Lock On

A moze li neko da mi pomogne ....
kupio sam palicu SAITEK CYBORG EVO .... skinuo drajvere....

e kad ocu da igram locl on, igra mi prepozna tu palicu,ali dosta komandi ne radi. i pojma nemam kako da ih namestim. Recimo ne radi dodavanje gasa na palici,ne radi komanda pomeranja zakrilaca (z,x) kada rotiram palicu u mestu po osi...... zna li neko kako se to namesta?
 
A moze li neko da mi pomogne ....
kupio sam palicu SAITEK CYBORG EVO .... skinuo drajvere....

e kad ocu da igram locl on, igra mi prepozna tu palicu,ali dosta komandi ne radi. i pojma nemam kako da ih namestim. Recimo ne radi dodavanje gasa na palici,ne radi komanda pomeranja zakrilaca (z,x) kada rotiram palicu u mestu po osi...... zna li neko kako se to namesta?

pa sve se namesta u opcijama u axis opcijama...samo obelezish komandu koju ocesh i mrdnesh dzojstik po kojoj osi hocesh i kliknesh OK, isto je i za dugmice...

Shto se tice multiplayera, treba software Hyperlobby, koji je besplatan, ali treba i lock on expanzija: flaming cliffs, kao i 1.12 update da bi mogli da se zakacite na server...
 
zasto svaki put kad pokrenem Lock On Flaming Cliffs..
stalno me njaka onaj Star Force..
checking disc mi ne dodje ni do pola..
i onda blokira..
kad ukljucim task manager..
pise not responding..
ima li neka caka kako to da resim?
 
pa nemam original..
jel se moze sa kopijom igre nekako taj starforce zaobici?
e al par puta mi je prihvatio i dao mi da igram..
to mi nije jasno..
nekad m da da igram a nekad ne
 
Ja sam probao ovu igru ali mi je totalno nejasna, nisam se previse trudio da je ukapiram ali deluje mi dosta komplikovano. Najveci problem koji sam imao je da lokujem metu, tj uspem da lokujem 1-2 mete ali posle toga kao da mi hud ne radi kako valja, nece da lokuje. Neznam kako da vam objasnim ovaj problem... takodje, nikako nisam uspevao da avion odrzim stabilnim, sve vreme mi se podize nos aviona, polako ali kontinuirano. Imate li neki dobar guide da mi linkujete za ovu igru, deluje mi pro.. voleo bih da naucim malo.
 
Na ruskim avionima u lock onu , pitch trim nije u neutralnoj poziciji i zato vuce an gore lagano. To se resava pritiskom na CTRL+T, probaj levi ili desni, CTRL, ne znam koji je u pitanju...
 

Back
Top