100 stanova za trenutnu kartonsku ligu Beograda

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Beograd je obezbedio :

-100 stanova za rome iz kartonskog naselja "Gazela" inace elitnog medju kartonasima....
-stalan posao za vecinu punoletnih clanova, da se ne bi posle useljenja i predaje stana rodbini na cuvanje ponovo vratili na elitnu "gazelu"....

*ne znam kako ce naterati nekoga ko je navikao i mozda bolje prolazio na svoj nacin, da radi za 16.000 beogradskih .....ali hajde....*
(ovo ne znaci da mislim da je to malo, za vas, za mene ili za vecinu u unutrasnjosti).

-----------------------------------------
Dakle , hoces posao, stan, moras biti prijavljen, ne na birou za zaposljavanje, vec u kartonskoj ligi "Gazela".....

Centar je centar, to za beograd stvarno vazi....na milion nacina....
 
too samo ne daj srbima stan.

zato gradi stan i ne pametuj mnogo.

a po kom osnovu smatrash da treba da imash veca prava od Roma koji zive u Srbiji, vec nekoliko generacija?:evil:

ps.Ova akcija grada Beograda je za SVAKU POHVALU, mislim na ceo projekat, da im se izgrade stanovi, da im se obezbedi posao,shkolovanje....i na prvom mestu da drzava NAJOSHTRIJE KAZNJAVA SVAKI OBLIK DISKRIMINACIJE PREMA ROMIMA!!!
 
a po kom osnovu smatrash da treba da imash veca prava od Roma koji zive u Srbiji, vec nekoliko generacija?:evil:

ps.Ova akcija grada Beograda je za SVAKU POHVALU, mislim na ceo projekat, da im se izgrade stanovi, da im se obezbedi posao,shkolovanje....i na prvom mestu da drzava NAJOSHTRIJE KAZNJAVA SVAKI OBLIK DISKRIMINACIJE PREMA ROMIMA!!!

a ti kazes da su romi srbi?
 
mislim,zlo i naopako
toliko ljudi radi,placa porez,muci se,privredjuje i ceo zivot zive kao podstanari,bez ikakve nade da ce uopste skupiti pare za ucesce samo,a kamoli nesto vise
a ovi neradnici,koji su se ceo zivot zahebavali i setali,vozikali na onim biciklima sa jednim tockom i korpom,da dobiju stan,i posao...hebote....nadju im svima posao,sad kad masovno otpustaju ljude.......i jos se hvale time

mislim,nisam ja kreten,znam za tu dekadu roma,i sve to,ali 100 stanova za dz....cime su ih obavezali???
dali ce placati bar nekakav kredit od tih plata sto zarade...neznam
neozbiljno mi sve to
 

Back
Top