DETALJI

DiVljA

Elita
Poruka
15.398
Koliko se covek odaje u detaljima, u stvarima koje inace kapiramo kao nebitne?
Zasto ljudi previde gomilu stvari (koje se njih licno ne ticu) a koje ukazuju na neciji karakter?
Zasto se necije npr. ponasanje na forumu smatra nebitnim, po fazonu, ne to nije on, samo se zajebava, bolji je u rl? Znaci covek nije on, kad se zajebava, otisao je do wc ili sta?
Brate, ja u to ne verujem. Verujem da je covek u detaljima, kao i u velikim stvarima.
Sta vi mislite?
 
detalji...
za nekoga je tek nebitni detalj ono sto je nekome mozda najvaznije.
i tu imamo razlicita merila.
a ovo za forum...ja na primer ne govorim grube reci u rl. tako da ovo mesto jeste malo modifikovano ja, svima nama.
 
Koliko se covek odaje u detaljima, u stvarima koje inace kapiramo kao nebitne?
Zasto ljudi previde gomilu stvari (koje se njih licno ne ticu) a koje ukazuju na neciji karakter?
Zasto se necije npr. ponasanje na forumu smatra nebitnim, po fazonu, ne to nije on, samo se zajebava, bolji je u rl? Znaci covek nije on, kad se zajebava, otisao je do wc ili sta?
Brate, ja u to ne verujem. Verujem da je covek u detaljima, kao i u velikim stvarima.
Sta vi mislite?

Brate,mnogo je to metafizicko pitanje,a ja danas nesto khm....:P

Mislim,da.:think:
 
To sto ti ne govoris ruzne reci u rl, ne znaci da ne volis da ih izgovaras. Kapiras?

pa ovde mi je besmisleno da stvari ne zovim pravim imenom iz prostog razloga jer je ovo forum o seksu (i ljubavi). i ondak ne razumem kad neko visi ovde satima dnevno a sablaznjava se jer neko kaze ******. pa ako ti smeta koji ces ****** na forumu za seks, idi na umetnost, kuvanje, sta god.
 
pa ovde mi je besmisleno da stvari ne zovim pravim imenom iz prostog razloga jer je ovo forum o seksu (i ljubavi). i ondak ne razumem kad neko visi ovde satima dnevno a sablaznjava se jer neko kaze ******. pa ako ti smeta koji ces ****** na forumu za seks, idi na umetnost, kuvanje, sta god.

ko o cemu ti o kurrcu
priznaj treba ti a ? :per:
 
ma ja imam problem sto od drveta ne vidim sumu! Cesto ne primecujem kakvi su ljudi hm.....recimo cudni stvorovi zbog cinjenice da npr. imaju negovanu kosu er koja bi majka prvo otisla kod frizera a da nije pomogla detetu da napravi kolaz za cas prirode?
 
Koliko se covek odaje u detaljima, u stvarima koje inace kapiramo kao nebitne?
Zasto ljudi previde gomilu stvari (koje se njih licno ne ticu) a koje ukazuju na neciji karakter?
Zasto se necije npr. ponasanje na forumu smatra nebitnim, po fazonu, ne to nije on, samo se zajebava, bolji je u rl? Znaci covek nije on, kad se zajebava, otisao je do wc ili sta?
Brate, ja u to ne verujem. Verujem da je covek u detaljima, kao i u velikim stvarima.
Sta vi mislite?

Mislim da si mogla i da odgovoris na moju temu koja je nepravedno zapostavljena pa je pala na n-tu stranicu pitanje je bilo skoro isto :p

Da, ja mislim da detalji mogu da budu taaaako upecatljivi :)
 
detalji su ono sto cesto na prvi pogled moze da da uvid u neciju sustinu, ma koliko je taj neko krio, detalji su deon nas i kao takvi su vrlo bitni..
...mada, sad bas i ne vidim vezu sa onim da je neko na forumu, ili u RL onakav,ili ovakav, mislim, kakve sad to ima veze sa detaljima???
 
Pa, ja mislim da su svi, ali svi na netu isti kao i u rl. Svi koji sam upoznala su takvi, i za one koje nisam mislila se ispostavilo da jesu.

I naravno da je u detaljima, pa ceo naš život (i mi i sve oko nas, tj. the Force :P) je sastavljen od bezbroj detalja.
 
ja sam isti a na forum a u rl kad se napijem ja psujem
pa me banuju ovde a u rl dobije batine vecinom
i mnogo mi lepse da me banuju

ne znam zasto u poslednje vreme i ja dobijem po pizzi kad se napijem....:neutral:
mozda gubim brzo ravnotezu ebiga......
ali sta ovde napisem...to je pjur ril shit!!!!
 
Koliko se covek odaje u detaljima, u stvarima koje inace kapiramo kao nebitne?
Zasto ljudi previde gomilu stvari (koje se njih licno ne ticu) a koje ukazuju na neciji karakter?
Zasto se necije npr. ponasanje na forumu smatra nebitnim, po fazonu, ne to nije on, samo se zajebava, bolji je u rl? Znaci covek nije on, kad se zajebava, otisao je do wc ili sta?
Brate, ja u to ne verujem. Verujem da je covek u detaljima, kao i u velikim stvarima.
Sta vi mislite?

Chovek se odaje svime, rechju, pogledom, postupkom, ni na forumu ne mozhemo biti ono shto inache nismo, ovde samo lakshe izrazhavamo onaj deo sebe koga se u reali stidimo.
 
ja na primer ne podnosim kad mi prica lose o bivsim devojkama, drugovima, familiji.
mislim, sta god da je tu bilo sirova varijanta se ne iznosi tek tako. treba tu imatimalo shlifa i postovati te neke odnose, ma kako oni zavrsili.
tu mi je uvek velika lampica. bilo damusko ili zensko pljuje okolo po nekim ljudima. to ne podnosim.
 
Verujem da je covek u detaljima, kao i u velikim stvarima.
Sta vi mislite?

Mislim da postoje detalji koji su jako bitni, oni koji su manje bitni, i oni koji mogu biti totalno nebitni.
A šta je za koga bitan ili nebitan detalj - to je posebna priča.

U svakom slučaju, čovjek jeste i u detaljima koliko je i u velikim stvarima. Slažem se.
Pa, nekad mi se osoba dopadne već pri prvom susretu/razgovoru,
a nekad se bome pojavi neko, pa mi je u početku neprimjetan i običan...eto, onako...OK.
Ali detalj po detalj ... i skontam da je baš baš baš super-kul...:)
ili izuzetno NEkul...:P
 
Kad citam postove nekih ljudi ovde ja se iskreno nadam da se oni samo zezaju.
Sto podrzavam,zaebano kad neko ovaj forum shvati ozbiljno :confused:
Neka sustina,uglavnom,ispliva,preko detalja.
Nije mi tesko da procenim ljude u rl,pa tako nije ni ovde,kad su svi na izvolte,manje vise.
 
ja na primer ne podnosim kad mi prica lose o bivsim devojkama, drugovima, familiji.
mislim, sta god da je tu bilo sirova varijanta se ne iznosi tek tako. treba tu imatimalo shlifa i postovati te neke odnose, ma kako oni zavrsili.
tu mi je uvek velika lampica. bilo damusko ili zensko pljuje okolo po nekim ljudima. to ne podnosim.

Pa time vise pljuje po sebi jer je to njegova/njena bivse devojka, prijatelj....
Pogotovo kada pljuje posle veze od 2-3 god! Pa koliko treba da si idiot da ti treba toliko vremena da skontas kakav ti je partner!?
 
detalje najcesce i primecujem
raznolike
vizuelne
auditivne
detalje u ponasanju
reagovanju
osmehivanju
grimasama
ljutnji
ljubavi

rekoh li ja vec... da..
bas umem da preteram sa detaljima..
toliko da potpuno previdim celu sliku..
il' njen smisao.. il'.. vec..
 

Back
Top