Ubeđivanje

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.916
Na "molbu" moderatora,evo i preformulisane teme:
Da li lako nagovorite žene na (e, sad .ebi ga šta da stavim umesto tuccanja) sex?
Koliko dugo traje proces ubeđivanja i moljenja?
Koje su vaše magične reči?
Drage dame,
da li ste vi tvrd ili mek orah za (tuccanje je zabranjeno,pa moram da stavim) sex?
Šmrc, ranija postavka teme mi se više sviđala, iskreno bez namere da vređam žene jer ih volim najviše na svetu.Kako bi bio ružan svet bez žena!!!!!Dosta patetike,ajmo sa temom....
 
mislim da je resudno da "carobni stapic" radi kad god zatreba :D

a davno sam provalio da sam uvek bio biran i da se amlo vise za "odnos" pitaju zene nego mi muskarci...
a nije da se nisam trudio....
magicne reci...."ajmo na JELEN pivo" :mrgreen: (probaj deluje)

:pivce:
 
e kad se kockice sloze...ma laka sam roba....ali te us'rane kockice nikako da se nameste, pa ispadnem izbirljiva....i da, ja biram od onih koji su mi dali do znanja da im se dopadam....ne rizikujem nikad previse...to me ne uzbudjava.....:D
 
e nema pravila...
od neke price od jedno sat vremena (naravno da je bila na "necemu" i ja na "ne znam koliko piva + rakija") do 2 god cekanja.
e to posle dve god i nije bilo vredno cekanja. ali eto desilo se....a da i ona se bila zaigrala sa vinom pa sam je lako pricom lansirao u kosmos :D

maldos' :lol:
ili sto se kaze u Nis "ne hebe lep nego DOSADAN" :D
 
Uh, onda moram hitno da upišem neki kurs and seminar na tu tematiku il' ostado suva curca!:D
Nisu tu bitne reci vec stav muskarca prema toj nekoj zeni koja mu se svidja :)
dakle on ne bi smeo da je smara i glumi 'klovna' vec treba da se drzi pred njom pomalo hladno a opet da da signale da je zainteresovan tipa otprati/odvezes je kuci, voleo bi da se vidite jos jednom..onako ne napadno ali ono frajerski o sebi pricati sto manje jer to budi zensku radoznalost,to su neke osnovne stvari na koje 'padamo' :D
 
Nisu tu bitne reci vec stav muskarca prema toj nekoj zeni koja mu se svidja :)
dakle on ne bi smeo da je smara i glumi 'klovna' vec treba da se drzi pred njom pomalo hladno a opet da da signale da je zainteresovan tipa otprati/odvezes je kuci, voleo bi da se vidite jos jednom..onako ne napadno ali ono frajerski o sebi pricati sto manje jer to budi zensku radoznalost,to su neke osnovne stvari na koje 'padamo' :D
Čitava nauka, .ebote!
Lakše završiti Kembridž! :D
 
:bljak:
ne volem ubedjivanja, to je tako jadno...
ne koristim ubedjivanja jer je takva pobeda licni poraz...
ne mogu da zamislim da molim ili ubedjujem devojku da pristane na sex sa mnom, misim, znam da se to radi stalno i to bi trebalo da bude uobicajeno, koliko vidim, ali ne vredi - meni je to j a d n o i bolesno.
:neutral:
 
Nisu tu bitne reci vec stav muskarca prema toj nekoj zeni koja mu se svidja :)
dakle on ne bi smeo da je smara i glumi 'klovna' vec treba da se drzi pred njom pomalo hladno a opet da da signale da je zainteresovan tipa otprati/odvezes je kuci, voleo bi da se vidite jos jednom..onako ne napadno ali ono frajerski o sebi pricati sto manje jer to budi zensku radoznalost,to su neke osnovne stvari na koje 'padamo' :D

Majo, ti ces definitivno dobiti batine od neke ozlojedjene zene :lol:
Interesantno, iznosis u javnost neke stvari koje zene kriju kao zmija noge :hmm:
Jesi razmisljala da napises neku knjigicu o tome, tipa - "sve sto ste zeleli da znate o nabacivanju, a niste imali koga da pitate"? :D
 
Na "molbu" moderatora,evo i preformulisane teme:
Da li lako nagovorite žene na (e, sad .ebi ga šta da stavim umesto tuccanja) sex?
Koliko dugo traje proces ubeđivanja i moljenja?
Koje su vaše magične reči?
Drage dame,
da li ste vi tvrd ili mek orah za (tuccanje je zabranjeno,pa moram da stavim) sex?
Šmrc, ranija postavka teme mi se više sviđala, iskreno bez namere da vređam žene jer ih volim najviše na svetu.Kako bi bio ružan svet bez žena!!!!!Dosta patetike,ajmo sa temom....

ebeš ga ako si spao na to da ubedjuješ i moliš za sex ....
 
Na "molbu" moderatora,evo i preformulisane teme:
Da li lako nagovorite žene na (e, sad .ebi ga šta da stavim umesto tuccanja) sex?
Koliko dugo traje proces ubeđivanja i moljenja?
Koje su vaše magične reči?
Drage dame,
da li ste vi tvrd ili mek orah za (tuccanje je zabranjeno,pa moram da stavim) sex?
Šmrc, ranija postavka teme mi se više sviđala, iskreno bez namere da vređam žene jer ih volim najviše na svetu.Kako bi bio ružan svet bez žena!!!!!Dosta patetike,ajmo sa temom....

ti sada verovatno hoces da ti mi kazemo foru na koju nas neko ubedi da bude sexa, pa da ti to sve lepo zabelezis, naucis i primenis? Miiiislim....Zar stvarno mislis da postoji recenica, ili pricica koja SLUZI da nekoga odvedes u krevet? Zar ti imas takvu pricu na koju je palo, ajd' da kazem 50% riba koje si muvao? :roll:
neko bre ne treba nista da mi kaze, samo me pogleda, sve nam je jasno i sama se skidam, neko moze da mi "pricha" 20 godina, necu mu dati ni cipele da mi izuje, a kamoli gace da mi skine....
,,,mislim, stvarno "Koliko dugo traje proces ubeđivanja i moljenja"
...pa onaj ko ubedjuje i MOLI za sex ne treba ni da ga dobije, molim lepo...
 
Na "molbu" moderatora,evo i preformulisane teme:
Da li lako nagovorite žene na (e, sad .ebi ga šta da stavim umesto tuccanja) sex?
Koliko dugo traje proces ubeđivanja i moljenja?
Koje su vaše magične reči?
Drage dame,
da li ste vi tvrd ili mek orah za (tuccanje je zabranjeno,pa moram da stavim) sex?
Šmrc, ranija postavka teme mi se više sviđala, iskreno bez namere da vređam žene jer ih volim najviše na svetu.Kako bi bio ružan svet bez žena!!!!!Dosta patetike,ajmo sa temom....

:rotf::rotf:
 
Ja sam poznata po tome shto umem da nagovorim odrasle ljude na sve i svashta. Jednom je jedan visio naglavachke sa grede jer ga je bolela glava, a ja ga nagovorila da che mu biti bolje ako mu se slije krv u glavu. I bilo mu je bolje posle jer smo se smejali. Nagovorim i zzene na seks. Posle mi ti momci donose chokoladne bananice u znak zahvalnosti. Neke sam nagovorila i na brak. Tako...svashta neshto...:)
 

Back
Top