Nepoznati leteći objekat iznad Novog Travnika

ristob

Veoma poznat
Poruka
12.338
06 Feb 2009. 01:03 | Izvor: Beta

Nepoznati leteći objekat iznad Novog Travnika


Stanovnici Novog Travnika u Federaciji BiH uočili su nepoznati leteći objekat (NLO) iznad tog grada, prenio je jučerašnji banjalučki Fokus.

U tekstu se navodi da je svjetleći objekat preksinoć lebdio nad gradom, i mijenjao boje, oblik i veličinu. List prenosi izjavu Igora Prola, koji je ugledao leteći objekat na nebu, da takvu jačinu svetlosti na nebeskom svodu nije vidio nikada do sada.

"Izašao sam na balkon i ugledao nevjerovatno blještav objekat, koji se kretao nebom. Svjetleća letjelica mijenjala je oblik i veličinu i nije ličila ni na jedno nebesko telo koje postoji. Nijesam mogao da povjerujem u to što vidim, pa sam pozvao i suprugu i djecu da izađu na balkon i vidjeli su isto što i ja, izuzetno jak sjaj i čudan objekat na nebu", kazao je Prole.

Prema njegovim riječima, objekat je letio pet do šet minuta, a onda je odjednom nestao.

"Ne znam u kom je smjeru NLO odletio. Dok se nalazio na nebu, fotografisao sam ga nekoliko puta. I fotografije i moja priča potvrđuju da je nešto neobično bilo iznad grada", naveo je Prole.

On je rekao da su mu i prijatelji pričali da su u srijedu uveče vidjeli neobičan svjetleći objekat na nebu, što je još jedan dokaz da je letjelica bila iznad Novog Travnika.

"Sigurno je desetak ljudi vidjelo neobični objekat i ono što se u srijedu desilo nikad do sada nije bilo na nebeskom svodu iznad grada", rekao je Prole.

Ovo nije prvi slučaj da je neko vidio nepoznati objekat na nebeskom svodu u BiH, za koji tvrdi da pripada posjetiocima iz dalekih svemirskih prostranstava.

Prošle godine dvije Mostarke takođe su tvrdile da su vidjele NLO iznad grada na Neretvi.
 
Svjetleća letjelica mijenjala je oblik i veličinu i nije ličila ni na jedno nebesko telo koje postoji.

Obozavam ovakve izjave.
Ne bi bilo lose da nam svedok opise kako izgleda Jupiter, kako izgleda Venera ovih dana, na sta to lici ISS, a i kako izgleda propadanje svemirskog otpada u atmosferi.

fotografisao sam ga nekoliko puta.

Pa dobro, gde su fotke?
 
Postoje neki i ovakvi i onakvi ljudi, ali poenta ove teme je da se raspravlja o nepoznatom letećem objektu, a ne da li su nečija shvatanja ok ili ne :)

Ovoga puta ne mogu da se složim sa tobom.Tema nije o letećim tanjirima,odnosno dali postoje ili ne,već je tema o toj svetlosti koji je novinar ili neka osoba identifikovala kao leteći tanjir nad Novog Travnika.Znači tema je dali su ljudi stvarno videli leteći tanjir ili ne,a nije tema dali leteći tanjiri postoje ili ne ili kakvi su leteći tanjiri.A za identifikaciju tog objekta mnogo je bitam kakav čovek identifikovao tu pojavu.Jer i ja mogu biti recimo šaljivdžija pa da snimim noćne svice ispred Beograda i to postavim kao vest kako ispred Beograda bila invazija vanzemaljaca.Znači mnogo je bitan kakvi mogu biti ti ljudi koji nama sugerišu takve informacije.A poenta ove teme kakvi ljudi i dali su ti ljudi stvarno videli leteći objekat iznad Novog Travnika.
 
Ovoga puta ne mogu da se složim sa tobom.Tema nije o letećim tanjirima,odnosno dali postoje ili ne,već je tema o toj svetlosti koji je novinar ili neka osoba identifikovala kao leteći tanjir nad Novog Travnika.Znači tema je dali su ljudi stvarno videli leteći tanjir ili ne,a nije tema dali leteći tanjiri postoje ili ne ili kakvi su leteći tanjiri.A za identifikaciju tog objekta mnogo je bitam kakav čovek identifikovao tu pojavu.Jer i ja mogu biti recimo šaljivdžija pa da snimim noćne svice ispred Beograda i to postavim kao vest kako ispred Beograda bila invazija vanzemaljaca.Znači mnogo je bitan kakvi mogu biti ti ljudi koji nama sugerišu takve informacije.A poenta ove teme kakvi ljudi i dali su ti ljudi stvarno videli leteći objekat iznad Novog Travnika.

Gore navedeni postovi su se odnosili na "neke ljude" a ne na te koji su videli to što su videli. Na kraju krajeva, ne znamo te ljude lično, ne možemo znati njihov nivo svesti, logik i sl; možemo eventualno izneti naša lična zapažanja i zaključke ako ih imamo vezano za - nepoznati leteći objekat iznad Novog Travnika.
 
Postovi su se odnosili na "neke ljude" koji su mogli identificirati i zameniti možda jedan običan prirodni fenomen sa letećim tanjirom kao što je u Novom Travniku.Upravo zato govorimo o vrstama ljudi koji mogu različito tumačiti taj fenomen jer ne poznajemo te ljude, niti nivo svesti tih ljudi,logiku i slično.Mi ovde govorimo o mogućnostima kako su ljudi mogli da vide,a ne o dokazanoj činjenici da je to 100% bio leteći tanjir.A jedno svetlo usred noći i nije neki dokaz letećeg tanjira.Ja ovde jeste iznosimo moja lična zapažanja,da tu svetlost možda pogrešno tumačili kao leteći tanjir na ovaj ili onaj način ili je posredi igra klinaca.I to je zaključak.
 
Ljudi moji a zasto svi pricaju da slike Billi Mayera su fejk a niko nikad nije mogao da dokaze da su fejk
I svi kazu da prica gluposti a dao je neki metal kao dokaz tih ufo,metal koji u toj formi nije postaojao na zemlji u to vreme 1976g a i danas je nemoguce napraviti tu leguru
A da ne pricam za video snimke i audio zvuke
 
60190526.jpg



60190527.jpg
 

Back
Top