Pakao za CPC

Da li ce pripadnici CPC greti u paklu?

  • Nece, jer je Crnogorska PC autokefalna sa istom pravom koliko i Srpska

    glasova: 2 16,7%
  • Hoce, jamacno!

    glasova: 1 8,3%
  • Nece, jer pakao ne postoji...

    glasova: 5 41,7%
  • Mozda, ako Rusi ne ukinu isporuku gasa!

    glasova: 4 33,3%

  • Ukupno glasova
    12
  • Anketa je zatvorena .

drdoje

Početnik
Banovan
Poruka
27
Ako Srbin crnogorskog porekla predje u Crnogorsku Pravoslavnu Ckvu, da li ce goreti u paklu? :dash: Cepam glavu, cisto da mi bude jasno - ako nije bitno, cemu onda svadja?

Evo, da bude zanimljivije, dajem i temu na glasanje :per:
 
Aman, zar bi' ja uzo Gidru za avatar da sam Crnogorac?

Ima i kontra pitanje - ako se crnogorsko dete krsti u CPC, pa se roditelji predomisle i vrate se "u clanstvo" kod SPC, jel dete mora opet da se krsti? :klap:

(Bas je zanimljivo sa tim religioznim stvarima, nikad dosadno, uvek ima neko nesto pametan da objasni.. ajde sad, neka objasne ovi iz CPC i SPC...)
 
Aman, zar bi' ja uzo Gidru za avatar da sam Crnogorac?

Ima i kontra pitanje - ako se crnogorsko dete krsti u CPC, pa se roditelji predomisle i vrate se "u clanstvo" kod SPC, jel dete mora opet da se krsti? :klap:

(Bas je zanimljivo sa tim religioznim stvarima, nikad dosadno, uvek ima neko nesto pametan da objasni.. ajde sad, neka objasne ovi iz CPC i SPC...)

zaista mozda sei nadje neko da objasni?

ako bi ih priznale sve crkve pravoslavne, onda bi bi sve ostalo isto, ali ako ih nisu priznali onda idu pod anatemu, sve zavisi od ovoga:lol:
 
Aman, zar bi' ja uzo Gidru za avatar da sam Crnogorac?

Ima i kontra pitanje - ako se crnogorsko dete krsti u CPC, pa se roditelji predomisle i vrate se "u clanstvo" kod SPC, jel dete mora opet da se krsti? :klap:

(Bas je zanimljivo sa tim religioznim stvarima, nikad dosadno, uvek ima neko nesto pametan da objasni.. ajde sad, neka objasne ovi iz CPC i SPC...)

E ja sam hteo da ti objasnim ali nisam član ni SPC ni CPC a ti si samo njih prozvao.:D
 

Back
Top