data kabl za Samsung x-600
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: data kabl za Samsung x-600

Guest

Podrazumevano data kabl za Samsung x-600

Pomoc, trazim data kabl za SGH x-600

tmy
    Guest

Podrazumevano Vrlo Tesko

Tesko ces naci kabalza x600,odgovara i od x100 i e700 ali... Probao sam "turski" za e700 ali nije radio ! Mozes nadji seme kabla uglavnom na ruskim,ceskim sajtovima ali... Najbolje resenje je IrDa za 20 E i Program EasyStudio PIMS za slike i melodije ali meni ne radi preko Ic kao modem pa bi ga najradije bacio a slike sa njim u 640x480 su inace odlicne !!!

Guest

Podrazumevano Re: Vrlo Tesko

da li bih mogao da mi objasnis kako da prebacim slike sa ovog mobilnog na kompjuter,ali detaljno jer nisam neki strucnjak sto se tice ovih stvari.mozes i na moj e-mail miroslav@bitinfo.co.yu. pominjes irda i neke programe,ali nije neka vajda.unapred hvala.pozdrav

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Zasto da nije neka vajda, mobilni treba da ima infra crveni tj. irda i kupis u nekoj prodavnici irda za nekih 15 do 20e spojis na kompjuteru i to je to, ubacis neki programcic za to i to radi. Laptop to vec ima ugradjeno kada ga kupis...

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Genije
    Zasto da nije neka vajda, mobilni treba da ima infra crveni tj. irda i kupis u nekoj prodavnici irda za nekih 15 do 20e spojis na kompjuteru i to je to, ubacis neki programcic za to i to radi. Laptop to vec ima ugradjeno kada ga kupis...
    hvala.samo jos da mi objasnis,oko toga programcica,kako se ubacuje i koji program.imam samsung x600.hvala

Slične teme

1. DATA kabl za SAMSUNG T100
    Autor nid u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 13.11.2005., 11:04
  2. [b]Data-kabl za SAMSUNG X-640[/b]
    Autor Supertajni u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 23.06.2005., 21:29
  3. DATA KABL ZA SAMSUNG S500
    Autor vADAmP u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 0