"ljubav" i putovanja...

wet look

Primećen član
Poruka
802
eto,dragi moji,vratih se :D

odmorna,cila,nostalgicna,...i naravno,nasmejana :wink:

nadam se da ste mi i vi dobro i zdravo :P


nego...

u avionu upoznam devojku koja je vec godinu i po u vezi sa tipom koga je upoznala na letovanju(devojka ima 20godina,on 26 i arapin je) i kao eto vraca se kuci,bila je kod njega dve nedelje i tako funkcionisu non stop,vidjaju se svakih mesec dana na nedelju-dve...

sta vi mislite o tome?
1.da li bi se upustili u vezu na letovanju(ne mislim na flert i avanturice)
2.da li bi se,vi,devojke,upustile u nesto sl. kao ona...

evo ja prva ne bih...

da cujem ostale...
 
krvolok:
Gazdarica:
Nastavite li ovako i ovaj topic ce biti zakljucan...
Wet look, dobrodosla natrag...


A zasto ? Da smo je pitali, na primer, : Jel' ti neko svrsio na facu, ili nesto analno, onda bi bilo u redu !?! A kad je pitamo nesto normalno, onda TO nije NORMALNO !!!
Krvolok, nisi na chatu... Ako ti je do neobaveznog caskanja na bilo koju temu ili bez ikakve teme, idi na chat...
I, bilo kakva dalja rasprava o tome, bice obrisana... :!:
 
wet look:
eto,dragi moji,vratih se :D

odmorna,cila,nostalgicna,...i naravno,nasmejana :wink:

nadam se da ste mi i vi dobro i zdravo :P


nego...

u avionu upoznam devojku koja je vec godinu i po u vezi sa tipom koga je upoznala na letovanju(devojka ima 20godina,on 26 i arapin je) i kao eto vraca se kuci,bila je kod njega dve nedelje i tako funkcionisu non stop,vidjaju se svakih mesec dana na nedelju-dve...

sta vi mislite o tome?
1.da li bi se upustili u vezu na letovanju(ne mislim na flert i avanturice)
2.da li bi se,vi,devojke,upustile u nesto sl. kao ona...

evo ja prva ne bih...

da cujem ostale...



Da, flert radi flerta je moja omiljena zabava (kao i većini zenske populacije) naročito izvan uobičajenog okruženja. Ozbiljna veza-ne hvala....
 
Da postoje takve veze jedna od njih je i moja koja traje vec 4godine na relaciji Zurich- Beograd,mozda tako dugo traje jer se ne vidjamo svakog dana na neki nacin svako zivi svoj zivot,ima slobodno vreme,cujemo se svakog dana,vidimo jednom u mesecu ili cak mozda jednom u dva meseca,neznam dali bi ta veza trajala tako da pocnemo da delimo stan i svakog dana jedno pored drugog....sve to ima svoje poxitivne i negativne stvari ali sta ce mo jednom je prava ljubav u zivotu...
*U ZIVOTU SE VOLI VISE PUTA,RAZLICITOG INEZITETA ZAVISNO OD GODINA ALI SAMO JEDNOM JE LJUBAV PRAVA*
 

Back
Top