Instaliranje Windows servera 2007 na masinu koja ima instaliranu Vistu-potrebna pomoc
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Instaliranje Windows servera 2007 na masinu koja ima instaliranu Vistu-potrebna pomoc

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Instaliranje Windows servera 2007 na masinu koja ima instaliranu Vistu-potrebna pomoc

Imam instaliranu Vistu Ultimate, imam jos 3 slobodne particije. Na jednu od njih zeleo bih instalirati Windows Server 2003 ili noviji, pa me zanima da li postoji neki problem kada se to ucini jer sam imao negativno iskustvo kada sam na Windows XP instalirao Vistu (XP vise nisam mogao da pokrenem, u boot-u nije postojala ta opcija)?

Hvala!

Ističe se
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Instaliranje Windows servera 2007 na masinu koja ima instaliranu Vistu-potrebna p

To što više nisi mogao da podigneš XP nakon instalacije Viste, je zato što nisi umeo da podesiš zajednički Bootloader (ovde možeš videti kako je to objašnjeno How to dual-boot Vista with XP (with XP installed first) , a nešto slično je neko skoro pitao).

E sad, to sa Serverom ne bih znao, jer prvi put čujem da neko hoće takvu varijantu da izvede.

Slične teme

1. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 01.11.2008., 17:52
  2. Koja Maticna Ploca?-Pomoc Potrebna.....
    Autor Tycoon u forumu Hardver
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 19.07.2007., 23:07
  3. Windows Nero Drive- instaliranje???
    Autor boljanici u forumu Video igre
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 07.03.2007., 11:49

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku