    Saper vedere
    "Људи који не могу владати својим срцем, још мање могу владати својим језиком"

Buduća legenda Lúnasa (avatar)
    Učlanjen
    06.09.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1012

Hmm..
    Eto moj najbolji drug je stvarno prezgodan, lep, ma sjajan, ali meni je potpuno aseksualan.
    Mi se super družimo i zezamo i pijemo i idemo zajedno na utakmice i (ranije ) u bioskop, ali baš nikad takva osećanja nisam razvila prema njemu.
    Neću da tvrdim ništa za njega, ali koliko znam, nije ni on.
    U svakom slučaju, nije ih pokazao.
    Come down off the cross, we can use the wood

Primećen član
    Učlanjen
    11.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Mislim da postoji ,imam prijatelja koji je homoseksualac s njime mi priča najbolje ide...
    a dugoročno sa heteroseksualnim, neznam,možda bi proradila nekka fizička privlačnost u određeno vreme,"prilika čini lopova ,lopovom"......

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Naravno da postoji.

Veoma poznat Butterfly effect (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Mislim da je nemoguce nazalost.. Uvek jedan ima makar tajne namere

Ja ne znam sta najvise volis da za tebe obucem, ali znam sta najvise volis da sa mene skines... by La petite Maggie

Legenda NovaIsta (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    778

moj najbolji drug je neko ko me zna bolje od svih. i ja njega. dakle ne postoji stanje koje nismo podelili jedno s drugim. od plakanja na ramenu do najvecih mogucih pomoci kada zaskripi. s njim sam delila i kasnjenje mece i dileme i trileme i on sa mnom sve svoje avanture i sva svoja razmisljanja i sve svoje probleme.
    danas ima divnu zenu i koja to prijateljstvo razume i koja je jedna od najdivnijih ljudi koje sam srela.
    citam knjigu

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Citat Original postavio DramaQueen Pogledaj poruku
    Mislim da je nemoguce nazalost.. Uvek jedan ima makar tajne namere
    Mozda u pubertetu i u ranim dvadesetim. Posle toga ili ostanes bez prijatelja ili se urazumis, naucis da ljude cenis zbog nekih drugih stvari.

Domaćin NastyNensy (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    71

Eto postoji...ja imam druga i obozavamo se,bukvalno ga gledam kao drugaricu i nikada mi nije palo na pamet da gledam nesto preko toga,A stigurna sam da nije ni njem.Uzivamo u druzenju i tako je vec godinama

Aktivan član Lana92 (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    46

ja samo to imala jednom...i desilo se upravo što i njemu.....mada to ne mora ništa da znači...sad imam jednog druga koga mnogo volim...i gledam ga kao dobrog prijatelja i sigurna sam da on mene gleda samo kao prijateljicu
    Love me,can't you see i'm dying slowly...Call me,don't you know that my heart is crying...

Legenda
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Mozda je chesce posle 40-te kad se ublazi uticaj hormona....

Elita Ванда (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2396

Citat Original postavio lyon69 Pogledaj poruku
    Mislim da muskarci mogu da se druze sa zenom koja ih ne privlaci fizicki u toj meri da je pozele. Sto ne znaci da ona nije zgodna ili da nije lepa, ali eto, nekog klika u glavi prosto nema, a svidja nam se njen karakter, njeni stavovi, osobine, kakav je drug, zabavna nam je, simpaticna ali ne gledamo je kao zenu i ne zelimo je kao zenu.

Opet, kao sto rece Pipi na drugoj temi, muskarci su tako uslovljeni da lako i brzo reaguju na stimulanse pa ne garantujem da bi bas svako mogao sa drugaricom da spava u istom krevetu, da je gleda dok se presvlaci, da mu sedi u krilu, ili da je grli i mazi a da ne reaguje instinktivno.
    To i dalje ne znaci da ga ona privlaci kao zena, nego da ce se probuditi stari embeded mehanizam koji reaguje na zenu, njene fizicke atribute, situaciju ili blizinu.

Слажем се, али морам да додам, ако јесте пријатељство у питању, онда ни нека жеља која се можда јави са једне или друге стране неће умањити или прекинути пријатељство.

Ја сам одрасла дружећи се са мушкарцима, и дан данас имам више другова него другарица.
    Многи моји другови су ми рекли да сам им се допадала ,,онако'', али то никако није утицало на пријатељске односе.

Но, морам признати да немам искуство да ми се неко приближи другарски само да би ме некад мувао...

Buduća legenda qiqa (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3844

Imam prijatelje i verujem u musko - zensko prijateljstvo

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

postoje musko-zenska prijateljstva mada meni nije jasan taj deo sa tim svaki cas se cuju i vidjaju i imaju potrebu jedno sa drugim...sta ja znam ja sam tako nesto u prijateljstvu prevazisla negde do srednje skole....mislim volim ja moje prijatelje,al se na telefon i mobilni skoro nikad i nikom ne javljam,nemam potrebu da mi se usele u stan i slicno

i najgluplja stvar u zivotu je kad ti drug znacajno kaze da se lozi na tebe ili kad da jos neko gluplje obrazlozenje tipa jao pa tako se smeje mojim forama,spontana bla bla...jok nego treba da cutim i sedim zgrceno u prisustvu...prijatelja
    you make me sick because i adore you so

Domaćin lavina (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    88

Naravno da postoji...meni je cak najbolji prijatelj muskarac...prosli smo kroz mnogo toga zajedno, ali nikada na njega nisam gledala drugacije nego samo kao na druga...a ni on na mene, primetila bih da jeste...
    I zato mi je skroz neobicno kad neko kaze da takva prijateljstva nisu moguca...

Slične teme

1. MUSKO-ZENSKO PRIJATELJSTVO?
    Autor asdfgjko u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 02.11.2009., 16:12
  2. musko-zensko prijateljstvo
    Autor zatočena u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 202
    Poslednja poruka: 23.01.2008., 15:27
  3. MUSKO - ZENSKO PRIJATELJSTVO
    Autor _Giselle_ u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 2