ortak Amer bi u posetu Srbinu
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: ortak Amer bi u posetu Srbinu

skakac
    Guest

Podrazumevano ortak Amer bi u posetu Srbinu

Slučajno nađena adresa od pre 25 godina rezultirala javljanje srednješkolskog ortaka Amera koji je hirurg, živi sam i voleo bi da dođe da me poseti. Šta mu reći?

Guest

Podrazumevano Re: ortak Amer bi u posetu Srbinu

Citat Original postavio skakac
    Slučajno nađena adresa od pre 25 godina rezultirala javljanje srednješkolskog ortaka Amera koji je hirurg, živi sam i voleo bi da dođe da me poseti. Šta mu reći?
    Reci mu:`Dje si brate Srbine!!!`

RASCSANIN
    Guest

Podrazumevano Re: ortak Amer bi u posetu Srbinu

Citat Original postavio skakac
    POZOVI GA DA TE POSETI ,,POKAZI TRADICIONALNO SRPSKO GOSTOLJUBLJE I POKUSAJ DA I PREKO NJEGA U SVET PRODRE ISTINA SRBIMA.

Guest

Podrazumevano NEKA DODJE

Dovuci ga u Srbiju. Da vidi bre sta je zemlja. Da ga naranimo i napijemo ko coveka. Vala, ne valja se putovati za Ameriku prazna stomaka. A kada ga na'ranimo i napojimo, vodimo ga na j'b'cinu. Nek se malo raspameti i vidi sta je dobra pi'ka, najbolje kod Mice Trofrtaljke. Posle toga u neki dobar klub, da malo pari oci. A onda, pravac Sumadija, na prsutu i kajmak, malo onda po Vojvodini, da gleda prelepe Novosadjanke, pa na Petrovaradin, na muziku i prasence, vino i sarmu. A onda put pod noge pa u Crnu Goru, na more da se malo okupa. E onda kada se bude raspametio, kupi mu kartu i salji ga nazad u Ameriku.............................

Aktivan član elendil (avatar)
    Učlanjen
    11.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    31
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano Re: NEKA DODJE

Citat Original postavio 11070VLX
    Dovuci ga u Srbiju. Da vidi bre sta je zemlja. Da ga naranimo i napijemo ko coveka. Vala, ne valja se putovati za Ameriku prazna stomaka. A kada ga na'ranimo i napojimo, vodimo ga na j'b'cinu. Nek se malo raspameti i vidi sta je dobra pi'ka, najbolje kod Mice Trofrtaljke. Posle toga u neki dobar klub, da malo pari oci. A onda, pravac Sumadija, na prsutu i kajmak, malo onda po Vojvodini, da gleda prelepe Novosadjanke, pa na Petrovaradin, na muziku i prasence, vino i sarmu. A onda put pod noge pa u Crnu Goru, na more da se malo okupa. E onda kada se bude raspametio, kupi mu kartu i salji ga nazad u Ameriku.............................
    Svaka cast nema sta da se doda.Super.

Slične teme

1. amer caj
    Autor u forumu Zdravlje
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 23.07.2014., 01:24
  2. TAČI POKLONIO TRAKTOR SRBINU
    Autor slavka69 u forumu Politika
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 12.02.2008., 19:50
  3. Beograd otkazao posetu Drnovšeka
    Autor JAZZER® u forumu Politika