PROBLEM - PCI Simple Communications Controller
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: PROBLEM - PCI Simple Communications Controller

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Podrazumevano PROBLEM - PCI Simple Communications Controller

Eh evo mene ponovo sa driverima....

Uspeo sam da resim problem sa grafickom i sad je sve ok... (neka od ranijih tema)

No, nebitno, ovde je rec o necemu drugo....

Kada udjem u ''Device Manager'' stoji mi da su svi drajveri ok instalirani ALI takodje stoji mi i da nemam instalirane za ''PCI Simple Communications Controller''...sta je to, sta treba da uradim...ako neko zna?

A takodje kada udjem u My Computer, pored floppy-ja, hdd i dvd citaca stoji mi i ''Removable Disk (F)''. naravno to stoji te stoji, niti mogu da ga uklonim niti mogu da udjem u to....sta li je?

I treca stvar, mada mislim da su sve tri zbog istog problema, je da mi u donjem desnom uglu ekrana konstantno stoji ikonica kao da mi je flesh ubacen ili bilo sta drugo u usb prikljucak... i naravno zove se ''Safely Remove Hardwer''........heeeelp???

Kazem, mislim da su sve ove tri stvari povezane, u isto vreme su se pocele desavati...
    Pomazite, ovo me uzasno nervira.....

Hvala

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

Podrazumevano Re: PROBLEM - PCI Simple Communications Controller

Pa ovako kada sam ja install...Windows intall..sam driver za graficku ...
    e sada i me ni se pojavljivalo PCI Simple Communications Controller
    i ja sam to resio na oaj nacin(USTVARI URADIO SAM DVE STVARI PA NISAM SIGURAN KOJA JE OD OVE DVE)
    1) Instal..sam driver za TV karticu..povezao kabal zqa ton sa maticnom

>Line in < i >Audio out<

2)Install...sam Driver za modem ....tj... za onaj modem za dial up....i posle ovog je PCI Simple Communications Controller jednostavno nestalo..

...
    Napomena!
    Velike slike postavljaj kao thumbnail sličice!
    Poslednji put ažurirao/la GostM : 09.02.2009. u 14:33

Ističe se
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: PROBLEM - PCI Simple Communications Controller

Citat Original postavio thebeast Pogledaj poruku
    ... Kada udjem u ''Device Manager'' stoji mi da su svi drajveri ok instalirani ALI takodje stoji mi i da nemam instalirane za ''PCI Simple Communications Controller''...sta je to, sta treba da uradim...ako neko zna?...
    Kao što @ SyoncMaster2 reče (mada nije baš bio siguran), radi se o Modemu. Znači, treba da instaliraš driver za modem, a pronaći ćeš ga na disku od modema koji si dobio uz kompjuter.
    A takodje kada udjem u My Computer, pored floppy-ja, hdd i dvd citaca stoji mi i ''Removable Disk (F)''. naravno to stoji te stoji, niti mogu da ga uklonim niti mogu da udjem u to....sta li je?
    Ukoliko koristiš fleš disk, to je to. E sad bih te pitao, kako isključuješ flešku iz kompa, da li ideš preko Safely Remove Hardware, ili je jednostavno iščupaš ? Pretpostavljam da je ovo drugo u pitanju, zato ti se i zadržava ta ikona u My Computer. Za bezbedno uklanjanje fleške isprati uputstvo sa sledećeg linka http://www.mcgill.ca/emf/help/safely-remove-usb/ i tek nakon toga možeš izvući flešku iz kompa.
    I treca stvar, mada mislim da su sve tri zbog istog problema, je da mi u donjem desnom uglu ekrana konstantno stoji ikonica kao da mi je flesh ubacen ili bilo sta drugo u usb prikljucak... i naravno zove se ''Safely Remove Hardware''........heeeelp???
    Ova ikonica standardno stoji tu, jer joj je tu i mesto. Znači tako treba da bude. Možeš je učiniti 'manje vidljivom' tj. gurnuti je ispod strelice: desni klik na Taskbar > Properties > Customize > selektuješ Safely Remove Hardware i u padajućem meniju izabereš > Always hide.

Slične teme

1. SIMPLE MINDS
    Autor Vragolasta Amfibija u forumu Muzika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 02.03.2006., 21:35
  2. SM bus Controller????
    Autor kosk@ u forumu Hardver
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 04.02.2004., 12:28
  3. SM Bus Controller?
    Autor Lord of Chaos u forumu Hardver
    Odgovora: 0