Schneider electric poluproizvodi, nekompletna tabla za osigurače
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Schneider electric poluproizvodi, nekompletna tabla za osigurače

Elita mario80 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    329

Podrazumevano Schneider electric poluproizvodi, nekompletna tabla za osigurače

Pošto renoviram poslovni prostor, odabrao sam Schneider electric proizvode iako su tri puta skuplji od konkurentnih proizvoda na nasem trzistu. Naizgled organizovana firma sa sertifikatima, koji su meni bitni, pretvorila je taj posao u pakao.

Kupio tablu osigurača Merlin Gerin čiji je vlasnik Schneider electric. Tabla je bila vakumski zapakovana tako da nisam mogao da proverim sta se nalazi u njoj. Kada su grubi radovi bili zavrseni, ostalo je da se ugradi tabla u tačno propisani prostor. Sve je zavrseno u roku ali se pojavio problem. Uz tablu nisu dobijene žabice za ugradnju u zid. Kada sam okrenuo prodavnicu u kojoj sam je kupio, SKB doo Beoelektro koja se nalazi u ulici Maksima Gorkog 22a 011344 54 01 dobio sam odgovor da to nije njihov problem i da se obratim na neki drugi broj telefona 3675965 gde su mi se javili bez predstavljanja. Kada sam izlozio svoj problem (neko je u pozadini dobacivao kako to treba da se zagipsa) otisli su po jednu tablu i otvorili je. Rekli su mi da u njoj nema tih žabica za montazu table. Kao jedino resenje su mi ponudili da skinem tablu i vratim proizvodjaču a u zamenu uzmem istu takvu očigledno isto bez tih žabica???Na kraju sam otisao na oficialni sajt Schneider Electric Srbija d.o.o. na telefon za podrsku klijentima 3773 100. Tu se javio izvesni Darko koji nikako nije mogao da nadje dokumentaciju o ovoj tabli za osigurače. Ovom prilikom kačim link ka pdf-u radi bolje komunikacije.

http://www.engineering.schneider-electric.lt/Attachments/ed/cat/catalog_mini_pragma_flush_mounting_offer_c.pdf

Na njegov zahtev morao sam da fotografišem kutiju na kojoj je prikazana ugradnja i taj deo koji nedostaje.

Ostalo je na tome da ce mi se javiti... Da ce proveriti, da im je tek sad proradio sistem... I nije se javio čak ni posle 24h od poslednjeg razgovora dok kucam ovaj post.
    Ne razumem čemu takva neozbiljnost? Meni visi tabla iz zida, moleri ne mogu da udju dok sva struja ne bude zavrsena? Čemu to? Zasto ja moram da saljem mail sa problemom čak u francusku? Zasto moram da saljem trzisnog inspektora da ispita problem sa tablama koje izgleda uopste nemaju te zabice? Koje su poluproizvodi?
    Iskreno, ne preporučujem nikakvu saradnju sa ovako neozbiljnim distributerom.

Poslednji put ažurirao/la mario80 : 04.02.2009. u 12:31

Nov član
    Učlanjen
    18.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Schneider electric poluproizvodi, nekompletna tabla za osigurače

Poštovani, preko kolege koji takođe radi u Schneider Electric-u sam dobio link na ovu Vašu žalbu. Žao mi je što smo došli u situaciju da se žalite na naše proizvode, ali stvar je u tome da je spratna tabla koju ste kupili namenjena za ugradnju u zid (a ne u rigips), pa zato uz nju ne idu dodatne "kukice" za ugradnju kakva je Vama potrebna. Referenca proizvoda koji je Vama dodatno potreban je 13360 i sliku toga dajem u Prilogu. Ukoliko Vam je to potrebno i dalje molim vas da me kontaktirate na te. 3773 100 (sigurno će Vam se neko javiti) pa ćemo Vam to isporučiti za nekoliko dana. S poštovanjem, Vasilije Kodžopeljić

Slične teme

1. Electric Theatre
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 21.01.2006., 02:56
  2. Dok on kuva a ona menja osigurace....
    Autor Milena_9 u forumu Žene
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 28.11.2003., 11:44

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •