GIGANTI

Pronašli su ih,videla sam u novinama,neki lik stoji,a pored njega otkopan kostur,oooogroman.......
Verujem da su postojali,mislim,nije baš da verujem,ali ko zna.Ono mi nije izgledalo kao fotomontaža....
 
Svim prestrasenim od straha ljudskim bicima kao sto je Svabov i ostali - naravno da su giganti postojali.

Postoji milijardu dokaza, fosili kostiju i lobanja, hiljade zapisa o njima i o pravoj istoriji ljudskih bica, sve je opisano i u mnogima omiljenoj bibliji....tako da morate da uradite domaci.
 
Ljudi se primaju, a danas slika nije nikakav dokaz ichega. Niti "spisi" i sve ostalo ako ne navedete neke normalne izvore. Zaradjuju ljudi na idiotima koji veruju u svashta i pishu knjige o glupostima i nevezushama.
 
Ljudi se primaju, a danas slika nije nikakav dokaz ichega. Niti "spisi" i sve ostalo ako ne navedete neke normalne izvore. Zaradjuju ljudi na idiotima koji veruju u svashta i pishu knjige o glupostima i nevezushama.

Correct. :ok:
Ali i ti normalni izvori su relativni, stvar poimanja pojedinca. I te izvore je neko napisao ko zna iz kojih razloga.
 
Ljudi se primaju, a danas slika nije nikakav dokaz ichega. Niti "spisi" i sve ostalo ako ne navedete neke normalne izvore. Zaradjuju ljudi na idiotima koji veruju u svashta i pishu knjige o glupostima i nevezushama.

lol a sta bi bio "normalan izvor"...B92? ili RTS mozda?

Sta je "normalan izvor"?

Ako ne verujes slikama, idi tamo odakle su fotografije napravljene, pa vidi uzivo.
 
Ako je i fake - dobro je uradjeno!
3sakd.jpg
 
Ne bi ja reko surovo i istinito, ja bi reko paranoicno i suludo :):)

Ja samo govorim kako stvari stoje.

To sto je 99% ljudi koji danas setaju planetom u stvari vojska zombija bez osecaja za sebe, realnost i stvarnost koja ih okruzuje - nije problem onih koji ponesto i znaju.

Ti "ljudi" kojima su ove stvari "sulude", treba samo da nastave da "uzivaju" u stvarnosti koja im se opisuje sa tv-a i ponavlja ceo zivot, ali da uzivaju intenzivno, jos jace nego pre....jer je to jedino sto im je ostalo.
 
Reče jedan muzičar prije 20 godina:što manje,dijete,znaš,to si manje nesretan:cool:!
A što se tiče gigantOva,pa,ko je čitao Bibliju,zna da i mi Davidi možemo da se odbranimo.
Naravno,ima i dobrih divova...
Ali još ne upoznah nijednog.
:ok:
Show must go on...
 
E legende moje,diwowi su stwarno postojali,o cemu sweoci i Biblija.Naravno da ima laznih slika,ali werujte mi,u Siriji su nadjeni jaki dokazi,jer su u Siriji,nadjeni i prvi ostaci diwowa.Mislim na owoj temi imate slika o njima,ali najjaca je kad 4-5 ljudi gura jednu lobanju od diwa na motoru,i ono kad su pronasli grobnicu sa diwow,bas se swe widi,i grudni kos i lobanja.Znaci,diwowi su postojali,samo,opet se znanje zataskava.
 

Back
Top