Bivse devojke....zasto joj je to bitno?

ruffrave

Zainteresovan član
Poruka
309
Imam jedan problem, u vezi sam sa novom devojkom iz skole koja je dosla prosle godine ...jako mi je super sa njom mislim da je volim...samo ima problem...stalno me pita za bivse i pita me sa kojim devojkama sam bio iz skole, istina je da sam pre puno svrljao i nikad nisam imao neke ozbiljne veze, ali ne razumem kakve to sada veze ima kada me sad smorilo da budem sa drugima, kad mi ona sasvim odgovara... :confused: zasto joj je to bitno?? Ponekad se bas extra posvadjamo zbog toga, ali se brzo pomirimo....Jedino me zanima zasto je to devojkama bitno, posto nije jedina koja me smarala za to samo sto me za druge nije bilo nekako briga, kad krenu da smarju samo sam rekao Caooo :neutral: :think:
 
Imam jedan problem, u vezi sam sa novom devojkom iz skole koja je dosla prosle godine ...jako mi je super sa njom mislim da je volim...samo ima problem...stalno me pita za bivse i pita me sa kojim devojkama sam bio iz skole, istina je da sam pre puno svrljao i nikad nisam imao neke ozbiljne veze, ali ne razumem kakve to sada veze ima kada me sad smorilo da budem sa drugima, kad mi ona sasvim odgovara... :confused: zasto joj je to bitno?? Ponekad se bas extra posvadjamo zbog toga, ali se brzo pomirimo....Jedino me zanima zasto je to devojkama bitno, posto nije jedina koja me smarala za to samo sto me za druge nije bilo nekako briga, kad krenu da smarju samo sam rekao Caooo :neutral: :think:

Zaljubio se,zaljubio se,pa eto samo joj reci ovo sto si napisao! Ujedno je objasnjenje a posebno naglasi! Reci da ti je stalo,da te ne zanima i da se osjecas neprijatno kada ti tako nesto kaze,jer si se predao njoj u potpunosti :)! Pali vjeruj!:)
 
Imam jedan problem, u vezi sam sa novom devojkom iz skole koja je dosla prosle godine ...jako mi je super sa njom mislim da je volim...samo ima problem...stalno me pita za bivse i pita me sa kojim devojkama sam bio iz skole, istina je da sam pre puno svrljao i nikad nisam imao neke ozbiljne veze, ali ne razumem kakve to sada veze ima kada me sad smorilo da budem sa drugima, kad mi ona sasvim odgovara... :confused: zasto joj je to bitno?? Ponekad se bas extra posvadjamo zbog toga, ali se brzo pomirimo....Jedino me zanima zasto je to devojkama bitno, posto nije jedina koja me smarala za to samo sto me za druge nije bilo nekako briga, kad krenu da smarju samo sam rekao Caooo :neutral: :think:
Cmokni je da zvoni svaki put kad otvori ustašca. ;) Ako ne pobegne odmah znači da je shvatila da ti je jedina, ona koju voliš. :)
 
ma da bre, ne mora to da znaci da njoj smeta ako si ti imao 300 njih pre nje, niti da je nesigurna, da ne veruje da je ti volis.... verovatno je radoznala i hoce da zna svasta o tebi :)

sa sadasnjim deckom imam skroz opusten odnos i odavno sam sve ispitala. niko od nas dvoje nije pravio neki problem oko toga. i ja rado pricam o bivsim semama ako on pita, sve ok.
 
Način na koji govorimo o stvarima koje su (da li su?) ostale iza nas mnogo kazuje o nama samima, ko smo i kamo smo u stanju (s)krenuti. Neretko to je sve što nekoga zanima o nama. A tvoja devojka je mudrija ili iskusnija od tebe pa bi tako da te proveri, ili je možda samo ćurka koja bi da tračara. Šta se nerviraš bzvz.
 
Bitno joj je zato što je možda nesigurna u sebe ili nema poverenja u tebe, možda je samo radoznala..
Ne znam..
Drži ti lepo jezik za zubima i super svima...
Ako ti znači pokaži joj a i to opet ako želiš...

Ne da nikog nisam pitala za bivše, nego mrzim i kad mene neko ispituje.
To mi je tako bzvz.
Ebote, esam s tobom sad?
Jesam.
Onda ćuti i plivaj.
E tako.
:D
 
Bitno joj je zato što je možda nesigurna u sebe ili nema poverenja u tebe, možda je samo radoznala..
Ne znam..
Drži ti lepo jezik za zubima i super svima...
Ako ti znači pokaži joj a i to opet ako želiš...

Ne da nikog nisam pitala za bivše, nego mrzim i kad mene neko ispituje.
To mi je tako bzvz.
Ebote, esam s tobom sad?
Jesam.
Onda ćuti i plivaj.
E tako.
:D

amen to that! :ok:
to je jako pamento :) a ma mora da bude sve dobro...samo sam zeleo da vidim sta druge devojke misle o tome....od prilike sam ocekivao ovakve odgovore...sad mi valjda malo lakse....inace govorim ja njoj svakakve lepe stvari...samo eto ponekad mi tako da autogol u 93minutu i ja poludim... :)
 
Imam jedan problem, u vezi sam sa novom devojkom iz skole koja je dosla prosle godine ...jako mi je super sa njom mislim da je volim...samo ima problem...stalno me pita za bivse i pita me sa kojim devojkama sam bio iz skole, istina je da sam pre puno svrljao i nikad nisam imao neke ozbiljne veze, ali ne razumem kakve to sada veze ima kada me sad smorilo da budem sa drugima, kad mi ona sasvim odgovara... :confused: zasto joj je to bitno?? Ponekad se bas extra posvadjamo zbog toga, ali se brzo pomirimo....Jedino me zanima zasto je to devojkama bitno, posto nije jedina koja me smarala za to samo sto me za druge nije bilo nekako briga, kad krenu da smarju samo sam rekao Caooo :neutral: :think:

Da li ti je palo na pamet da nju pitas? Zar stvarno mislis da ovde neko bolje zna odgovore na ta tvoja pitanja o njenom ponasanju? Ili se nadas da ona ovo cita, pa da razgovarate kroz paravan 4uma?
 

Back
Top