CDisplay
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: CDisplay

Buduća legenda Droid (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    370

Podrazumevano CDisplay

Koristim CDisplay i super je program. Medjutim ne znam kako da otvaram s njim strip koji nije u cbr ili cbz formatu.

Imam folder .. strip.. ima oko 170 stranica koje su sve u jpg formatu. Da li ima nekog brzog nacina da se to povezano otvara kroz CDisplay ?

Danke

Domaćin Dupont (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano Re: CDisplay

Citat Original postavio Droid Pogledaj poruku
    Koristim CDisplay i super je program. Medjutim ne znam kako da otvaram s njim strip koji nije u cbr ili cbz formatu.

Imam folder .. strip.. ima oko 170 stranica koje su sve u jpg formatu. Da li ima nekog brzog nacina da se to povezano otvara kroz CDisplay ?

Danke
    Bitte!
    Ne volim mitinge, tu najbolja mesta uvek zauzme policija

Ističe se
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

@Droid

Ne razumem u čemu je problem? CDisplay podržava i image formate tipa JPEG (JPG), GIF, PNG, BMP... Jednostavno učitaš sve slike koje imaš i točkićem skroluješ jednu po jednu.

Buduća legenda Droid (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    370

Aha.. nasao. Ja sam otvarao prvu stranu sa open with .. pa je samo prvu stranu otvarao.. i sad vidim desnim.. open files... sve ok

Danke

Početnik
    Učlanjen
    14.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Droid Pogledaj poruku

Danke
    Направи да ти буде у .цбз тако што ћеш све слике у фолдеру архивирти (зиповати) у један зип фајл, и екстензију .зип преименовати у .цбз чиме ће ваш стрип истог тренутка постати материјал за читање помоћу ЦДисплеја.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ma odradio sam sve. Sve je ok. Samo se iz programa kroz open files povuku svi fajlovi i cita kao pesma.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •