Nvidia GeForce 9600 GT

robinhood

Zainteresovan član
Poruka
173
Imam ovu grafiku,ima 512 Mb DDR3 memorije....
Interesuje me da li je jos uvek dobra koliko dugo ce moci da me zadovoljava,kakve su joj statistike na danasnjem trzistu???

en9600gt1.jpg
 
Jel mislis godinu dana na max detaljima ili na srednjim

P.S. Procesor mi je Intel Core 2 Duo E7200 2,6 MHz
memorija 2Gb

max detaljima ne mozes ni sad igrati a ne godinu dana (crysis, gta 4 itd ) ...mada klokni malo procesor, uzmi jos 2 gb memorije jeftina je i mocices da igras lepo , medium, high bar jos godinu.

a posle god dana zamenis samo grafu ..ostalo ti je ok i novo ..taj proc na bar 3 gh, 4g rama i posle kad zamenis grafu opet si miran neko vreme

ajd uzdravlje
 
Poslednja izmena:
max detaljima ne mozes ni sad igrati a ne godinu dana (crysis, gta 4 itd ) ...mada klokni malo procesor, uzmi jos 2 gb memorije jeftina je i mocices da igras lepo , medium, high bar jos godinu.

a posle god dana zamenis samo grafu ..ostalo ti je ok i novo ..taj proc na bar 3 gh, 4g rama i posle kad zamenis grafu opet si miran neko vreme

ajd uzdravlje

To je sasvim zadovoljavajuce,hvala
 
J..bes graficku koju tek kupis i istog trena je klokujes dok ti ne crkne...

Imam identicnu graficku i radi dobro ,igram FarCry 2 na rezoluciji dekstopa sto mi je sasvim dovoljno...


Nije u tome poenta..nego u drazi , nekom je to hobi ( kao meni )....kad testiram, namestam da sve radi na max mogucnosti....uostalom zar nije zanimljivo (kad znas ) i kad dobijes dobar primerak npr graficke...klokujes je i ona radi kao mnogo skuplji model ?
 
I naravno vjecito covjekovo ne zadovoljstvo da mu je duzi za cm, malo brzi ,za koju nijansu jaci ... i tome kraja nema...
Kad ce se naucit da koristi onoliko koliko je platio ili ima...

Po meni je glupo kloknuti nesto sto je novo ,tek kupljeno...mozda nesto sto je starije i vec prevazideno...
 
I naravno vjecito covjekovo ne zadovoljstvo da mu je duzi za cm, malo brzi ,za koju nijansu jaci ... i tome kraja nema...
Kad ce se naucit da koristi onoliko koliko je platio ili ima...

Po meni je glupo kloknuti nesto sto je novo ,tek kupljeno...mozda nesto sto je starije i vec prevazideno...

Mudro zboris :D
To i ja mislim,mozda nekad,kada vise necu moci da igram na medium,ali verovatno da cu je do tad prodati i uzeti neku novu
 
I naravno vjecito covjekovo ne zadovoljstvo da mu je duzi za cm, malo brzi ,za koju nijansu jaci ... i tome kraja nema...
Kad ce se naucit da koristi onoliko koliko je platio ili ima...

Po meni je glupo kloknuti nesto sto je novo ,tek kupljeno...mozda nesto sto je starije i vec prevazideno...
Meni je klokovanje kao neki hobi :D
Ja obicno klokujem do maksimuma, uradim neki benchmark i onda vratim default klok :D
A procesor drzim OC na 3.3 GHz......
 

Back
Top