Ne mogu da svrsim...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
kad si vec raskinula sa njim nemoj da istu gresku napravis ponovo. kada budes nasla novog tipa nemoj da cekas dve godine ako nesto ne stima.
u svakom slucaju, za seksualni zivot najgora je rutina (isto mesto, ista poza...)
takodje moras ispitati svoje telo, saznati sta ti odgovara, sta te pali. to mozes uraditi sama ili sa nekim muskarcem. i nemoj se stideti da trazis ono sto osecas da te treba.

TI DEFINITIVNO MOZES DOZIVETI ORGAZAM I TO ZASLUZUJES. ZATO NAPRED
 
Vidiš da sam bio u pravu , kada sam ti rekao da , jednostavno nefunkcionište i da treba da nadješ zamenu, (iako mi je bez razloga jedna devojka nazvala nametljivim)
Nadji nekog ko te pali svojom pojavom tj moraju vam se hemije slagati

Dragan
 
Ana (22):
Dve godine sam u vezi sa deckom (sa kojim sam prvi put spavala) i do sada nisam nijednom svrsila u toku odnosa. U pocetku je on to radio jako brzo i nije Mario kako je meni. Govorio je da jos nisam dovoljno opustena i da je to problem. Medjutim posle 2 godine vise ne moze da koristi isti izgovor. Ranije je uspevao manuelnom stimulacijom da me dovede do orgazma. Vise ne, i izgleda da mu je svejedno. Zaista sma mislila da mi orgazam nije toliko bitan i gurala sam u stranu jer smo se solidno slagali. Sada postajem isfrustrirana kada njega vidim kako uziva i svrsava a posle odlazi u drugu sobu da radi nesto drugo.Pocinjem da ga napadam za svasta a cini mi se da moje nezadovoljstvo potice od loseg sexa i nezadovoljenja.
Kada napravim scenu zbog svega i kazem mu u lice govori mi da sam neozbiljna i pateticno-dramaticna. A da…oralni sex mi takodje ne prija u pocetku jeste …malo…ne koliko ostalim devojkama.
Volim ovog mladica , ali imam ogroman problem. Ima li neko neki predlog ..
Sta bi vi uradili?
Unapred hvala
:oops:
Ana ocigledno moras da probas to sa nekim iskusnijim musarcem da osetis ono pravo i da se malo prodiskutuje o tome.Ako zelis da se cujemo popricamo o tome i probamo/zasto da ne/da mozda saznas nesto vise o tmoe pa ce ti onda mozda biti bolje u seksu Toliko
 
Dragane nametljivim te nije nazvala devojka 8) Ne znam zasto si pomislio da je Lens zensko ime. Ti si prvi ovde kome se to dogodilo :roll:

Ana, cuvaj se ovih perverznjaka sto po netu vrebaju tuzne devojke. Oni su isti kao i tvoj bivsi decko :wink:
 
Lens:
Dragane nametljivim te nije nazvala devojka 8) Ne znam zasto si pomislio da je Lens zensko ime. Ti si prvi ovde kome se to dogodilo :roll:

Ana, cuvaj se ovih perverznjaka sto po netu vrebaju tuzne devojke. Oni su isti kao i tvoj bivsi decko :wink:

Lens,
hvala na brizi i paznji... nisam bas navikla na tako nesto od muskog roda....
pa me ovakve reci fasciniraju.... :o
:lol:
 
Ana (22):
Dve godine sam u vezi sa deckom (sa kojim sam prvi put spavala) i do sada nisam nijednom svrsila u toku odnosa. U pocetku je on to radio jako brzo i nije Mario kako je meni. Govorio je da jos nisam dovoljno opustena i da je to problem. Medjutim posle 2 godine vise ne moze da koristi isti izgovor. Ranije je uspevao manuelnom stimulacijom da me dovede do orgazma. Vise ne, i izgleda da mu je svejedno. Zaista sma mislila da mi orgazam nije toliko bitan i gurala sam u stranu jer smo se solidno slagali. Sada postajem isfrustrirana kada njega vidim kako uziva i svrsava a posle odlazi u drugu sobu da radi nesto drugo.Pocinjem da ga napadam za svasta a cini mi se da moje nezadovoljstvo potice od loseg sexa i nezadovoljenja.
Kada napravim scenu zbog svega i kazem mu u lice govori mi da sam neozbiljna i pateticno-dramaticna. A da…oralni sex mi takodje ne prija u pocetku jeste …malo…ne koliko ostalim devojkama.
Volim ovog mladica , ali imam ogroman problem. Ima li neko neki predlog ..
Sta bi vi uradili?
Unapred hvala
:oops:
ja ti kazem lutko treba da popricamo ako hoces da vidimo sta muci tebe i da ti pomognem ako mogu javi se ako zelis
pozdrav Zoran
 
Lord of Chaos:
Zamolio bih postovane diskutante da se ubuduce uzdrze od neumesnih navaljivanja za licnim kontaktom, inace cu biti prisiljen da brisem njihove postove....Unapred hvala.

lorde, a da promenis nick malo?
bolje bi ti stajalo lord of order! :P
salim se naravno, ali bi ih ipak pustio da se malo rasplinu i da vidimo dokle ide "kreativnost' ovakvih pacijenata (ili, po njihovim recima, doktora za...)
 
probaj da ubrzas svrsavanje tako sto ces stisnuti odredjene misice koje koristis kada mokris da zaustavis mlaz.To pali kod muskaraca,a negde sam procitao da to pali i kod devojaka.Ili nauci decka da te iste misice ne koristi,jer oni zapravo sluze za kontrolu orgazma i ubrzavaju orgazam.
 
Lord of Chaos:
Zamolio bih postovane diskutante da se ubuduce uzdrze od neumesnih navaljivanja za licnim kontaktom, inace cu biti prisiljen da brisem njihove postove....Unapred hvala.

NE treba nicije postove da zabranjujes, sve dok ne predju neku granicu. A ovi na koje mislis, definitivno jos nisu. Ipak treba svi slobodno da se izrazavamo, zar ne ?

A ti, Ana, najbolje lepo izadji u zezanje malo i biraj sebi frajera po meri, a nemoj ovde da pokusavas preterano da razlikujes "napasnike" i "zastitnike". Mnogo je onih koji jedno pisu, a drugo misle...

p.s. ovo se ne odnosi ni na koga licno, vec uopsteno, pa nemojte da se neko vredja slucajno :wink:
 
Ne zebranjujem, ali moja duznost kao moderatora je da usmeravam diskusiju u pravcu zadate teme.....Za uspostavljanje licnih kontakata postoji svrsishodni forum, sto podrazumeva da sve zenske osobe koje postuju ovde, ali ne i tamo, nisu ovde radi uspostavljanja istih.
 
Lord of Chaos:
Ne zebranjujem, ali moja duznost kao moderatora je da usmeravam diskusiju u pravcu zadate teme.....Za uspostavljanje licnih kontakata postoji svrsishodni forum, sto podrazumeva da sve zenske osobe koje postuju ovde, ali ne i tamo, nisu ovde radi uspostavljanja istih.

Razumem, gospodine Moderatore. :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top