Šiptarske tajne službe sada i ozvaničene

nesko101

Elita
Poruka
18.168
Međunarodni civilni predstavnik za Kosovo Piter Fejt pozdravio je danas imenovanje Baškima Smakaja za direktora Kosovske obaveštajne tajne službe. "Ovo je još jedan važan korak u jačanju institucija Republike Kosovo. Ovo imenovanje je potpuno u duhu privrženosti Kosova shodno Sveobuhvatnom predlogu za rešenje statusa Kosova", rekao je Fejt, navodi se u saopštenju iz njegovog kabineta.
On je čestitao Smakaju koga je predsednik Kosova Fatmir Sejdiju u sredu imenovao za šefa kosovske obaveštajne tajne agencije na predlog predsednika Vlade Kosova.
Pozdravljam njegovo jasno shvatanje uloge civilnog nadzora bezbednosnog sektora", ocenio je Fejt.
Ovo je braćo Srbi dokaz da je ovakva tajna služba već postojala i čak upotrebljavana za izazivanje nemira koje su bile pre mesec dana na Srpskom severu Kosova kada su mnoge zapadne zemlje optužile upravo Srbe za glavnog krivca.
 
Poslednja izmena:
Ovo je braćo Srbi dokaz da je ovakva tajna služba već postojala i čak upotrebljavana za izazivanje nemira koje su bile pre mesec dana na Srpskom severu Kosova kada su mnoge zapadne zemlje optužile upravo Srbe za glavnog krivca

ja bih pre rekao da je upotrebljena za sakupljanje dokaza o tome ko izaziva te nemire... a to tebe brine

ps. gde si bre ti neshko...ima li sta u tebi???
 
Glavni cilj Šiptarskih tajnih službi je da sad Srbe koji žive na Kosovu prikažu kao ekstremiste i teroriste koje su protiv nove države koje izgrađuje EU sa EULEKS misijom a naš presednik Tadić nema ništa čime može da zaplaši i odvrati tu okupatorsku Evropsku uniju ka kojoj bez alternative juri a ni sam ne vidi da li je dostižan taj njegov cilj.I šta će biti kad Tadić omane u svom cilju,zna se naj-ebao je samo SRBIN.
 
Prvo bi trebalo da razbucaju albansko plemensko drustvo i patrijarhalni sklop porodice, pa tek onda da im daju obavestajnu sluzbu i vojsku. Kao da su malom detetu dali kalasnjikov da se igra u nadi da ce dete umeti da ga koristi.

Mnogo toga loseg se tolerise Siptarima samo zato sto Zapad gaji dubok antagonizam prema srpskoj drzavi. Ali ko nam je kriv, Siptari bar ne prkose, i mozda nisu civilizovani, ali su bar lojalni Zapadu. Kada Srbi prihvate zapadnu kulturu Siptarima se lose pise.
 
ja bih pre rekao da je upotrebljena za sakupljanje dokaza o tome ko izaziva te nemire... a to tebe brine

ps. gde si bre ti neshko...ima li sta u tebi???
:klap::klap::klap:Bravo kad sad priznaješ da je tada radila vaša Šiptarsko-teroristička-tajna služba a pre mesec dana si se ubio ovde da dokažeš ovim neobaveštenim forumašima kako Šiptari nemaju tajnu službu već da to imaju samo Srbi.
E moj Adame a sad ovde pričaš još i kako znaš šta ta tvoja tajna služba radi.:think::think::think:
 
Međunarodni civilni predstavnik za Kosovo Piter Fejt pozdravio je danas imenovanje Baškima Smakaja za direktora Kosovske obaveštajne tajne službe. "Ovo je još jedan važan korak u jačanju institucija Republike Kosovo. Ovo imenovanje je potpuno u duhu privrženosti Kosova shodno Sveobuhvatnom predlogu za rešenje statusa Kosova", rekao je Fejt, navodi se u saopštenju iz njegovog kabineta.
On je čestitao Smakaju koga je predsednik Kosova Fatmir Sejdiju u sredu imenovao za šefa kosovske obaveštajne tajne agencije na predlog predsednika Vlade Kosova.
Pozdravljam njegovo jasno shvatanje uloge civilnog nadzora bezbednosnog sektora", ocenio je Fejt.
Ovo je braćo Srbi dokaz da je ovakva tajna služba već postojala i čak upotrebljavana za izazivanje nemira koje su bile pre mesec dana na Srpskom severu Kosova kada su mnoge zapadne zemlje optužile upravo Srbe za glavnog krivca.

Ovo je brate srbine dokaz da Šiptari za razliku od Srba nešto rade, ne klepeću samo jezikom:manikir:
 
Ma idi bre ziv sam se usr'o od njihove obavestajne sluzbe. A to da Shipci rade nesto za razliku od nas je tacno. Ne znam zasto mi nasu ne angazujemo na Kosovu????? Ko li nas samo sprecava u tome?
Sprečava brate, Tadić jer neće čovek da se zamera sa onima od kojih traži pomoć.
Da je uspeo da vrati onih hiljadu Srpskih vojnika na Srpsko Kosovo po sporazumu verovao bi mu da ga ta EU ceni, ovako on je za njih a i mi zajedno sa njim kao pištolj bez municije.
 

Back
Top