Tipovi osobe koje trebamo...

pojedinicno sam imala sve nabrojano, a u kombinaciji ovako:
kombinejsn 2 i 3, tako da je prstalo na sve strane, moje telo nije bilo moje sem kad je on bio na vise od 1000 km daleko, a glava je samo povremeno priznavala ko joj je vlasnik, bila sam k'o bolesna godinama od njega, tek posle zilion vaznih zivotnih stvari, koje su mi se desile sa drugim muskarcima, sam se odlepila od njega
kombinejsn 1 i 50% od 2 i 50% od 3-sa njim sam odlucila da ostanem i sa njim sam naucila da je ljubav i kad se pored nekog probudis bolesna, a nije te blam, i kad ti je sa njim dosadno nedeljom popodne, a ipak ga volis, i kad je sex dobar, a znas gde se nalazis posle toga, i kad sednete da prebrojite kintu koja vam je ostala do kraja meseca, pa resite da ostatak potrosite na flasu vina i komdome...
kombinaciju sva tri nisam srela i mislim da ne postoji

:worth::ok:
Najbolji odgovor dosad....
 
Tvrdi moj prijatelj da bi si trebali imati bar 3 muškarca/žene u svom životu. jedan nikako i ni pod koju cijenu ne može zadovoljavati SVE kriterijume...:eek:

Dakle, ~ dilema je sljedeća:
1. karakterni tip - znači onaj tip za kojeg se udaješ/ženiš - nosi te ko kap vode na dlanu i slično
2. intelektualni tip - onaj koji voli,radi isto što i vi, dakle soulmate u razmišljanjima, interesovanja, književnosti, filmovima, humoru i sve ostalo
3. sexualni tip - sve jasno - onaj s kojim se genijalno slažete ali samo na sexualnom planu - tj. pastuh i ništa više:mrgreen:

No ima idruga jedna izreka ~ postoje samo 2 tipa muškarca i žene - oni za kojima luduješ, i oni za koje se udaš.

Znam da bi većina odgovora bilo da hoce kombinaciju i 1,2,3 u jednome.
Ali toga nema...:confused:.

Što mislite o ovome????
...hm...moje prakticno iskustvo ie malo siromasnije nego moje teorijsko...ali evo sta ja mislim...postoji 3 u jedan, 2 u jedan...uh...sad treba pisati, a ja super raspolozena...

sve u svemu udaj se za onog ko tebe malo vise voli, nego ti njega:D:D:D:D
 

Back
Top