Jutro je uvijek pametnije od noci????

То ми се десило сто пута, кад год сам имала неки проблем па онда кад легнем уместо да спавам размишљам о томе. Е то двоструко не ваља не можеш да спаваш и ретко шта добро можеш да смислиш. Рећи ћу ти нешто што су мени једном рекли и мени се учинило веома поучним и одмах сам то прихватила и од тада то не радим.

,,Ноћ је лош саветник,,.

Можда зато увек другачије размишљаш сутра ујутро. Дан је за те активности мозга. А ноћ за спавање и одмор истог. Ја ти рекох а ти како ти драго :)
 
Uveče je mozak pretrpan informacijama koje je skupljao preko dana...
Noću se sve to defragmentiše, uskladišti, rasporedi, tako da si ujutru čiste glave...
Naš narod je pametan, istinita je ta izreka...

Potpuno tachno! Osim toga kad nam se deshava neshto o chemu treba razmisliti potpuno smo pod utiskom i emocija tog deshavanja, ujutru stvari posmatramo mnogo hladnokrvnije.
 
Dali Vam se desi da se probudite i opste ne razmisljate isto kao prethodne noci? A sta kad vam se to desava kontinuirano svaki dan???:dontunderstand:

Деси ми се и онда по целу ноћ не спавам.У принципу оно што смислим увече држи ме и сутра,али увек има изузетака.

Koji je tvoj problem? To se ovde kaže otvoreno, ne postavljaju se tako široka pitanja.

Ти ћеш да кажеш како се каже овде?:roll:
Свако има право да постави било какво питање што не значи да оно мора бити око неке конкретне ствари.
Како не подносим ово.
Мислим ко си ти да кажеш шта се овде ради...:roll:
 
Dokle brate sa ovim smor temama... :dash::dash:
bolje da si ovako rekla: Da li vam je nekada doslo iz dupeta u glavu... jb.t:thumbdown:

Ко неће да одговара на тему-не мора.
Али исто тако не мора да говори некоме шта је требало да постави.
Постављачица је поставила врло интересантно питање.
То што твој и још неки мозгови нису спремни да одговарају не нешто компликованија питања не значи да вам је дозвољено да серњате по форуму.

:roll:
 
Ко неће да одговара на тему-не мора.
Али исто тако не мора да говори некоме шта је требало да постави.
Постављачица је поставила врло интересантно питање.
То што твој и још неки мозгови нису спремни да одговарају не нешто компликованија питања не значи да вам је дозвољено да серњате по форуму.

:roll:
Мхм, мхм... врло је интересантнао размислити зашто је то тако...

Мени се чини да су прве, исхитрене реакције најчешће погрешне.
Ум нам је замагљен. Реагујемо по неким шаблонима и наносимо бол и себи и другима...
Увек треба мало застати и преиспитати се, уколико нам наравно то околности дозвољавају.
 
Ко неће да одговара на тему-не мора.
Али исто тако не мора да говори некоме шта је требало да постави.
Постављачица је поставила врло интересантно питање.
То што твој и још неки мозгови нису спремни да одговарају не нешто компликованија питања не значи да вам је дозвољено да серњате по форуму.

:roll:

Hvala bogu pa ima pametnih kao sto si ti... HVALA MAJCI PRIRODI!!!:worth::worth:
Sto se tice pitanja... mislim da nije moglo biti gluplje (nesto kao sto mislim i za tebe)
da mi je znati o cemu tate razmisljaju kad prave ovakvu decu...:think:

Kad ti nisi mogla lepo nisam ni ja...:gace:
 
Dali Vam se desi da se probudite i opste ne razmisljate isto kao prethodne noci? A sta kad vam se to desava kontinuirano svaki dan???:dontunderstand:

Da,naravno da se desava i to je sasvim normalno. Nakon sna je mozak odmoran i sposoban da realnije sagleda neke stvari...
A sad..bas kontinuirano svaki dan..... Jel to mislis konkretno na jednu stvar ili onako uopsteno?? Ako se odnosi na jednu te istu stvar onda je moguce da te to oterecuje ,da se oko necega lomis,pa svako jutro sagledas sa druge strane isti problem,a samim tim drugacije i gledas na istu stvar.
U svakom slucaju,jutro jeste pametnije od noci!!! ;)
 

Back
Top