Оглас: мењам Београд за Косово и Метохију

Да ли сте за то да са Албанцима мењамо Београд за Косово и Метохију?

  • Да

  • Не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Parsifal

Aktivan član
Poruka
1.008
Београд данас има између 2 - 2,2 милиона становника, а Албанаца на Косову има 1,2 - 1,5 милиона и уколико бисмо се са њима мењали за Косово, онда би им у Београду било више него комотно.

Признаћете да Београд одавно није оно што је био, па овом заменом ништа не бисмо изгубили, већ би били на добитку.
 
Poslednja izmena:
ja bih prihvatio.

uostalom na kosmetu su skoro sve nase svetinje , na kosmetu su srbi bili vecinsko stanovnistvo preko 1000 godina dok u beogradu srbi su vecina tek od 1805 godine tj nekih 200 godina pre toga je beograd bio vecinski ugarska naseobina, zatim turska....

cak i u vreme cara dusana kada je srbija bila najveca teritorijalno beograd je bio deo ugarske.
 
Београд данас има између 2,5 - 3 милиона становника, а Албанаца на Косову има 1,2 - 1,5 милиона и уколико бисмо се са њима мењали за Косово, онда би им у Београду било више него комотно.
Признаћете да Београд одавно није оно што је био, па овом заменом ништа не бисмо изгубили, већ би били на добитку.
Је л' то подразумева да им у комплету са Београдом дамо Б92, Наташу Кандић, Соњу Бисерко и остале европаћенике? :mrgreen:
 
kaai79
Ako bi trebalo da se bira da ali zasto da im damo nesto sto je nase,neka oni nama daju Tiranu za Kosovo .
Па не дајемо им ништа, него се само мењамо, а Косово и Београд и даље остају у границама Србије.



Neofit77
Је л' то подразумева да им у комплету са Београдом дамо Б92, Наташу Кандић, Соњу Бисерко и остале европаћенике?
Видиш о томе нисам ни размишљао, али ти је примедба добра. Баш ме интересује да ли пристале да живе у Београду са 1,5 милиона Албанаца.
 
Poslednja izmena:
poslednji mohikanac
А јел ћемо им оставити и део Београдске популације?
Ако је тако ,потписујем.
Ма шта потписујем, зато ћу се борити и с пушком против целокупног НАТО.
Па ко баш неће да иде, сумњам да би га Албанци протерали на силу. Они су познати као народ склон мултиетничком животу.


rumenka
Strašno mi je žao što se ne pitaš ti .
;)
 
kaai79



Neofit77
Видиш о томе нисам ни размишљао, али ти је примедба добра. Баш ме интересује да ли пристале да живе у Београду са 1,5 милиона Албанаца.

Ако подразумева да им дамо и ове у комплету, ја гласам за то да им Београд дамо бесплатно, ионако ће поред ових за коју годину постати дно од нације, а после можемо да одемо до Тиране без икаковог отпора :lol:
 
Београд данас има између 2,5 - 3 милиона становника, а Албанаца на Косову има 1,2 - 1,5 милиона и уколико бисмо се са њима мењали за Косово, онда би им у Београду било више него комотно.

Признаћете да Београд одавно није оно што је био, па овом заменом ништа не бисмо изгубили, већ би били на добитку.

od kada to pa beograd ima 3 mil. stanovnika? Racunas i pancevo, mozda sve do ns-a itd.?
Ili je rec opet o nekom mitu....da nije tuzno, bilo bi smesno...ne znam zasto samo moj narod ima tu maniju ili bolest da preuvelicava i manipulise cinjenicama...da je samo za beograd, super bi bilo....no comment...
 
Београд данас има између 2,5 - 3 милиона становника, а Албанаца на Косову има 1,2 - 1,5 милиона и уколико бисмо се са њима мењали за Косово, онда би им у Београду било више него комотно.

Признаћете да Београд одавно није оно што је био, па овом заменом ништа не бисмо изгубили, већ би били на добитку.

Ne znam zashto bi smo tako neshto uradili, ali sa sigurnoshcu mogu da tvrdim da bi Albanci ovako neshto rado prihvatili :mrgreen:
 
od kada to pa beograd ima 3 mil. stanovnika? Racunas i pancevo, mozda sve do ns-a itd.?
Ili je rec opet o nekom mitu....da nije tuzno, bilo bi smesno...ne znam zasto samo moj narod ima tu maniju ili bolest da preuvelicava i manipulise cinjenicama...da je samo za beograd, super bi bilo....no comment...
:per:
 
deckowie
od kada to pa beograd ima 3 mil. stanovnika? Racunas i pancevo, mozda sve do ns-a itd.?
Ili je rec opet o nekom mitu....da nije tuzno, bilo bi smesno...ne znam zasto samo moj narod ima tu maniju ili bolest da preuvelicava i manipulise cinjenicama...da je samo za beograd, super bi bilo....no comment...
Уважавам примедбу, 2002 је имао 1.600.000 становника, данас је тај број вероватно прешао 2.000.000


Glupachica
Ne znam zashto bi smo tako neshto uradili, ali sa sigurnoshcu mogu da tvrdim da bi Albanci ovako neshto rado prihvatili
Ствано мислиш да би прихватили?

Па Београд је одавно изгубио свој идентитет и постао је на неки начин антисрпски настројен и усмерен на свој кредо: "У се, на се и пода се" - (извињавам се ако је ово деловало вулгарно).
 
Kakva je poenta ove teme?

Мућни главом, Уго.

Погледај како живи Србија, како живи Београд. Коолике су плате у Београду, колике у другим местима. Шта иде из Београда ка унутрашњости? Само деструктива и нотхинг елс.

Да не буде забуне, ја сам у Београду, ал не волим неправду.
 
belgrade.jpg
 
Glupachica
Ствано мислиш да би прихватили?

Па Београд је одавно изгубио свој идентитет и постао је на неки начин антисрпски настројен и усмерен на свој кредо: "У се, на се и пода се" - (извињавам се ако је ово деловало вулгарно).

Prihvatili bi, prvo zbog toga shto bi tako sa lakocom mogli da se shire i osvajaju Srbiju a onda zbog velikog broja nezaposlenih, zbog privrede koja i ne postoji na Kosovu...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top