(Ipak) Ništa od koalicije

Q. in perpetuum hibernum

Stara legenda
Poruka
87.650
Za one koji ne znaju, pogledati ovu temu:

http://forum.krstarica.com/threads/261508

Veliki preokret se desio, i po svemu sudeći ništa neće biti od ovoga. Crnogorske vlasti su upravo počele proces oduzimanja državljanstva predsjedniku ove stranke, koji posjeduje i državljanstvo Srbije:

peco_popovic1.jpg


Osman Subašić oduzima crnogorsko državljanstvo Predragu Popoviću?

"Upravo sam dopio dopis Ministarstva unutrašnjih poslova, kojim me zamjenik ministra g-din Osman Subašić obavještava da je protiv mene pokrenut postupak oduzimanja crnogorskog državljanstva po sili Ustava, ostavljajući mi zakonski prostor od 30 dana, da se izjasnim o činjenicama i okolnostima iz člana 24 Zakona o crnogorskom državljanstvu.

U propisanom roku ću se izjasniti o ovom dopisu.

Obavještavam javnost da nikada nisam tražio, niti ću ikada tražiti, brisanje iz evidencije državljana moje matične države Crne Gore.

Takođe obavještavam javnost da se nikada neću odreći državljanstva bratske Srbije", stoji u saopštenju predsjednika Narodne stranke Predraga Popovića.

Inače, i Andrija Mandić (Nova srpska demokratija) ima državljanstvo Republike Srbije.
 
Za one koji ne znaju, pogledati ovu temu:

http://forum.krstarica.com/threads/261508

Veliki preokret se desio, i po svemu sudeći ništa neće biti od ovoga. Crnogorske vlasti su upravo počele proces oduzimanja državljanstva predsjedniku ove stranke, koji posjeduje i državljanstvo Srbije:

peco_popovic1.jpg




Inače, i Andrija Mandić (Nova srpska demokratija) ima državljanstvo Republike Srbije.

Ma nece moci Pedja mirno da spava osecam:rotf:
 
Za one koji ne znaju, pogledati ovu temu:

http://forum.krstarica.com/threads/261508

Veliki preokret se desio, i po svemu sudeći ništa neće biti od ovoga. Crnogorske vlasti su upravo počele proces oduzimanja državljanstva predsjedniku ove stranke, koji posjeduje i državljanstvo Srbije:

peco_popovic1.jpg




Inače, i Andrija Mandić (Nova srpska demokratija) ima državljanstvo Republike Srbije.

Peco Peco, prevaro stara, što sve nećeš izmislit za glas, dva više :D
 
što je Su-baša?

Osmanlijski nadzornik u "okupacionim" oblastima.

Inače, zašto misliš da je Peco izmislio ovo gore? Pa ministarstvo je javno priznalo što je učinilo, a SDP CG podržao odluku.

Inače, evo reakcije Liberalne Partije Crne Gore:

LP: Postupak oduzimanja državljanstva skandalozan

zivkovic_miodrag.jpg


Postupak oduzimanja crnogorskog državljanstva predsjedniku Narodne stranke Predragu Popoviću, uoči parlamentarnih izbora, predstavlja skandal i ne zaslužuje pozitivan komentar, ocijenio je lider Liberalne partije, Miodrag Živković.

On je kazao da sve što Ministarstvo unutrašnjih poslova i javne uprave radi u vezi sa državljanstvom Popovića, neposredno prije izbora, ima »gorak ukus i ne zaslužuje pozitivan komentar«.

»Ako znamo da je veliki broj građana koji nemaju veze sa Crnom Gorom i njenim državljanstvom u međuvremenu stekao crnogorsko državljanstvo po diskrecionom pravu, skandalozno je da se pred izbore, otvara takav postupak«, rekao je Živković.
 
sledeca odluka vlasti u crnoj gori moze lako da bude otvaranje konc logora za srbe u crnoj gori i proterivanje u srbiju.

pa i jevrejima su nacisti na pocetku oduzimali drzavljanstva i terali ih da nose davidove zvezde i zive u getima pa su ih posle ubijali sa Zyklon B-om u konc logorima
 
Poslednja izmena od moderatora:
sledeca odluka vlasti u crnoj gori moze lako da bude otvaranje konc logora za srbe u crnoj gori i proterivanje u srbiju.

pa i jevrejima su nacisti na pocetku oduzimali drzavljanstva i terali ih da nose davidove zvezde i zive u getima pa su ih posle ubijali sa Zyklon B-om u konc logorima

Прошле године сам доживео на летовању да ********* каже неким момцима из Србије " ..овде је забрањено за псе и Србе.." :evil:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ma kojom vojskom, kad dobro znamo da ni jedni ni drugi nemamo vojsku. Vidi ovako, Srbi su ti koji koče potpisivanje sporazuma o dvojnom državljanstvu, a ne Crnogorci.


...ovi ovde kazu da vi hocete da srbija onima koji traze srpsko drzavljanstvo postavi uslov da moraju da se odreknu crnogorskog...a taj uslov nije u skladu sa srpskim zakonom...jel vi uopste imate neki zakon o drzavljanstvu
 
...ovi ovde kazu da vi hocete da srbija onima koji traze srpsko drzavljanstvo postavi uslov da moraju da se odreknu crnogorskog...a taj uslov nije u skladu sa srpskim zakonom...jel vi uopste imate neki zakon o drzavljanstvu
E ja za to ne znam. Nemoguće da je tako. Radi se i na dogovoru sa Hrvatima oko dvojnog državljanstva, pa nijesmo ludi da "izgubimo" 30% stanovnika.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top