Telefonski manijak!!!

Šmiki

Iskusan
Poruka
6.332
Drage moje... a i dragi moji... Da li ste nekada imali problem da vas neko uznemirava 24 sati dnevno i to fiksni tel.? Ja sam na ivici nervnog sloma, a nemam pojma kako to da zaustavim, niti imam pojma ko je to. Inace, samo i iskljucivo, tip mi se obraca sa najprostijim i najvulgarnijim ...recima.
Pomazite ako mozete:besna:
 
Ako ne dahce ..onda nista..
Imas identifikaciju pa kada vidis broj ti se ne javljaj..nocu iskljuci fonti ..dok mu se ne smuci i sam prestane...usput razmisli kome si sve davala svoj broj..
 
Одеш, купиш телефон с дисплејем и идентификацијо, кошта око 2000 најјефтинији
А потом:
Имаш опцију да ти се друг јави кад тај зове и да му је.бе све по списку после реченице - видим ти број гљидо! Мислим да ће одустати
Потруди се да тај друг има 100-њак кила
Није баш морално, али успева
 
Mene je uznemiravao manijak kada nije bilo te identifikacije. To je sada zaista najmanji problem. Vlasnik telefona mora da ode u Telekom preko puta Metropola i u dve rečenice podnese pismeni zahtev za uvođenje identifikacije. To je mesečno nešto jako malo, bilo je oko 60 din mesečno.

Naravno potreban je telefon koji ima takvu mogućnost. Može da se nađe za 1500 do 2000 din.
 
Poslednja izmena:
Drage moje... a i dragi moji... Da li ste nekada imali problem da vas neko uznemirava 24 sati dnevno i to fiksni tel.? Ja sam na ivici nervnog sloma, a nemam pojma kako to da zaustavim, niti imam pojma ko je to. Inace, samo i iskljucivo, tip mi se obraca sa najprostijim i najvulgarnijim ...recima.
Pomazite ako mozete:besna:

Mene je jedan tip uznemiravao doslovno ovim recima: Daj mi malo p.... :eek:
Ja mu bar odbrusim, ali zamislite kad se jave moji, samo vidim da ljudi pozelene i na moje pitanje ko je, kazu da je pogresan poziv. :sad2:
 
Drage moje... a i dragi moji... Da li ste nekada imali problem da vas neko uznemirava 24 sati dnevno i to fiksni tel.? Ja sam na ivici nervnog sloma, a nemam pojma kako to da zaustavim, niti imam pojma ko je to. Inace, samo i iskljucivo, tip mi se obraca sa najprostijim i najvulgarnijim ...recima.
Pomazite ako mozete:besna:

Moj brat je iznajmio stan u kome je pre njega ziveo neki lik koji je imao neku zensku.Taj lik je raskinuo sa tom zenskom i odselio se...
Onda je moj brat dosao tu i svaki dan je neko zvao i kada se javi,ovaj sto zove cuti... :roll:
Ima identifikaciju,medjutim taj ko zove,zna za to pa sakrije broj(zove sa mobilnog)
I saznamo mi da zove ta zenska stalno...
To je bilo strashno....nema ko se nije javljao kada vidimo da je sakriven broj.
Javljalaa sam se ja.....posteno je napljuvala...
Javljala se cerkica mog brata i jednom je psihopata cak porazgovarala sa malom i pitala je "jel si to ti Sofija?"(svi smo se javljali kako bi ludacha konachno skapirala da taj koga trazi vise ne zivi tu)
Javljao se drugar mog brata,nesto je zezao,pricao joj svasta,kao udvarao se,sprdao se.....
Nista nije pomoglo,ona je i dalje zvala verovatno u nadi da ce se javiti taj njen sto je ziveo tu...
I onda je jednom zaboravila da sakrije broj :lol::lol::lol::lol:
Moj brat i ja je pozovemo i javi se neki chovek i kaze da je to broj od te i te i da je ona zvala verovatno i brat mu kaze sve i svasta,odlepio je vec bio,i pretio je i svasta je rekao.... :udriglavu::poludeo::azdaja:
Posle toga je proredila maltretiranje i zvala je jednom u par dana....
i sada se desi da pozove nekad......ali nije strasno,on se samo javi i odmah prekine.



Idi u telekom i zali se......moj brat je hteo to da uradi ali nije uradio :confused:
 
Bilo je ovde stvasno dobrih i kostruktivnih saveta. Hvala vam svima. Mada sam je uglavnom sve to vec preduzela. Tip je iskljucivo zvao sa halo govornica, Telekom je uradio koliko je mogao a policija nista. Da naduzim pricu, stvar su resili moji prijatelji i braca, pa ga nagazili nocu kako me zove, a ja ih cimnula kad sam videla identifikovan broj na telefonu. Inace, nocima su cekali kraj par halo govornica sa kojih je zvao. I sto je najstrasnije ili najsmesnije, mada iskreno meni nije bilo smesno, ispostavilo se da je taj manijak komsija koji zivi 4 sprata iznad mene. Tek se doselio odnejuda pa bacio covek oko i oce na silu...Eto toliko.
Naravoucenije, tereba biti oprezan i u sopstvenoj kuci i oko nje:cool:
 

Back
Top