PRETVARANJE WMA U MP3??

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
WMA ili MP3. Stvar izbora. Znamo svi koliko koji format zauzima prostora na HDD a kvalitet je nesto drugo. Dalje razni su razlozi zasto ljudi traze MP3 te stoga i razumite. A citajuci toliko tema ovde i sam sam otkrio pomocu vecine Vas jos mnogo takvih programa ali opet stvar je sta kome treba.. Poz.
 
GZ:
WMA ili MP3. Stvar izbora. Znamo svi koliko koji format zauzima prostora na HDD a kvalitet je nesto drugo. Dalje razni su razlozi zasto ljudi traze MP3 te stoga i razumite. A citajuci toliko tema ovde i sam sam otkrio pomocu vecine Vas jos mnogo takvih programa ali opet stvar je sta kome treba.. Poz.
Kod mene na hdd-u ima svih postojecih formata (za ziku). Konvertujem ih samo kad mi je to neophodno, meni je vazno da kad hocu neku pesmu da slusam da ista i svira na zvucnicima. A koji je format to mi je svejedno.
 
Кулиража:
Anonymous:
Lord British:
... kad je duplo bolji format od mp3?
Nazhalost, iPod ih ne pushta :(
pa moj radio u kolima ne moze da reprodukuje wma nego samo mp3.prosto.
A ti kad rezes prosto cekiras opciju "Normalize all audio files" i ima da peva sve sto narezes (kao audio CD)
pa jel sam ti vec objasnio da mi treba mp3 a ne audio za auto.a imam puno muzike na wma
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top