Djindjic 2002. (u)mislio da se zacementirao na vlasti zauvek

Srborus

Poznat
Poruka
8.219
Poslednji izbori na kojima je ucestvovao Djindjic pred svoju smrt krajem 2002. su se zavrsili potpunim neuspehom za njega, na tim izborima je doziveo potpuni krah kada su Djindjic-Labus dobili podrsku samo 900 hiljada ljudi u Srbiji, a Kostunica 2 miliona, Kostunica je Djindjica potukao do nogu, pogledajte na sajtu Republicke Izborne Komisije:

http://www.rik.parlament.sr.gov.yu/c...ltati_Stat.htm
1. ВОЈИСЛАВ КОШТУНИЦА 1991947
2. др МИРОЉУБ ЛАБУС 921094

I to struktura Djindjicevih i Labusovih glasaca je takva da je od tih bedhnih 900 hiljada glasova vecinu dobio od Muslimana iz Raske i od Madjara iz Vojvodine, svuda gde su Srbi vecina Kostunica je UBEDLJIVO pobedio sa 70-80% podrske, tacno se to ovde:

GR_DK_Kostunica.jpg


Naravno da su ti izbori proglaseni "nevazecim" ne znam ni ja zbog cega (valjda zbog nedovoljne izlaznosti) i svi izbori na kojima Djindjic pretrpi ubedljiv poraz su jednostavno proglasavani "nevazecim" ali Djindjic malo omasio u procenama da ce se zacementirati na vlasti zauvek protiv volje naroda par meseci posle tog ubedljivog poraza bice odcementiran sa vlasti.
 
I kakva je svrha ovog posta, da pokaze kako su muslimani i Madjari navodno bili pametniji od Srba i ostalih, sta li?

Djindjic je itekako bio zacementiran na vlasti...a ovim sto si prikazao samo pokazujes kome je to moglo da smeta i ko je imao razloga da ga ukloni. BTW, taj cija se polja crvene na karti, znas li koliko je kasnije dobijao glasova na izborima...mozes da pomenes samo poslednje za primer?
 
Ne bi rekao da je Koštunica uklonio bilo koga.A s obzirom da na opštini na kojoj živi nije preko veze zaposlio nijednog funkcionera DSS-a uopšte ne sumnjam u njegove dobre namere.

Ti ne bi zato sto ti se ne svidja...za opstinu na kojoj zivi ne znam, ali znam koga je ubacio u opstinu na kojoj ja zivim. Ako hoces da pravilno sagledas njegove namere, seti se samo koga je ubacio u Djindjicevu vladu i onda sve postaje kristalno jasno...
 
Koliko vidim,još uvek živi u istom stanu kao kad je postao poslanik,vozi ista kola,ima istu vikendicu,što se ni za jednog od njegovih ''saboraca'' ne može reći.Samo ih vi branite,''pošteno'' zarađene pare same govore o njima.


To gde on zivi i sta vozi ne mora nista da znaci, i siguran sam da odlicno znas (vidi se po tvojim postovima da si itekako sposoban) da to moze da bude samo deo njegove polu-psihoticne demagogije. Nego...ne rece mi nista o njegovom "saborcu" koga pomenuh...sta postavljanje istog u vladu govori o "dobrim" namerama osobe koju komentarisemo?
 
I kakva je svrha ovog posta, da pokaze kako su muslimani i Madjari navodno bili pametniji od Srba i ostalih, sta li?

Djindjic je itekako bio zacementiran na vlasti...a ovim sto si prikazao samo pokazujes kome je to moglo da smeta i ko je imao razloga da ga ukloni. BTW, taj cija se polja crvene na karti, znas li koliko je kasnije dobijao glasova na izborima...mozes da pomenes samo poslednje za primer?

nisam napisao ovaj post pa smatram da je svrha ovog posta da pokaze da je zoran djindjic oduvek bio omrazen u srpskom narodu.
 
nisam napisao ovaj post pa smatram da je svrha ovog posta da pokaze da je zoran djindjic oduvek bio omrazen u srpskom narodu.


Mislis na onaj srpski narod koji je u stotinama hiljada (da ne kazem neki veci broj) pratio njegov kovceg, ili na onaj srpski narod koji je u stotinam hiljada stajao po trotoarima i ulicama mirno dok je onaj prvi srpski narod prolazio, ili na onaj treci srpski narod koji je bacao cvece po putu ispred povorke koja je kovceg nosila?
 
Mislis na onaj srpski narod koji je u stotinama hiljada (da ne kazem neki veci broj) pratio njegov kovceg, ili na onaj srpski narod koji je u stotinam hiljada stajao po trotoarima i ulicama mirno dok je onaj prvi srpski narod prolazio, ili na onaj treci srpski narod koji je bacao cvece po putu ispred povorke koja je kovceg nosila?
Ne,nego verovatno misli na sav onaj narod koji postuje sve mrtve,bez obzira na njegovo politicko opredeljenje,koji umesto da pusta sarene balone u vazduh od radosti, na njegovoj sahrani,oda mu postovanje
 
Naravno da su ti izbori proglaseni "nevazecim" ne znam ni ja zbog cega (valjda zbog nedovoljne izlaznosti) i svi izbori na kojima Djindjic pretrpi ubedljiv poraz su jednostavno proglasavani "nevazecim" ali Djindjic malo omasio u procenama da ce se zacementirati na vlasti zauvek protiv volje naroda par meseci posle tog ubedljivog poraza bice odcementiran sa vlasti.

:hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf:
ti si dečko upadljivo....
simpatičan :mrgreen:
 
koja glupost kada Djindjic podrzi Labusa i ovaj dobije 900 iljada ispada da je te glasove dobio sam Djindjic
znaci onda posto je Djindjic podrzao Kostunicu na izborima za predsednika SRJ , onda je ustvari Djindjic dobio 2,5 miliona glasova
ili posto je Canak podrzao Tadica sada u februaru, znaci Canak je dobio 2 i nesto milona glasova
ili je Kostunica dobio 300 iljada jer je podrzao Seljomira koji je toliko osvojio u januaru

Pa dobro bre ***** vam materina jel moraju bas ovako retardirane teme bas od rana jutra ?
moze komotno lock posto smo utvrdili smo da je postavljac tupav i posvadjan sa logikom, a ni nema veze sa politikom u Srbiji danas ,posto je Djindjic mrtav i fizicki , a Labus i Kostunica politicki nema svrhe da se dalje drvi
 
koja glupost kada Djindjic podrzi Labusa i ovaj dobije 900 iljada ispada da je te glasove dobio sam Djindjic
znaci onda posto je Djindjic podrzao Kostunicu na izborima za predsednika SRJ , onda je ustvari Djindjic dobio 2,5 miliona glasova
ili posto je Canak podrzao Tadica sada u februaru, znaci Canak je dobio 2 i nesto milona glasova
ili je Kostunica dobio 300 iljada jer je podrzao Seljomira koji je toliko osvojio u januaru

Pa dobro bre ***** vam materina jel moraju bas ovako retardirane teme bas od rana jutra ?
moze komotno lock posto smo utvrdili smo da je postavljac tupav i posvadjan sa logikom, a ni nema veze sa politikom u Srbiji danas ,posto je Djindjic mrtav i fizicki , a Labus i Kostunica politicki nema svrhe da se dalje drvi

Ova glupava tema mu je u skladu sa nick-om
 
koja glupost kada Djindjic podrzi Labusa i ovaj dobije 900 iljada ispada da je te glasove dobio sam Djindjic
znaci onda posto je Djindjic podrzao Kostunicu na izborima za predsednika SRJ , onda je ustvari Djindjic dobio 2,5 miliona glasova
ili posto je Canak podrzao Tadica sada u februaru, znaci Canak je dobio 2 i nesto milona glasova
ili je Kostunica dobio 300 iljada jer je podrzao Seljomira koji je toliko osvojio u januaru

Pa dobro bre ***** vam materina jel moraju bas ovako retardirane teme bas od rana jutra ?
moze komotno lock posto smo utvrdili smo da je postavljac tupav i posvadjan sa logikom, a ni nema veze sa politikom u Srbiji danas ,posto je Djindjic mrtav i fizicki , a Labus i Kostunica politicki nema svrhe da se dalje drvi
Uuuuuuuuuf sto tebi mozak zariba ranom zorom.........................kada Djindjic podrzi Labusa i ovaj dobije 900 iljada,znaci da se Djindjic nije smeo ni kandidovati,jer je znao da bi dobio jos manje
 

Back
Top