Како демократи врбују средњошколцe за ЕУ у Србији!

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Како демократи врбују средњошколцe за ЕУ у Србији!

Наиме,уместо редовне наставе,разредни старешина је данас отворио пакет и поделио нам свима мале брошуре-роковнике: "Европски дневник-твоја будућност 2009-2010
Згрозио сам се садржаја,ево прочитаћу вам неке делове:

-Шта са тебе представља реч "Европа"?
-све земље у континенту чине Европу.Она представља нашу бољу будућност (Милица,18)

Надаље се хвали Европска комисија,Европски парлемент,потом се пише о евру као "магичној валути".

Ево насловнице:
http://img26.picoodle.com/img/img26/3/2/4/f_Slika054m_255ebe3.jpg

После тога се преплићу оне старе: људска права,квизови за децу,речи хвале о највишим европским сатрапима...

Обратите пажњу на нашу карту која је нацртана на првим странама:
http://img32.picoodle.com/img/img32/3/2/4/f_DSCN1000m_32277c1.jpg

Чему толико оштра подела наше државе? Није да је нужно,али он га опалио по контрарним бојама...

Даље што сам приметио (погледајте ово што сам у шопу заокружио):
http://img37.picoodle.com/img/img37/3/2/4/f_amerm_db4996c.jpg

Наравно, да ли сте мислили да се ОВО није помињало...
http://img18.picoodle.com/img/img18/3/2/4/f_DSCN1001m_f8001bb.jpg

Старешина је после тога,силовито питао: "Има ли овде некога ко се противи уласку у ЕУ?"
-Дигли смо руку само један колега и ја. Прошло је пар секунди непријатне тишине док нас је резредни заједно са остатком одељења гледао као последње избљувке и маргиналне случајеве нашег друштва.
 
Poslednja izmena:
Ауууууууууууууу... па знају ли они да је политичко делање забрањено по школама?
Мени су два пута писали пријаву Министарству образовања и Граском секретаријату зато што сам на седницу Школског одбора дошао са мајцом "Косово је Србија", иако на њој није било страначких обележја! Само географска и уставна чињеница!!!
 
demonkratskaskolads7.jpg



Лого Демократске странке на банеру школског сајта стоји већ годинама, јер су на Врачару они на власти.

Невероватно је да све оно што смо имали током комуњарске владавине, демократе поново пресликавају и
my.php
my.php
намећу Србима. Они их сада програмирају да кад порасту постану гласачка машина ДС-а. Немојте се изненадити ако ускоро угледате Мики Мауса и Плутона са логом ДС-а. Бедно.
 
Poslednja izmena:
Уместо у затвор. Битанга која шири ЕУ пропаганду на својим часовима је заштићена од антисрпске квизлиншке власти у Србији.

Знаш ли која је школа у питању... имаш ли више података?

Можеш и на ПП да ми пошаљеш или на маил.
 
Ko sto vidite adasnja Srbija ovde ne postoji vec je Srbija Beogradski pasaluk a Vojvodina i Kosovo su bojana oznacene kao posebne drzave.

Kao što ja vidim, ostale zemlje su bez boje, a teritorija Srbije je u boji, sa različitim bojama autonomnih pokrajina.
Bitno je da je Srbija u svojim punim granicama u boji. Sve ostalo je paranoja.

Što se tiče samog materijala i ja sam skeptičan. Škola nije mesto za propagandu bilo koje vrste.
 
Kao što ja vidim, ostale zemlje su bez boje, a teritorija Srbije je u boji, sa različitim bojama autonomnih pokrajina.
Bitno je da je Srbija u svojim punim granicama u boji. Sve ostalo je paranoja.

Što se tiče samog materijala i ja sam skeptičan. Škola nije mesto za propagandu bilo koje vrste.

cime se teritorija jedne zemlje boji u razlicitim bojama jasna je namera izdavaca udzbenika , da te teritorije istakne kao posebne celine tj posebne drzave.

ja jos nisam video da je neko recimo francusku bojio u razlicite boje ili mozda hrvatsku???
 
Kao što ja vidim, ostale zemlje su bez boje, a teritorija Srbije je u boji, sa različitim bojama autonomnih pokrajina.
Bitno je da je Srbija u svojim punim granicama u boji. Sve ostalo je paranoja.

Što se tiče samog materijala i ja sam skeptičan. Škola nije mesto za propagandu bilo koje vrste.




Paranoje koliko hoces, mozda nesto i bude kako ne treba,
ali ga ovi isparanoisu i obezvrede za dalju normalnu raspravu i komunikaciju.
Inace, ne vidim nista lose u propagiranju Evropske ideje medju srednjoskolcima.
 
Pa stranke tipa DS i LDP...( mada to je jedno te isto ) i zasnivaju svoju politiku na regrutovanju glupih klinaca po srednjim skolama i zavrsnim razredima osnovnih skola......

Ма проблем се јавља када се неки продају за Србе Православце, а слине за ЕУ...ти су опасни! Они деци могу да се продају за све....ал ајде...има нас свакаквих!
:dash:
 
Paranoje koliko hoces, mozda nesto i bude kako ne treba,
ali ga ovi isparanoisu i obezvrede za dalju normalnu raspravu i komunikaciju.
Inace, ne vidim nista lose u propagiranju Evropske ideje medju srednjoskolcima.

Normalno kad si piglu. Nema sta po skolama da se propagira....nisu ta deca tamo da im neki olosh propagira svoje politicke stavove vec da uce a oni ce sami da zakljuce da li je ta EU dobra ili ne.Plus to su jos i deca i njih ne treba mesati i uvlaciti u politiku.
 
cime se teritorija jedne zemlje boji u razlicitim bojama jasna je namera izdavaca udzbenika , da te teritorije istakne kao posebne celine tj posebne drzave.

ja jos nisam video da je neko recimo francusku bojio u razlicite boje ili mozda hrvatsku???

Zar Kosovo i Vojvodina nisu posebne celine u Srbiji?
 
Како демократи врбују средњошколцe за ЕУ у Србији!

što je tu loše? Pruža se djeci prilika da se usavršavaju, možda i da malo proputuju, da upoznaju druge kulture.
Fala bogu i što toga ima.

A što se tiče edukacije o U, zašto ti to smeta? Čak i da si protivnik EU bitno je znati dosa o tako velikom i nadasve važnom entitetu u našoj blizini, čiji ćemo bit dio za neki br godina....
 

Prilozi

  • f_amerm_db4996c.jpg
    f_amerm_db4996c.jpg
    28,7 KB · Pregleda: 4

Back
Top