Da li ste imali vezu na blizinu?

  • Začetnik teme Komsinica
  • Datum pokretanja
Mata:
wet look:
imala...probala...da nismo bili deca verovatno bi bilo i sada...sve u svemu bilo lepo...
Sta niste vise u tom gradu?


ma neeeee...ja sam uvek (jos uvek) u mom beogradu...
nego sam se odselila u drugi kraj,posle obaveze naisle,razliciti zivoti...a evo pre par meseci on se odselio u drugi grad...
mada se redovno pozdravljamo i sada smo bas dobri prijatelji...[/b
]
 
Ja probala i bilo je ovako:krenulo kao sitan flert ,gledanje ispod oka , pa odlazak na kaficu, pa kad cemo da se vidimo nasamo,zatim razmena misljenja nekoliko puta u toku dana i tako jedno sedam meseci.I na kraju dodje i do sexa i ja se razocaram do bola.Ni trunka od obecanja za dobar dozivljaj vec je bilo najblaze receno BLJAK decko zakazao :P . I posle toga normalno nikad vise i dalje saradjujemo(a proslo je mnogo godina) ostali smo zbog posla u kontaktu ali ne spominjemo neprijatan dogadjaj.Meni ga je malo zao jer se i danas dici kao neki frajer ,sladak je ali ima manu.
Nije lose imati i takvo iskustvo.Mislim da dok ne nadjes osobu koja te ispunjava u svakom pogledu neke stvari treba probati.
 
Sa platnog spiska. Prvo sto sam pomislila kada sam se zaposlila je da nista necu imati ni sa jednim kolegom. Ali... eto desilo se, bili smo zajedno par meseci. Dok je trajalo stvarno je umelo da bude zanimljivo. Doveze me na posao, obucem po nekad nesto sto mi je kupio i tako mi je slatka ta komunikacija koja je jasna samo nama. Sada smo raskinuli i ne zaobilazimo se, drago mi je kada naletim na njega. Sada je i pukla prica da se zabavljamo, kada se sve zavrsilo. :oops: Sve ume da bude jako interesantno ali ipak bi volela da se na ovome zavrsi.
 

Back
Top