njeni roditelji

gost 10000

Veoma poznat
Poruka
10.858
da li ste ih upoznali..??
kad se odlučili da upoznate roditelje svoje izabranice??
da li su se i roditelji upoznali i da li vaša majka zove telefonom njenu kad odete sa devojkom na put..??
za oženjene i da li se vaši druže, ono kao žika pavlović i kolektor....este ortak sa njenim ćaletom??
da li je bilo kao u "upoznajte fokerove" (snima se i nastavak "mali fokerovi" ( : ....ili opušteno, miroljubiva koegzistencija....??.
 
nasi roditelji su se upoznali kada smo mi bili u vezi jedno 2 godine, na inicijativu mog decka (sada muza) u stilu "morace da se upoznaju kad-tad, hajde da to skinemo sa dnevnog reda". strpao je moje roditelje u kola i odvezao ih kod svojih, bez najave. uopste nije bilo neprijatno, svi su ista generacija i iz iste price (cak su i istih dimenzija :) ), bilo je kao da se znaju ceo zivot. ne druze se nesto do ludila, ali mame nam se ponekad napiju :) ova svekrva mi lose utice na majku... a muz se nesto bas i ne druzi sa caletom, ono kao postuju se, ali se politicki ne slazu, moj cale mrzi levicare, a muz je klasicna salonska ********* (odrastao je u kapitalizmu, srecnik).
 
Poslednja izmena:
klasična salonska *********.. ( : mi smo sve živo odugovlačili, zahvaljujući meni. misim da sam čak otišo na zvanično upoznavanje, na neku slavu ili rođendan sam došao sa sve buketom za njenu kevu..i onako sedeo ko motka...moji me molii da upoznaju ljude, ja sam bio protiv. ma, nema šanse, ša će vam oni, šta imate vi sa njima.. ( ; utripiovao sam da je to kao gotov čin - ular, oltar..i, onda, posle baš mnogo vremena su se upoznali u pitanju je bilo neki ručak kod mojih.. ista generacija, to je dobro, zajedničke teme i idoli iz mladosti, kafane i ostalo, pa smo mi bili periferni dugo..( : nisam neki ortak sa ćaletom, al poštujem ga. drag čofa....i mama, narafski. ( :
 
прво, поздрав бата муњо :)

њезине сам упозно одавно тј. такорећи одма. не стидим се да се упознајем и то
а њезини и моји су делимично упознати (ћале се упознао с њезинима, мајка јок (за 12 13 година)). не друже се, не контактирају

неб баш реко да смо ортаци, ал имамо неки пристојан однос
 
hmmm... do sada sam ja upoznavao roditelje devojaka i uglavnom sam se ok slagao sa svima, i godivili su me (hmm... bar su se tako ponashali kad sam tu :) a i tako su devojke prichale...).
ista je situacija i obratno... moji uglavnom zgotive moje devojke... manje vishe su ok...kako koja :)
al roditeljska upoznavanja (moji sa njenima) do sada josh nisu bila... mislim da ce to ipak biti tek onda kad reshim da se zenim... ili ako se vec ne znaju od nekud : )))
videcemo shta ce biti sad sa sledecom koju budem imao... :D
 
da li ste ih upoznali..??
kad se odlučili da upoznate roditelje svoje izabranice??
da li su se i roditelji upoznali i da li vaša majka zove telefonom njenu kad odete sa devojkom na put..??
za oženjene i da li se vaši druže, ono kao žika pavlović i kolektor....este ortak sa njenim ćaletom??
da li je bilo kao u "upoznajte fokerove" (snima se i nastavak "mali fokerovi" ( : ....ili opušteno, miroljubiva koegzistencija....??.

Jesmo...
Znali su se i odranije... onako...
Ja sam njegove upoznala posle 2 meseca, a on moje ...e to nemam pojma... :rumenko:
VolEm njegove... šašavi su pa im se posle kidam od smeha... mada kao i svaki roditelji znaju da iznerviraju...
On VolE moje, jer su kako on kaže:Komedija... mada meni tu ništa nije smešno...:mrgreen:
Zovu se njih dve... čak i poruke razmenjuju... ponekad... Vide se s vremena na vreme... kafica, večerica, rođendani...
Ma ja se nervirala u početku kao:Jao ko zna šta će pričati? Pa šta će moji mlatnuti? Pa šta ako ovo, pa šta ako ono?
Ma bolE me uvce... imaju 100 godina, nek se druže i rade šta hoće...
 
njegovi kažu za tvoje da su komedija..?? zzam se.. ( : nije loše to kad se znaju odranije. ko crnogorci, oni se svi znaju. glupo je ako rade u istoj firmi, ili tako neka kombinacija, jer je poznato da se ljudi koji rade zajedno ne trpe. uglavnom. ne valja ni kad nađete strankinju i oženite se, a roditelji ne znaju strane jezike i šta da rade, nema komunikacije....pitaj onu tvoju ša hoće..
 
Njegove roditelje sam upoznala, onako "usput", svakog posebno, pošto su odavno razvedeni;
majku kada nam je došla u posetu, a oca u gradu, u šetnji.
U korektnim odnosima smo, ali nismo ništa posebno prisni.
Čak i ne živimo u istom gradu u kom oni žive...
Moja majka je upoznala majku mog supruga, ali nisu u kontaktu.
Sreću se samo slučajno, kod nas, pošto ni ona ne živi u gradu, gde živimo mi.
Eh, sad, u suprugovo ime ne mogu govoriti što se tiče njegovog upoznavanja sa mojom majkom.
Mogu samo reći da smo otišli u moj rodni grad, mojoj majci u goste, i da su se tom prilikomi upoznali.
Kao i svako prvo viđenje nekog nepoznatog, bilo je usiljeno s početka, ali brzo je prošla ta faza...
 
. ne valja ni kad nađete strankinju i oženite se, a roditelji ne znaju strane jezike i šta da rade, nema komunikacije....pitaj onu tvoju ša hoće..

Nasi znaju strane jezike ali se nisu upoznali jer su mnogo daleko. Mame su pricale telefonom a posto su nam oboma roditelji razvedeni od kad smo bili jako mali, tate ce tesko da se navataju za bilo kakav razgovor.

Moja mama bas voli mog muza a otac mi je iz nekog razloga zakljucio da sam se udala za crnca pa kad je dobio sliku, prilicno se iznenadio ("Sta mu se desilo i sta si mu radila pa je pobeleo?" :lol: ).
Mama mi se sad redovno penje na glavu da li je jeo i piskio i da budem dobra. :I

Mene njegov tata voli a mama se pravi da me voli, tako da imamo bas dobar balans. Meni mama za njega a njemu tata za mene - i unakrsno, moj otac ga za.jebava a i mene njegova mama. :D

Jeste li ista shvatili.....:lol:
 
Nasi znaju strane jezike ali se nisu upoznali jer su mnogo daleko. Mame su pricale telefonom a posto su nam oboma roditelji razvedeni od kad smo bili jako mali, tate ce tesko da se navataju za bilo kakav razgovor.

Moja mama bas voli mog muza a otac mi je iz nekog razloga zakljucio da sam se udala za crnca pa kad je dobio sliku, prilicno se iznenadio ("Sta mu se desilo i sta si mu radila pa je pobeleo?" :lol: ).
Mama mi se sad redovno penje na glavu da li je jeo i piskio i da budem dobra. :I

Mene njegov tata voli a mama se pravi da me voli, tako da imamo bas dobar balans. Meni mama za njega a njemu tata za mene - i unakrsno, moj otac ga za.jebava a i mene njegova mama. :D

Jeste li ista shvatili.....:lol:

Misli čovek, kad je već ošla u svet... pametno će da se uda... znaš ti koliki... khm...ego... imaju crnci...:mrgreen:
 
.. ista generacija, to je dobro, zajedničke teme i idoli iz mladosti, kafane i ostalo, pa smo mi bili periferni dugo..( :

Ovo je super, kad se desi. Bez incidenata... a ima i onih horor prica sa upoznavanjem, jednom poznaniku je drugar, ne bi li ga iskulirao pred susret sa roditeljima izabranice, sunuo malo hemikalija u pivo (kakav kreten!) pa je ovaj jadnik prvo urlao u supu, a onda pobegao glavom bez obzira (nesto kao "Death at a Funeral").
 
otac mi je iz nekog razloga zakljucio da sam se udala za crnca pa kad je dobio sliku, prilicno se iznenadio ("Sta mu se desilo i sta si mu radila pa je pobeleo?" ).

boahaha...pa čim je stranac - mora da je crnac ( :
 
čim te odvede kod roditelja, kad odeš krene sumiranje utisaka o tebi, a to obično rezultira "savetima", što nekoga nervira, na nekog izvrši uticaj...i tako...u svakom slučaju, može da utiče na vezu...
Što dalje, to bolje...
 
Morala sam da se opet slatko nasmejem kad sam videla ovu temu jer sam se setila scene upoznavanja mog dragog sa mojim roditeljima...Kad je dobio kafu od moje keve uzeo ju je iz njene ruke tako sto je imitirao da mu ruke drhte pa je jedva spustio na sto...keva me brze bolje zvala u kuhinju da cuje od kakve bolesti on boluje...Znas rekla mi je fini je on al ne znam sto je onako sa zivcima sve mu se ruke tresu...Ja tu padnem od smeha jer sam se setila da on voli da se zeza i da mi je rekao da ce malo da se nasali i zbuni moju mamu...naravno nije bilo ok stoje to uradio na prvom susretu al eto on je jednostavo saljivdzija...Kad sam ja upoznala njegovu mamu ona se namrstila sto joj persiram a ja to i danas cinim jer mi je to nekako odraz postovanja...Ugadja mi u svemu, svuda me hvali i kad je posetim super se ispricamo...Naravno najsmesnija scena mi je iz filma "Mi nismo andjeli" kad Nikola Kojo upoznaje roditelje svoje drage...jesu blesavi...svi od reda...
 
moji su bili diiiivno asocijalni i odlagali upoznavanje ko da sam im ja cerka, a i mi im nesto nismo zavrtali ruku... tacnije prosle su godine i godine...i godine do prvog sucajnog roditeljskog susreta-petominutnog :D nema tu prijatelji i te fore... a ovaj moj je asocijalan ko da sam ga ja birala tako da od solo druzenja sa caletom nema nista sem regularnog caskanja... al ga cale gotivi... jos da su njegovi asocijalni i bilo bi sve lavli...
 

Back
Top